Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@severius To są newsy dla wilkołaków.
2
@PatrychoO @pogoda7, daj zdjęcie, bo padły poważne oskarżenia. Chyba, że to o charakter chodzi?
2
@Comentateiro "Zawsze zastanawiają mnie ludzie, których samopoczucie buduje się w oparciu o opinie innych. Moim zdaniem to chore, siłę powinno się czerpać z własnego przekonania o własnej wartości."
Dokładnie tak. Dlatego mam w dupie Twoją opinię.
:)
0
@lithotripter Świat i Kodeks Karny.
2
@July_6_BcN Żeby zachować odpowiedni sens tej sparafrazowanej frazy powinnaś dodać "kościelne".
2
@Popitek12 Gdzie te czasy, kiedy samoloty nie latały? Ech, wtedy to było...
0
@FcPortoFan1999 "A co ma robić? czytać książki?"
Przydałoby mu się. Ale napisałeś to takim tonem, jakby to była jakaś straszna rzecz godna potępienia. Nie bój się literatury.
1
@mordini123 "Samolot znowu się upił."
34
@agaFCB Typowy komplement szachistów.
0
@Popitek12 "rok i dwa miesiące temu zrezygnowałem z tego pierwszego. Coś cudownego"
Nie konfabuluj, z niczego nie zrezygnowałeś, bo do seksu jest potrzebny drugi człowiek.
0
@Popitek12 Pokręcony ten slang gejowski.
2
@Bolton "Po prostu jestem miłym człowiekiem, jakiego ze świecą należy szukać."
Nie ze świecą, ale z miotaczem ognia.
3
@Luciano99, prawdziwy z Ciebie człowiek renesansu. Dwóch Was jest. Ty i Jaś Kapela.
5
@MessiForeverTheBest Futbol to dzisiaj się nawet nie pojawił na boisku. Nie wiem jak to nazwać nawet. Wyrób piłkopodobny?
0
@Arkon "Brzydko" to nie jest odpowiednio negatywnie nacechowane słowo, które by mogło oddać jak oba te kluby grają. Tu trzeba sięgnąć po słownictwo związane z genitaliami.
4
Dobra, niech spadają obie te drużyny, bo do niczego się obecnie nie nadają, oprócz tarcia chrzanu. W pierwszej lidze będzie odpowiedni poziom, niech się wspinają, bo z tego co tu oglądałem, to graliby jeszcze ze sto lat i nic by się nie wydarzyło.
Edit: Ale to jest żenujące. Legia nie zasługuje na pozostanie w Esie.
Edit2: A Widzewowi dobrze tak. Brak słów na tych patałachów. Trzymam kciuki, żeby jednak poleciał razem z Legią.
3
@MessiForeverTheBest To nie są obecnie bezpieczne tematy.
0
@Kgorecki2500 Ale pół tony kiełby z niewiadomoczego musi być.
5
@LAMC_10 "Dobra pogrilowali czas na rowerek."
A teraz zastanów się, jak zrozumie to @Kessie.
1
@Faro Bardzo dziwni. Jakby pierwszy raz w życiu widziała jak ktoś szczura grilluje.
2
@LAMC_10 Ale tylko cudzy.
0
@AssisMoreira A będzie sprawdzane? Bo jeśli nie, to powiem, że umiem. Coż szkodzi potwierdzić?
1
@takisobiektos A Negreira nie dał się nagrać. Detale.
0
@Matheu12 "Czasami równie dobre byłoby a i nawet lepsze AI (...)"
Jeszcze nie widziałem AI, która by wyrwała zęba, albo zszyła palec.
A poważnie, to myślę, że jednak trochę przesadzasz.
1
@Comentateiro Dziękuję za ten jakże cenny i potrzebny wszystkim materiał. Trzeba w końcu zrobić porządek z tym @Kgorecki2500, który ciągle tutaj na tę kiełbę publicznie namawia i chwali się jaka dobra. To szkodnik i sabotażysta.
1
@Roobo
:)
0
@Kismeth Dlaczego pomijasz ilość strzelonych goli? Być może dlatego, że kłóci się z prezentowaną tezą? Tak samo dryblingi progresywne, tu jest bardzo duża różnica na korzyść Yamala. Asysty tak naprawdę to średni wskaźnik, bo zależą od egzekutorów - adresatów ostatnich podań, a tych Bayern ma lepszych, u nas wiadomo jak jest. Pozostałe rzeczy są praktycznie na podobnym poziomie, co pokazuje nawet strona, z której skorzystałeś. Twoje stwierdzenie, że "ale na pewno jest to wyższy poziom piłkarski od Yamala i dużo więcej daje drużynie." jest po prostu nieprawdziwe i nie bazuje na niczym oprócz własnych wrażeń. Serwisy sportowe widzą to zupełnie inaczej:
https://www.sofascore.com/news/lamine-yamal-vs-michael-olise-2025-26
0
@LAMC_10 Nic mi o tym nie wiadomo, ale wątpię. Urodził się i wychował w religijnej rodzinie i do sakramentów przystąpił, ale potem całkowicie zaprzedał się czerwonemu Szatanowi.
1
@Ilka Tak. Co prawda warto by te święta upamiętniać wieszając co innego, ale prawo zabrania.
9
@RosjaninBut Czyli kolejny raz potwierdziło się, że PiS i PO to jedna złodziejska banda. Dla mas chleb i igrzyska, a w tym czasie każdy dba o siebie.