0

@marcin62 Fajnie by było dobić przynajmniej do 100.

1

@MagFCB Przecież to wiedza powszechna, że nie ma takowych.

0

@MessiForeverTheBest Nie polewam chamom i prostakom.

0

@Filipem Nie sądzę, bym był jedynym, który tak to zrozumiał. Za ofensywę przepraszam, racja. Choć nie była jakoś szczególnie agresywna.

0

@esem91 Widzę, że tam też panuje optymizm.

0

@Filipem No ale nie przedstawiaj tego tak, jakby był jakimś zbawicielem bez którego byśmy musieli rozwiązać klub. Poza tym pierwszy komentarz sformułowałeś tak, że wygląda jakby w tym meczu nas przed tym upadkiem uratował.

0

@Pawel10FCB Proszę bardzo. Ponownie, nie ma za co.

4

@Pawel10FCB Ma ją nadal na sobie. Nie ma za co.

0

@clyde Nie no, ma kontuzję, będą go musieli przywieźć.

0

@Filipem Ale on nie zrobił tego z altruizmu. I tak musiał stamtąd odejść, bo atmosfera już gęstniała, zarówno w klubie jak i poza nim (potencjalne afery z podatkami). Nie było za wielu klubów na takim poziomie (nawet jeśli nie akurat w tym momencie), które by go chciały i dałyby mu taki kontrakt.

2

@macio_944 Dokładnie. Co to za gość nierozumny jest. Sędzia się znalazł. Skup się na swojej robocie, a nie pajacujesz.

1

@Comentateiro Dokładnie. Podoba mi się jak wy, Niemcy, zawsze twardo stoicie na ziemi.

2

@PatrychoO To brzmi jak jakieś wyznanie emo.

4

No i się rozkręciło. Do tej pory naszych chłopakom brakowało luzu.

0

@VeB 1899 Dokładnie tak.

1

@Jakchcesz Czyli głównie nie wierzyłeś.

3

@Filipem Jakim upadkiem? Rozwiń tę fantazję :).

2

@sokot No i wykrakałeś. Gratuluję :).

0

@sokot Pytanie tylko, którzy?

1

Wierzę, że dadzą radę. Jeszcze dwadzieścia kilka minut wysiłku i uda się zakończyć mecz bez bramek.

1

@Adran360 Albo czerwona loading.

2

@Bolton To motto warsztatu @Luciano99.

3

@PatrychoO Za skomplikowane.

1

@PatrychoO To jest taka woda? Chyba bałbym się pić.

1

@RosjaninBut I Enigma jako tło muzyczne. Idealnie.

2

@Ilka Wczoraj tak samo zagrzewałaś Widzew. Weź Ty może już nie motywuj, co? :)

0

@Nazio_87 Fajne nawiązanie do Bale'a :).

0

@Kgorecki2500 Jak Ty tak prowadzisz ten biznes, to faktycznie bardziej Ci się opłaca, kiedy masz wolne. No i @Sulimo nadal czeka. Nie masz do tego Lublina aż tak daleko, rusz się.

0

@mordini123 Ok, ale przecież oni i tak nie nadają na zmianę meczów Barcy, czy Realu, a wybierają na podstawie atrakcyjności. Nie ma żadnej zasady, że jak w tym tygodniu na C+ Barca, to w następnym musi być w 11. Tyle, że teraz faktycznie bardziej atrakcyjne są mecze Barcy, bo Real już nie gra w zasadzie o nic.

0

@mordini123 Ale prawa do transmisji PK 11 ma na podstawie odrębnej umowy, transmisje LL nie mają tu nic do rzeczy, dlaczego miałoby się zmienić pierwszeństwo?
O ile pamiętam, to jedyne co się zmieniło, to zamienili terminami PK z kolejką LL (w stosunku do pierwotnych planów), bo w Sevilli kolidowałoby to z jakimiś innymi dużymi wydarzeniami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?