2

@MOLESTA Szymborska była jeszcze gorsza, a i Nobla dostała i cieszy się podobno szacunkiem. A jeden skur... jest nawet marszałkiem Sejmu. Nie życiorys, lecz chęć szczera i kariera się otwiera!

3

@macio_944 A za kilka dni: "Przecież powiedziałem Ci dokładnie jak to zrobić!"

5

@Hindus O kurna. Dziękuję. Uratowałeś mi życie! Ale widziałem jak ludzie od was połykają miecze i śpią na łóżkach z gwoździ. To może i z tym grillem by się udało?
@JimMorrisonFCB A Tobie nie wstyd? Ale byś mnie wpuścił w maliny. Żeby nie nielegalny uchodźca z Indii, to bym mógł stracić życie, albo gorzej!

2

@Cochise Dzięki, ale co ja Ci zrobiłem, że dodałeś "centroprawicowego"? Jestem już zagoniony do zagrody, spozycjonowany i taki na przykład @Comentateiro będzie się od teraz powoływał na Tę opinię, a jemu nie przetłumaczysz.
Druga sprawa, podejrzewam, że coś było spożywane, skoro Cię na takie wyznania zebrało.

6

@JimMorrisonFCB "Najbardziej lubię jeść grilla, bo jest smaczny i można go łatwo przyrządzić"
Jutro wyciągnę z garażu i spróbuję. A te pręty, co na nich się kładzie mięso, to też jeść, czy tylko to twarde, co jest dookoła?

20

@Roobo Co to za uniwersum debilek. Jedna głupsza od drugiej. Tam musi być jakaś ostra selekcja wstępna, bo to niemożliwe, żeby randomowo tak się dobierały.

0

@Kgorecki2500 Tak się tłumaczysz teraz, żeby nie wyjść na nerda, ale ja wiem, że Ty wiedziałeś z głowy!
:)

0

@cchesterr43 "Przestałem im kibicować, odkąd zepsuli kupon na 2280, ale niech sobie wygrywają już teraz. :D"
Jak na 2280, to dopiero zepsują, ale może do tego czasu coś im się odmieni? :)

0

@Kgorecki2500 Ty to, kuźwa, chyba na pamięć zakuwasz cały kalendarz wydawniczy :).

2

@FanVictoraIbarbo Na koniec tak. Tyle, że nie sprawdzimy, ile asyst miałby Yamal, gdyby podawał do lepszych egzekutorów, takich jakich ma Bayern. Co tu zresztą gadać, statystyki są jakie są. Olise nie jest lepszy i tyle.

2

@Kgorecki2500 Nie dziwię się, że IPN się rzuca, bo tam powinna wisieć nie tablica, ale ona. A tak, to można nazwać jej imieniem jakiś ciek wodny. Najlepiej brudny i śmierdzący. Ha tfu.

3

@FanVictoraIbarbo Czy lepszy, tego nie wiem, różnie to czasem bywa z tymi piłkarzami (Ansu Fati). Ale pisanie dziś, że Olise jest lepszy od Yamala, czy - o zgrozo - ileś tam razy lepszy, to wyższy poziom odklejenia, bo nie popierają tej tezy żadne statystyki. A oni piszą sobie z głowy, co im się wydaje i uważają, że wykonali dobrą robotę. Przypominają mi się mecze ćwierćfinałowe i podobne głupotki wypisywane na bazie własnych fantazji. A konfrontacja z rzeczywistością wyglądała tak:


Jeszcze do niedawna porównanie było takie:

A ten ostatni herbatnik wypisał sobie GA i dumny z wykonanej pracy udaje, że o to chodziło i coś udowodnił.

2

@Kgorecki2500 "Kurde, niby nie jest droga ta Karkówka ale mi pół kilo mięsa nie potrzebne xD"
A weź Górecki, Ty brzmisz jak statystyczny kibic Realu. "Tak, mój klub wygrałby, gdyby tylko chciał. Ale nie chce, więc przegrał." :) Nie stać Cię, to się tego nie wstydź. Mogło być gorzej. Mogłeś być zwierzakiem w waszym zoo, wtedy byś śpiewał inaczej: "Kurde, niby dobrze by było cokolwiek zjeść, ale w sumie to mi jedzenie nie jest niezbędne."
:)


2

@KrychaFCB Na Strzeszynie nóż brzmi w trzcinie.
Władze zgodziły się na jej żądania (czy też, jak w materiale źródłowym, rządania)? Ja uważam, że nie powinno się negocjować z terrorystkami. Wypuszczą te cheetosy i zacznie się chaos.

0

@Elvisek Nie wiem, ale wątpię, by pokładali nadzieje w bramkarzu, w którego nie wierzą jego obecni właśni kibice. Tym bardziej, że musieliby oddać Olise. Ten biznes się po prostu nie spina.

