1

@severius To są newsy dla wilkołaków.

2

@PatrychoO @pogoda7, daj zdjęcie, bo padły poważne oskarżenia. Chyba, że to o charakter chodzi?

2

@Comentateiro "Zawsze zastanawiają mnie ludzie, których samopoczucie buduje się w oparciu o opinie innych. Moim zdaniem to chore, siłę powinno się czerpać z własnego przekonania o własnej wartości."
Dokładnie tak. Dlatego mam w dupie Twoją opinię.
:)

0

@lithotripter Świat i Kodeks Karny.

2

@July_6_BcN Żeby zachować odpowiedni sens tej sparafrazowanej frazy powinnaś dodać "kościelne".

2

@Popitek12 Gdzie te czasy, kiedy samoloty nie latały? Ech, wtedy to było...

0

@FcPortoFan1999 "A co ma robić? czytać książki?"
Przydałoby mu się. Ale napisałeś to takim tonem, jakby to była jakaś straszna rzecz godna potępienia. Nie bój się literatury.

1

@mordini123 "Samolot znowu się upił."

34

@agaFCB Typowy komplement szachistów.

0

@Popitek12 "rok i dwa miesiące temu zrezygnowałem z tego pierwszego. Coś cudownego"
Nie konfabuluj, z niczego nie zrezygnowałeś, bo do seksu jest potrzebny drugi człowiek.

0

@Popitek12 Pokręcony ten slang gejowski.

2

@Bolton "Po prostu jestem miłym człowiekiem, jakiego ze świecą należy szukać."
Nie ze świecą, ale z miotaczem ognia.

3

@Luciano99, prawdziwy z Ciebie człowiek renesansu. Dwóch Was jest. Ty i Jaś Kapela.

5

@MessiForeverTheBest Futbol to dzisiaj się nawet nie pojawił na boisku. Nie wiem jak to nazwać nawet. Wyrób piłkopodobny?

0

@Arkon "Brzydko" to nie jest odpowiednio negatywnie nacechowane słowo, które by mogło oddać jak oba te kluby grają. Tu trzeba sięgnąć po słownictwo związane z genitaliami.

4

Dobra, niech spadają obie te drużyny, bo do niczego się obecnie nie nadają, oprócz tarcia chrzanu. W pierwszej lidze będzie odpowiedni poziom, niech się wspinają, bo z tego co tu oglądałem, to graliby jeszcze ze sto lat i nic by się nie wydarzyło.
Edit: Ale to jest żenujące. Legia nie zasługuje na pozostanie w Esie.
Edit2: A Widzewowi dobrze tak. Brak słów na tych patałachów. Trzymam kciuki, żeby jednak poleciał razem z Legią.

3

@MessiForeverTheBest To nie są obecnie bezpieczne tematy.

0

@Kgorecki2500 Ale pół tony kiełby z niewiadomoczego musi być.

5

@LAMC_10 "Dobra pogrilowali czas na rowerek."
A teraz zastanów się, jak zrozumie to @Kessie.

1

@Faro Bardzo dziwni. Jakby pierwszy raz w życiu widziała jak ktoś szczura grilluje.

2

@LAMC_10 Ale tylko cudzy.

0

@AssisMoreira A będzie sprawdzane? Bo jeśli nie, to powiem, że umiem. Coż szkodzi potwierdzić?

1

@takisobiektos A Negreira nie dał się nagrać. Detale.

0

@Matheu12 "Czasami równie dobre byłoby a i nawet lepsze AI (...)"
Jeszcze nie widziałem AI, która by wyrwała zęba, albo zszyła palec.
A poważnie, to myślę, że jednak trochę przesadzasz.

1

@Comentateiro Dziękuję za ten jakże cenny i potrzebny wszystkim materiał. Trzeba w końcu zrobić porządek z tym @Kgorecki2500, który ciągle tutaj na tę kiełbę publicznie namawia i chwali się jaka dobra. To szkodnik i sabotażysta.

1

@Roobo


:)

0

@Kismeth Dlaczego pomijasz ilość strzelonych goli? Być może dlatego, że kłóci się z prezentowaną tezą? Tak samo dryblingi progresywne, tu jest bardzo duża różnica na korzyść Yamala. Asysty tak naprawdę to średni wskaźnik, bo zależą od egzekutorów - adresatów ostatnich podań, a tych Bayern ma lepszych, u nas wiadomo jak jest. Pozostałe rzeczy są praktycznie na podobnym poziomie, co pokazuje nawet strona, z której skorzystałeś. Twoje stwierdzenie, że "ale na pewno jest to wyższy poziom piłkarski od Yamala i dużo więcej daje drużynie." jest po prostu nieprawdziwe i nie bazuje na niczym oprócz własnych wrażeń. Serwisy sportowe widzą to zupełnie inaczej:
https://www.sofascore.com/news/lamine-yamal-vs-michael-olise-2025-26

0

@LAMC_10 Nic mi o tym nie wiadomo, ale wątpię. Urodził się i wychował w religijnej rodzinie i do sakramentów przystąpił, ale potem całkowicie zaprzedał się czerwonemu Szatanowi.

1

@Ilka Tak. Co prawda warto by te święta upamiętniać wieszając co innego, ale prawo zabrania.

9

@RosjaninBut Czyli kolejny raz potwierdziło się, że PiS i PO to jedna złodziejska banda. Dla mas chleb i igrzyska, a w tym czasie każdy dba o siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?