Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Fajnie by było dobić przynajmniej do 100.
1
@MagFCB Przecież to wiedza powszechna, że nie ma takowych.
0
@MessiForeverTheBest Nie polewam chamom i prostakom.
0
@Filipem Nie sądzę, bym był jedynym, który tak to zrozumiał. Za ofensywę przepraszam, racja. Choć nie była jakoś szczególnie agresywna.
0
@esem91 Widzę, że tam też panuje optymizm.
0
@Filipem No ale nie przedstawiaj tego tak, jakby był jakimś zbawicielem bez którego byśmy musieli rozwiązać klub. Poza tym pierwszy komentarz sformułowałeś tak, że wygląda jakby w tym meczu nas przed tym upadkiem uratował.
0
@Pawel10FCB Proszę bardzo. Ponownie, nie ma za co.
4
@Pawel10FCB Ma ją nadal na sobie. Nie ma za co.
0
@clyde Nie no, ma kontuzję, będą go musieli przywieźć.
0
@Filipem Ale on nie zrobił tego z altruizmu. I tak musiał stamtąd odejść, bo atmosfera już gęstniała, zarówno w klubie jak i poza nim (potencjalne afery z podatkami). Nie było za wielu klubów na takim poziomie (nawet jeśli nie akurat w tym momencie), które by go chciały i dałyby mu taki kontrakt.
2
@macio_944 Dokładnie. Co to za gość nierozumny jest. Sędzia się znalazł. Skup się na swojej robocie, a nie pajacujesz.
1
@Comentateiro Dokładnie. Podoba mi się jak wy, Niemcy, zawsze twardo stoicie na ziemi.
2
@PatrychoO To brzmi jak jakieś wyznanie emo.
4
No i się rozkręciło. Do tej pory naszych chłopakom brakowało luzu.
0
@VeB 1899 Dokładnie tak.
1
@Jakchcesz Czyli głównie nie wierzyłeś.
3
@Filipem Jakim upadkiem? Rozwiń tę fantazję :).
2
@sokot No i wykrakałeś. Gratuluję :).
0
@sokot Pytanie tylko, którzy?
1
Wierzę, że dadzą radę. Jeszcze dwadzieścia kilka minut wysiłku i uda się zakończyć mecz bez bramek.
1
@Adran360 Albo czerwona loading.
2
@Bolton To motto warsztatu @Luciano99.
3
@PatrychoO Za skomplikowane.
1
@PatrychoO To jest taka woda? Chyba bałbym się pić.
1
@RosjaninBut I Enigma jako tło muzyczne. Idealnie.
2
@Ilka Wczoraj tak samo zagrzewałaś Widzew. Weź Ty może już nie motywuj, co? :)
0
@Nazio_87 Fajne nawiązanie do Bale'a :).
0
@Kgorecki2500 Jak Ty tak prowadzisz ten biznes, to faktycznie bardziej Ci się opłaca, kiedy masz wolne. No i @Sulimo nadal czeka. Nie masz do tego Lublina aż tak daleko, rusz się.
0
@mordini123 Ok, ale przecież oni i tak nie nadają na zmianę meczów Barcy, czy Realu, a wybierają na podstawie atrakcyjności. Nie ma żadnej zasady, że jak w tym tygodniu na C+ Barca, to w następnym musi być w 11. Tyle, że teraz faktycznie bardziej atrakcyjne są mecze Barcy, bo Real już nie gra w zasadzie o nic.
0
@mordini123 Ale prawa do transmisji PK 11 ma na podstawie odrębnej umowy, transmisje LL nie mają tu nic do rzeczy, dlaczego miałoby się zmienić pierwszeństwo?
O ile pamiętam, to jedyne co się zmieniło, to zamienili terminami PK z kolejką LL (w stosunku do pierwotnych planów), bo w Sevilli kolidowałoby to z jakimiś innymi dużymi wydarzeniami.