0

@Sulimo Przecież już to zrobił anulując czerwoną kartkę.

1

@Kgorecki2500 Jak i kasę Śląskowi, nie miały innego wyjścia :).

0

@Sulimo No i nie wiem teraz, czy to komentarz o LL, czy o Esie?

2

@VamoSBarca88 A nawet dla wszystkich trzech zainteresowanych.

0

@Kgorecki2500 A mak kupiłeś, czy "znalazłeś"? Wrocław to jednak siedlisko patologii :).

0

@July_6_BcN A macie razem 60+?

0

@addept Tak dobrze to nie ma.

0

@APTAPT Nie podpuszczam Cię, ale weź wejdź na boisko.
:)

1

@Ilka Po szyi widać, że to Reptilianka.

0

Od jakiegoś czasu uwielbiam czytać komentarze u konkurencji. W większości chłopaki patrzą zadziwiająco trzeźwo i oceniają obiektywnie swój zespół. Polecam lekturę, poprawia humor:
https://www.realmadryt.pl/news/148588-espanyol-real-madryt-na-zywo

0

@EzioAuditoreDF I znowu te rasistowskie komentarze.

0

Dzielny Espanyol robi porządek z Realem w imieniu Barcelony. A były tutaj osobniki, które twierdziły, że się podłożą.

2

@Kgorecki2500
"A może by tak nocna wycieczka do Zoo? XD"
"Kolację za chwilę będę jeść ;P"
Gdzie jest DIOZ, kiedy naprawdę trzeba ratować zwierzęta?

3

Vinicius Macharączkiwicz Junior znowu w akcji.

0

@Kgorecki2500 A co, znowu jesteś głodny?

5

@FcPortoFan1999 Alvaro Arbeloa, wkrótce będzie dostepny.

0

@Sulimo Jak Ali w Lechu.

0

@Ilka Znowu coś dla dorosłych, tak?

0

@Romario87 Mógłbyś się zdziwić. Poczytaj komentarze, budujące:
https://www.realmadryt.pl/news/148584-espanyol-real-madryt-znamy-sklady

1

@Romario87 A tymczasem na realmadryt.pl:
"Miałem włączyć ale jak zobaczyłem że sędziuje gil to odpuszczam"

1

@LAMC_10 I tak pewnie nie zrobią, podobno my też im nie zrobiliśmy jakoś wcześniej i uważają, że to my zerwaliśmy z tradycją.

1

@LAMC_10 Pozwolę sobie zacytować komentarz znaleziony na realmadryt.pl:
"Zaraz zobaczymy druzyne, ktorej zalezy na wygranej. No i Real Madryt"

4

@LAMC_10 Dla Espanyolu.

1

@Luciano99 Kogo?

1

@Popitek12 Trzymam kciuki. Te zestawy LEGO trochę kosztują.

3

@FcPortoFan1999 Cierpliwości. Niedługo powinien być wolny Papszun.

4

@KrychaFCB Przecież to są łosie morskie.

0

@Popitek12 Jeśli jesteś na przykład mormonem, albo muzułmaninem, to czemu nie? Zgadzaj się śmiało. I tak masz już wesele, to załatwisz sprawę w zasadzie po kosztach. Dwa ptaki jednym kamieniem.

2

@Faro To chyba przepis na ten cycek Murzynki od @Ilka.

1

@FcPortoFan1999 Chyba na pogrzeb :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?