2

@macio_944 Dokładnie. Co to za gość nierozumny jest. Sędzia się znalazł. Skup się na swojej robocie, a nie pajacujesz.

1

@Comentateiro Dokładnie. Podoba mi się jak wy, Niemcy, zawsze twardo stoicie na ziemi.

2

@PatrychoO To brzmi jak jakieś wyznanie emo.

4

No i się rozkręciło. Do tej pory naszych chłopakom brakowało luzu.

0

@VeB 1899 Dokładnie tak.

1

@Jakchcesz Czyli głównie nie wierzyłeś.

3

@Filipem Jakim upadkiem? Rozwiń tę fantazję :).

2

@sokot No i wykrakałeś. Gratuluję :).

0

@sokot Pytanie tylko, którzy?

1

Wierzę, że dadzą radę. Jeszcze dwadzieścia kilka minut wysiłku i uda się zakończyć mecz bez bramek.

1

@Adran360 Albo czerwona loading.

2

@Bolton To motto warsztatu @Luciano99.

3

@PatrychoO Za skomplikowane.

1

@PatrychoO To jest taka woda? Chyba bałbym się pić.

1

@RosjaninBut I Enigma jako tło muzyczne. Idealnie.

2

@Ilka Wczoraj tak samo zagrzewałaś Widzew. Weź Ty może już nie motywuj, co? :)

0

@Nazio_87 Fajne nawiązanie do Bale'a :).

0

@Kgorecki2500 Jak Ty tak prowadzisz ten biznes, to faktycznie bardziej Ci się opłaca, kiedy masz wolne. No i @Sulimo nadal czeka. Nie masz do tego Lublina aż tak daleko, rusz się.

0

@mordini123 Ok, ale przecież oni i tak nie nadają na zmianę meczów Barcy, czy Realu, a wybierają na podstawie atrakcyjności. Nie ma żadnej zasady, że jak w tym tygodniu na C+ Barca, to w następnym musi być w 11. Tyle, że teraz faktycznie bardziej atrakcyjne są mecze Barcy, bo Real już nie gra w zasadzie o nic.

0

@mordini123 Ale prawa do transmisji PK 11 ma na podstawie odrębnej umowy, transmisje LL nie mają tu nic do rzeczy, dlaczego miałoby się zmienić pierwszeństwo?
O ile pamiętam, to jedyne co się zmieniło, to zamienili terminami PK z kolejką LL (w stosunku do pierwotnych planów), bo w Sevilli kolidowałoby to z jakimiś innymi dużymi wydarzeniami.

0

@tomek8756 Zradykalizował się, kiedy matkę zabiły palestyńskie kartony.

1

@krefi10 Ponieważ oni wybierają na zmianę mecze, nie zespoły, bazując prawdopodobnie na potencjalnej atrakcyjności spotkania.

0

@BorzyKrzys Zanim spojrzałem na nick, byłem przekonany, że to jedna z przygód Popitka. Choć on by pewnie nie zniżył się do wizyty w Biedronce.

1

@Bocheno1 " gdzie ja bylem jak byl cycek??? :/"
Przy nim. No chyba, że Ty butelką. I tak już Ci zostało.
:)

0

@Majkel34 Chyba i tak nie byłeś targetem.

0

@Barceloniarz987 Sorry stary, ale nie masz racji. Po to jest trenerem, ma taki styl i już.

0

@NeroTFP1 Profeta.

3

@majkiii To zupełnie jak @Kessie.

4

@Ilka Taki zapał szanuję.

0

@BezglutenowyPedri "(...) w obligatoryjnym queście w głównej fabule zniknęła mi postać, którą miałem zlikwidować. "
Czyli można by powiedzieć, że zadanie zostało wykonane. A Ty nadal narzekasz. Polacy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?