2

@MessiForeverTheBest Starszy pan z pierwszej klasy i chłopiec z dolnego pokładu.

0

@Kgorecki2500 Tak sobie wyobrażam próbę przejęcia władzy w Realu Madryt. Złoczyńca nawet podobny.

3

@qbsonFCBarca W razie, gdybyś miał problem ze znalezieniem chętnego bobra, podpowiadam, że nie tylko bobry mają ogony.

1

@Kozinho. "I komu to przeszkadzało?"
To prawda, te słowa cisną się na usta w odniesieniu do wielu dyskusji, których tu już nie ma.

1

No i co, @Bolton, skończyło się rumakowanie?

1

@Marusek Ja pierdzielę, nie zaczynaj tak kurna komentarzy. Już myślałem, że coś się stało @July_6_BcN!

0

@Eklerek Widzę, że jesteś niedoświadczony, więc śpieszę z nauką: Nie da się wydawać pieniędzy na kobiety inaczej.

0

@Kgorecki2500 "(...) tylko skąd na to pieniążki?"
Przestań żreć po nocach, tylko zacznij w tym czasie pedałować :).

3

@Ilka No patrz, a Rada Polityki Pieniężnej potrafi co miesiąc po dwa dni. Trzeba mieć pasje.

0

@Roobo Opinia zdecydowanie przesadzona.

0

@Roobo Jeśli DIOZ się dowie, że tak go nazywasz, to będziesz miał wjazd na chatę.

2

@MessiForeverTheBest Moderacja i niektórzy userzy mają kompleksy. Nic nie poradzisz.

0

@ACMaldini3 Obaj.
A co do chętnych, to będzie ciężko. Obaj byliby drodzy, a już chyba wszyscy widzą, że są problemowi. Na Viniego nie było chętnych nigdzie w Europie jak podobno jego agenci ostatnio szukali.

0

@szela1899 Phi. Myślałem, że to coś o Mbappe.

5

@Lionel_Messi10 Elegancko. Kolejny policzek dla @Kgorecki2500.

2

@pride1899 Czyli tłumaczenie jak twórców gier, kiedy ich dzieło zamula.

1

@BorzyKrzys No nie wiem. W "300" jakoś się sprawdziła zabawa kolorami. Trzeba najpierw zobaczyć, potem ocenię.

0

@Popitek12 Jaki mundial, skoro zostanie was pięciu?

1

@marcin62 Patrz @Ilka. I to są zdjęcia.
:)

0

@626 I rozwala szatnię, jest egoistą i narcyzem, a interesuje go tylko on sam. Na boisku zaś zespół ma od razu jednego mniej. W dodatku jest coraz starszy i jego główny atut, czyli szybkość, już wkrótce zniknie. No powiedz mi, co takiego Kylian dał Realowi? Albo PSG? Powtarzanie tego samego w oczekiwaniu na inny rezultat to głupota.

0

@gumaz Dodajmy, że telefon wniósł nauczyciel. Dura lex, sed lex.
:)

0

@626 Nie ma mowy. Po co Barcelonie takie zgniłe jajo?

3

@MessiForeverTheBest Albo mówisz jej "Nie dokazuj, miła, nie dokazuj!"

0

@Pedri16Future Na szczęście u nas nie ma takich problemów. Wszystkich, którym marzyły się takie potyczki, już pogoniono. A szwagry rozumieją się bez słów. Sielanka.

1

@LAMC_10 Będą pieniądze, to się Ciebie wyśle za granicę. Coś się wytnie, coś się przyszyje, będzie dobrze.

2

@Sinirsey @Danny Gaucho @qbsonFCBarca @MessiForeverTheBest @LAMC_10
Zagram dzisiaj wieczorem w Eurojackpot i mam nadzieję, że wygram. Potrzebuję tych pieniędzy, bo chciałbym Was zacząć leczyć.
:)

1

@Comentateiro Uważaj, bo znowu będzie to samo, co w zeszłym tygodniu:
https://zapodaj.net/plik-g6fhNA2j5v#bbcode

1

@Sinirsey Masz już chętnego -> @Bolton . Dogadaj szczegóły i atakuj.
:)

2

@lajcior Może i tanio, ale za długo trwa ten kurs. Dopracuj to jeszcze.

1

@Meckie Nie. Viniciusa krytykują od dłuższego czasu, a Perez ani drgnie. Tak samo będzie z Mbappe. Florek nie lubi przyznawać się do ewentualnych błędów. Dopóki będzie na stanowisku, wszyscy jego synowie są bezpieczni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?