Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Przecież już to zrobił anulując czerwoną kartkę.
1
@Kgorecki2500 Jak i kasę Śląskowi, nie miały innego wyjścia :).
0
@Sulimo No i nie wiem teraz, czy to komentarz o LL, czy o Esie?
2
@VamoSBarca88 A nawet dla wszystkich trzech zainteresowanych.
0
@Kgorecki2500 A mak kupiłeś, czy "znalazłeś"? Wrocław to jednak siedlisko patologii :).
0
@July_6_BcN A macie razem 60+?
0
@addept Tak dobrze to nie ma.
0
@APTAPT Nie podpuszczam Cię, ale weź wejdź na boisko.
:)
1
@Ilka Po szyi widać, że to Reptilianka.
0
Od jakiegoś czasu uwielbiam czytać komentarze u konkurencji. W większości chłopaki patrzą zadziwiająco trzeźwo i oceniają obiektywnie swój zespół. Polecam lekturę, poprawia humor:
https://www.realmadryt.pl/news/148588-espanyol-real-madryt-na-zywo
0
@EzioAuditoreDF I znowu te rasistowskie komentarze.
0
Dzielny Espanyol robi porządek z Realem w imieniu Barcelony. A były tutaj osobniki, które twierdziły, że się podłożą.
2
@Kgorecki2500
"A może by tak nocna wycieczka do Zoo? XD"
"Kolację za chwilę będę jeść ;P"
Gdzie jest DIOZ, kiedy naprawdę trzeba ratować zwierzęta?
3
Vinicius Macharączkiwicz Junior znowu w akcji.
0
@Kgorecki2500 A co, znowu jesteś głodny?
5
@FcPortoFan1999 Alvaro Arbeloa, wkrótce będzie dostepny.
0
@Sulimo Jak Ali w Lechu.
0
@Ilka Znowu coś dla dorosłych, tak?
0
@Romario87 Mógłbyś się zdziwić. Poczytaj komentarze, budujące:
https://www.realmadryt.pl/news/148584-espanyol-real-madryt-znamy-sklady
1
@Romario87 A tymczasem na realmadryt.pl:
"Miałem włączyć ale jak zobaczyłem że sędziuje gil to odpuszczam"
1
@LAMC_10 I tak pewnie nie zrobią, podobno my też im nie zrobiliśmy jakoś wcześniej i uważają, że to my zerwaliśmy z tradycją.
1
@LAMC_10 Pozwolę sobie zacytować komentarz znaleziony na realmadryt.pl:
"Zaraz zobaczymy druzyne, ktorej zalezy na wygranej. No i Real Madryt"
4
@LAMC_10 Dla Espanyolu.
1
@Luciano99 Kogo?
1
@Popitek12 Trzymam kciuki. Te zestawy LEGO trochę kosztują.
3
@FcPortoFan1999 Cierpliwości. Niedługo powinien być wolny Papszun.
4
@KrychaFCB Przecież to są łosie morskie.
0
@Popitek12 Jeśli jesteś na przykład mormonem, albo muzułmaninem, to czemu nie? Zgadzaj się śmiało. I tak masz już wesele, to załatwisz sprawę w zasadzie po kosztach. Dwa ptaki jednym kamieniem.
2
@Faro To chyba przepis na ten cycek Murzynki od @Ilka.
1
@FcPortoFan1999 Chyba na pogrzeb :).