Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Jeszcze tylko Edwarda Warchockiego na bramce brakuje.
0
@Kazragore Ja pamiętam jak pierwszy raz, pierwszą postacią, wszedłem z Elwynn Forest do Stormwind. Zrobiłem tylko kółko po Trade District i uciekłem od razu z powrotem do lasu, bo bałem się, że się w tym mieście zgubię :).
2
@LAMC_10 Następny smakosz.
:)
1
@Kgorecki2500 "Dlaczego kotki są lepsze od piesków?"
Nie wiem, nigdy żadnego nie próbowałem. Ty to naprawdę zeżresz wszystko.
;)
0
@Ryoumen Dlatego Real go nie sprzeda bez pokrycia tego kosztu przez kupującego.
0
@FcPortoFan1999 Mylisz się. Właśnie Arabowie nie bardzo się palą, tam się pozmieniało, poucinali wydatki, bo szykują się do MŚ.
Było:
https://www.realmadryt.pl/news/137120-relevo-arabia-saudyjska-ma-plan-na-sciagniecie-viniciusa
Jest:
https://weszlo.com/arabia-saudyjska-zmienia-strategie-mniej-przepalania-pieniedzy-na-sport/
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1225663/szejkowie-sie-przeliczyli-musza-ciac-koszty
Tak więc niekoniecznie będą chcieli sprowadzać chimerycznego i drogiego w utrzymaniu pajacyka.
0
@Borneo W sensie na Edwardzie Warchockim? Przecież to bez sensu.
:)
0
@FcPortoFan1999 Kto ich kupi, żeby Realowi opłaciło się sprzedać? Na Kyliana idzie ponad 70 milionów brutto rocznie na samą pensję, a jeszcze premia za podpis rozłożona na 5 lat. Kto to przejmie? PSG wydusił do końca, Realowi też nie odpuści. Viniciusa zaś nikt nie chce.
A druga sprawa, że to by było przyznanie się Pereza i zarządu do porażki.
1
@VamoSBarca88 A tymczasem:
https://www.realmadryt.pl/news/148639-as-klub-nie-watpi-w-mbappe-i-viniciusa-ta-dwojka-dalej-bedzie-liderowac-druzynie
I tak się to kręci.
1
@July_6_BcN Miałem takiego kolegę w internacie, który miał pseudonim "Lisek". I tak właśnie o nim mówiliśmy, "Licho nigdy nie śpi".
:)
2
@July_6_BcN Ta jaka czujna :).
2
@MessiForeverTheBest Starszy pan z pierwszej klasy i chłopiec z dolnego pokładu.
0
@Kgorecki2500 Tak sobie wyobrażam próbę przejęcia władzy w Realu Madryt. Złoczyńca nawet podobny.
3
@qbsonFCBarca W razie, gdybyś miał problem ze znalezieniem chętnego bobra, podpowiadam, że nie tylko bobry mają ogony.
1
@Kozinho. "I komu to przeszkadzało?"
To prawda, te słowa cisną się na usta w odniesieniu do wielu dyskusji, których tu już nie ma.
1
No i co, @Bolton, skończyło się rumakowanie?
1
@Marusek Ja pierdzielę, nie zaczynaj tak kurna komentarzy. Już myślałem, że coś się stało @July_6_BcN!
0
@Eklerek Widzę, że jesteś niedoświadczony, więc śpieszę z nauką: Nie da się wydawać pieniędzy na kobiety inaczej.
0
@Kgorecki2500 "(...) tylko skąd na to pieniążki?"
Przestań żreć po nocach, tylko zacznij w tym czasie pedałować :).
3
@Ilka No patrz, a Rada Polityki Pieniężnej potrafi co miesiąc po dwa dni. Trzeba mieć pasje.
0
@Roobo Opinia zdecydowanie przesadzona.
0
@Roobo Jeśli DIOZ się dowie, że tak go nazywasz, to będziesz miał wjazd na chatę.
2
@MessiForeverTheBest Moderacja i niektórzy userzy mają kompleksy. Nic nie poradzisz.
0
@ACMaldini3 Obaj.
A co do chętnych, to będzie ciężko. Obaj byliby drodzy, a już chyba wszyscy widzą, że są problemowi. Na Viniego nie było chętnych nigdzie w Europie jak podobno jego agenci ostatnio szukali.
0
@szela1899 Phi. Myślałem, że to coś o Mbappe.
5
@Lionel_Messi10 Elegancko. Kolejny policzek dla @Kgorecki2500.
2
@pride1899 Czyli tłumaczenie jak twórców gier, kiedy ich dzieło zamula.
1
@BorzyKrzys No nie wiem. W "300" jakoś się sprawdziła zabawa kolorami. Trzeba najpierw zobaczyć, potem ocenię.
0
@Popitek12 Jaki mundial, skoro zostanie was pięciu?
1
@marcin62 Patrz @Ilka. I to są zdjęcia.
:)