0

@gumaz "Pamiętacie w jakim wieku był pierwszy alkohol pity ?"
To było na grubo przed narodzinami Jezusa. AI podaje tak:
"Pierwszy alkohol był pity przez ludzi najprawdopodobniej na długo przed udokumentowaną historią, a pierwsze dowody na produkcję piwa pochodzą z czasów przed 4000 r. p.n.e. w Mezopotamii."
Dokładniej nie mogłem.

1

@majkiii Popitek jak zwykle chodził i nagabywał ludzi nago.

0

@Faro Być może to jest właśnie przyczyna? :)

2

@LAMC_10 "Chcemy sprawę aneksji waszych terytoriów rozwiązać pokojowo. Po prostu się zgódźcie i nie będzie problemów."

0

@Elvisek No tak, masz rację, ale przecież Łunin to żaden mistrz w bramce. Moim zdaniem nie miałaby sensu zamiana Neuera na Łunina, Bayern szukałby innego goalkeepera.

2

@PatrychoO Bardzo słusznie. Dla pewności napisz jeszcze na tyle kamizelki jakimś oczojebnym flamastrem "NIE JESTEM POPITKIEM!"

1

@pt9 To ja poproszę coś z dziczyzny.

0

@Joe_Pesci A jeszcze Konrad w każdej chwili może zostać zaatakowany przez raka. Znowu. Co w tej sprawie robi Łatwogang? Czy to takie ciężkie zorganizować dwa tygodnie słuchania dissu na wrogów DIOZu?
JD!

3

@kovvalinio Dzieciaczkiem to jest syn Twojego ojca. Podaj całość, a nie wpisałeś jakieś gówno i uważasz, że błyszczysz. Skoro jesteś taki dobry w przeszukiwaniu sieci, to wpisz sobie "statystyki Olise vs Yamal" i zobacz, co Ci wyrzuci. Jeśli nie pasują Ci dane za ostatnie trzy lata, to możesz też dodać sezon. Przestań pajacować i robić z siebie debila, bo to są zawodnicy na takim samym poziomie z różnymi rolami w zespole. Dodatkowo Yamal nie ma aż tak dobrych egzekutorów w drużynie. Ile ma stworzonych sytuacji kluczowych, wykreowanych szans (zmarnowanych przez kolegów), ile dryblingów progresywnych (tu jest przepaść na jego korzyść)? Ma w tym sezonie więcej goli, Olise ma więcej asyst, ale tego już nie podałeś, bo nie pasowało, co? Ilość rozegranych meczów też ma znacznie. Z czego wynika ta różnica? Może z braku skuteczności kolegów, którym podawał, co? Gdzie tu widzisz wyższość Olise? Chciałeś się popisać i okazałeś się takim samym fantastą jak Majonez. Nie umiesz nawet podać całościowych statystyk, tylko wyrwane z kontekstu, żeby potwierdzały Twoją narrację. A może nie chcesz, bo musiałbyś przyznać, że wcześniej nie bazowałeś na faktach, tylko na tym, co Ci się wydawało, tak jak ten kolega wyżej. Żałosna manipulacja. Nie pouczaj mnie, bo sam wychodzisz na hipokrytę z rozbuchanym ego.

1

@BojanKriKicz Coś tam, że Ci utnie to i owo. A jak nie masz, to przyszyje.

0

@MOLESTA Zgoda.

1

@kovvalinio "Jak jakiś płaczek chce statystyk to proszę bardzo. Bardzo chętnie je przyniosę jak nie potraficie korzystać z internetu. "
Mniej pieprz, a więcej działaj. Dawaj te staty, zamiast być kolejnym NPCem, który udaje, że coś może, kiedy tak naprawdę nic nie robi.

0

@Elvisek No ale jaki to ma sens? W czym ten interes miałby być korzystny dla Bayernu? Myślę, że nawet jakby oddawali Mbappe, to Bawarczycy dwa razy by się zastanowili, bo chyba wszyscy już widzą, ile Francuz tak naprawdę daje, jak odnajduje się w zespołach i że to nie jest żaden game changer.

0

@Encore Pierwszy do interpretacji, ale moim zdaniem podyktowanie to nie błąd, jednak w niego wpadł i go przewrócił. Drugi na pewno nie, widać jak zawodnik Arsenalu wykonuje akrobatyczny przewrót w momencie, kiedy orientuje się, że został tracony w stopę. Próbował wymusić i to jest bardzo widoczne, dlatego dobra decyzja po VARze.

0

@mordini123 Jakby Anka wrzuciła takie zdjęcie, to zaraz by była po niej jazda. Ale Robercik to może, tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?