0

@pt9 "(...) ale na szczęście rzadko pije coś z butelek (w domu z kranu)"
Piwo z kranu. Szczęśliwcze...

1

@michal26 Powiem Ci, że ja mam nazbierane tych butelek plastikowych i puszek od groma, ale trochę wstydzę się iść oddać, właśnie dlatego:
"(...) i jeszcze jak debile, jak śmieciarze latamy do sklepu xD"
"Dzisiaj z całym workiem szedłem na zakupy jak ze śmieciami się chodzi xDDD"
Coraz bardziej skłaniam się ku opinii, że oni właśnie na to liczą.

0

@macio_944 "Dokładnie tak, więc AI na tę chwilę może mnie pocałować w pompke."
Już w następnej aktualizacji dodadzą tę funkcjonalność. Cierpliwości :).

1

@blakkudium Rozbawiło, nie powiem, że nie :).
@Adran360 Ale w jego porównaniu nadal bardziej może się zestawiać z Arsenalem, niż z RM czy FCB i chyba o to mu chodziło. Poza tym śmieszne.

1

@Kgorecki2500 To rowerkiem, czy na drożdżówce. Zdecyduj się. I jeszcze BOR cię eskortował.

0

@Hurado Czyżby przemawiał przez Ciebie typowy kij w tyłku? Tylko pytam.
:)

1

@Bykunn Dobrymi intencjami jest wybrukowane piekło.

1

@July_6_BcN

No to nie mam pytań.


Bo bałbym się odpowiedzi.
:)

0

@July_6_BcN "ja sobie nie daję wejść, tylko dlatego, że za mało mi płaci. Gdyby płacił więcej, to pewnie bym się przejmowała."
O ile pamiętam, to chwaliłaś się, że pierwszy milion zarobiłaś dwa lata temu, więc to "mało płaci" jest dosyć względne.
:)

1

@urbipl Tutaj całkowicie się z Tobą zgadzam. Jest dokładnie tak, jak powiedział Stalin (czy też raczej jemu przypisuje się te słowa): "Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka."

2

@urbipl Czyli robią to, co robili wojownicy od początku świata. Plus gwałty i morderstwa.

1

@takisobiektos "Powiem pani tak, wiele jest spraw zagadkowych, wiele jest spraw, które są nierozwiązane, nie chcę wyciągać żadnych wniosków."
A to myśliciel i detektyw.

3

@wojopancer Daj spokój. Pamięć idealizuje i romantyzuje. Twój post jest tego najlepszym dowodem.

0

@Kazragore Nie zapomnij też przykleić taśmą banana do ściany. To jest wyceniane najwyżej.

A jak nie chce Ci się wychodzić z domu, to:
https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C3%B3wno_artysty

0

@Criss18Barca Kolejny wielbiciel słowików.

2

@marcin62 W skrócie hipokryzja odnośnie zarobków z hazardu (niby potępia, ale jest w związku z gościem, który z tego żyje, razem kupili mieszkanie, a ona usiłuje w pokrętny sposób to tłumaczyć), a ostatnio to reklamowanie czegoś w rodzaju scamu w postaci pakietów z żałosnymi, bezwartościowymi gierkami wycenianymi na setki złotych. No i niektórzy mają wątpliwości, czy dofinansowanie w wysokości bodajże 4 milionów złotych na pewno poszło na obsługę informatyczną platformy obsługującej jej agencję influencerską. Nie miała ostatnio dobrego czasu.

0

@ACMaldini3 Ale jesteś elokwentny. I nie bardzo chyba inteligentny.

1

@FcPortoFan1999 A mnie nie. Niczego się po niej nie spodziewałem i mnie nie zawiodła.

2

@urbipl Nie znasz się na sztuce.

"Mój wujek zrobił podobną jak wracał nawalny passatem z dożynek i sąsiadowi płot skasował."
Kto wie, czy to właśnie w ten sposób nie powstało?

0

@Kgorecki2500 Tytułem profesora?

1

@KrychaFCB To i tak nic by nie dało. Kłócą się o coś, co by niczego nie zmieniło, jedni, żeby wyjść na tych dobrych, drudzy, żeby dowalić tym z przeciwnej strony. Ha tfu.
Edit: W dużej mierze dokładnie tak jak @Safrani napisał.

2

@marcin62 A ja tam uważam, że bardziej chodziło o PR, bo chyba nie miała ostatnio najlepszego. A tutaj widzę od razu zachwyty. Mało trzeba, by zapomnieć.

0

@RosjaninBut No tak. Typowa La Rambla. Ktokolwiek cokolwiek tu zamieści, od razu znajduje się armia ludzi, którzy dawno to widzieli, znają się na tym, mieli to lub aktualnie mają. A przynajmniej znają kogoś, kto zna kogoś.
:)

2

Komentarz usunięty

5

@Comentateiro Niemiecki pan musi dbać o polskiego niewolnika, żeby dłużej pracował. To nie druga wojna, że będzie można nałapać i dowieźć pociągiem nowych.

1

@Comentateiro Świńska.

3

@Safrani Ciężko mi się czyta tę powieść któryś raz (a uwielbiam Maya), kiedy człowiek wie, jak to się wszystko potoczy.

1

@martool2 Nie brnij w to. Nie zrozumiałeś, wygłupiłeś się, teraz nie wiesz jak masz wybrnąć z twarzą, wiec urządzasz dziecinadę. Autor komentarza na który odpowiadałem zrozumiał bez trudu. Ty nie podołałeś. Być może dlatego, że masz w głowie tylko "bla bla bla".

4

@kubix05 Nie tak dawno kolejny raz przeczytałem. Ale tak naprawdę lubię tylko pierwszy tom tak do 4/5, do śmierci Nszo-Czi. Wolę inne książki Maya w tym uniwersum, te, które kończą się szczęśliwie.

2

@Popitek12 A dziś szarych komórek. Ciągle pod górkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?