Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@majkiii Popitek jak zwykle chodził i nagabywał ludzi nago.
0
@Faro Być może to jest właśnie przyczyna? :)
2
@LAMC_10 "Chcemy sprawę aneksji waszych terytoriów rozwiązać pokojowo. Po prostu się zgódźcie i nie będzie problemów."
0
@Elvisek No tak, masz rację, ale przecież Łunin to żaden mistrz w bramce. Moim zdaniem nie miałaby sensu zamiana Neuera na Łunina, Bayern szukałby innego goalkeepera.
2
@PatrychoO Bardzo słusznie. Dla pewności napisz jeszcze na tyle kamizelki jakimś oczojebnym flamastrem "NIE JESTEM POPITKIEM!"
1
@pt9 To ja poproszę coś z dziczyzny.
0
@Joe_Pesci A jeszcze Konrad w każdej chwili może zostać zaatakowany przez raka. Znowu. Co w tej sprawie robi Łatwogang? Czy to takie ciężkie zorganizować dwa tygodnie słuchania dissu na wrogów DIOZu?
JD!
3
@kovvalinio Dzieciaczkiem to jest syn Twojego ojca. Podaj całość, a nie wpisałeś jakieś gówno i uważasz, że błyszczysz. Skoro jesteś taki dobry w przeszukiwaniu sieci, to wpisz sobie "statystyki Olise vs Yamal" i zobacz, co Ci wyrzuci. Jeśli nie pasują Ci dane za ostatnie trzy lata, to możesz też dodać sezon. Przestań pajacować i robić z siebie debila, bo to są zawodnicy na takim samym poziomie z różnymi rolami w zespole. Dodatkowo Yamal nie ma aż tak dobrych egzekutorów w drużynie. Ile ma stworzonych sytuacji kluczowych, wykreowanych szans (zmarnowanych przez kolegów), ile dryblingów progresywnych (tu jest przepaść na jego korzyść)? Ma w tym sezonie więcej goli, Olise ma więcej asyst, ale tego już nie podałeś, bo nie pasowało, co? Ilość rozegranych meczów też ma znacznie. Z czego wynika ta różnica? Może z braku skuteczności kolegów, którym podawał, co? Gdzie tu widzisz wyższość Olise? Chciałeś się popisać i okazałeś się takim samym fantastą jak Majonez. Nie umiesz nawet podać całościowych statystyk, tylko wyrwane z kontekstu, żeby potwierdzały Twoją narrację. A może nie chcesz, bo musiałbyś przyznać, że wcześniej nie bazowałeś na faktach, tylko na tym, co Ci się wydawało, tak jak ten kolega wyżej. Żałosna manipulacja. Nie pouczaj mnie, bo sam wychodzisz na hipokrytę z rozbuchanym ego.
1
@BojanKriKicz Coś tam, że Ci utnie to i owo. A jak nie masz, to przyszyje.
0
@MOLESTA Zgoda.
1
@kovvalinio "Jak jakiś płaczek chce statystyk to proszę bardzo. Bardzo chętnie je przyniosę jak nie potraficie korzystać z internetu. "
Mniej pieprz, a więcej działaj. Dawaj te staty, zamiast być kolejnym NPCem, który udaje, że coś może, kiedy tak naprawdę nic nie robi.
0
@Elvisek No ale jaki to ma sens? W czym ten interes miałby być korzystny dla Bayernu? Myślę, że nawet jakby oddawali Mbappe, to Bawarczycy dwa razy by się zastanowili, bo chyba wszyscy już widzą, ile Francuz tak naprawdę daje, jak odnajduje się w zespołach i że to nie jest żaden game changer.
0
@Encore Pierwszy do interpretacji, ale moim zdaniem podyktowanie to nie błąd, jednak w niego wpadł i go przewrócił. Drugi na pewno nie, widać jak zawodnik Arsenalu wykonuje akrobatyczny przewrót w momencie, kiedy orientuje się, że został tracony w stopę. Próbował wymusić i to jest bardzo widoczne, dlatego dobra decyzja po VARze.
0
@mordini123 Jakby Anka wrzuciła takie zdjęcie, to zaraz by była po niej jazda. Ale Robercik to może, tak?
1
@eckov Ci zaciskają pasy na szyjach Niemców.
1
@Comentateiro To ten pas z „Gott mit uns”? Brzmi niepokojąco.
3
@Laminedependencia Wiadomo kim.
3
@Comentateiro Osoba odbiorcza to komornik.
2
@mordini123 Nie mogę się doczekać. Będą emocje jak w dyskusji usuniętej przez moderację.
1
@Marusek Nie zapominaj jeszcze o tym, że może będzie 1:1, a może nie będzie. Niczego nie obiecują, pracują, a w klubie panuje optymizm. Kobiety, wino, muzyka i śpiew.
1
@qbsonFCBarca Zaciekawiła mnie ta dieta.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Mogą sobie być, ale w przypadkach spornych, typu był kontakt, ale czy na tyle mocny, czy zawodnik dodał coś od siebie. A nie tutaj, gdzie kopnięta piłka uderza jego piłkarza w oczywisty sposób w rękę, kompletnie zmienia tor lotu i zatrzymuje się obok tego zawodnika. Dokładnie to widać, więc taka narracja jak jego jest po prostu kretyńska i tyle. Wychodzi na totalnego głupka, który zaprzecza faktom i jeszcze twierdzi, że to by nie był karny w PL. Oczywiście o ile faktycznie coś takiego powiedział, bo nie ma podanego źródła.
4
@Andrzej_Majonez Omg. Co za tchórz. Napisał głupotę, boi się sprawdzić, albo sprawdził i boi się przyznać do palnięcia głupoty, więc ucieka udając, że moralne zwycięstwo należy do niego :). Szacunek.
10
@MOLESTA To niech zrezygnuje z LM. Była ręka i co on pierdoli, taka sama ręka by była w PL. Ci trenerzy to jacyś debile czasem.
4
@Andrzej_Majonez Nadal żadnych statystyk. Boisz się ich, czy jak? Bo, nie wiem, mogłoby się okazać, że p.... bzdury jak mało który? No dalej, udowodnij mi, że jest co najmniej 3-krotnie lepszy, przecież to nie jest chyba taki problem, co? Wolisz wycieczki personalne, wbijanie szpileczek, bo to bezpieczniejsze, niż FAKTY, prawda? Dodaj jeszcze więcej xD, to na pewno podniesie Twoją wiarygodność.
15
@pluszek Wreszcie ukróci się to eldorado karteli gaciowych.
4
@Andrzej_Majonez A Ty umiesz czytać TO CO SAM PISZESZ?
" to jest luźne przemyślenie tak jak pisalem, a nie zadne podpieranie tezy"
"ale fakty sa jakie sa na dzis dzien"
Zdecyduj się może, czy to przemyślenia, czy fakty. Bo chyba wybierasz to, co w danym momencie pasuje Ci do narracji.
Aha i nadal żadnych statystyk. Może sprawdź je najpierw, wtedy przemyślisz jeszcze to "przebija Yamala conajmniej 3 krotnie".
3
@Malinka Niekoniecznie, bo napisałeś, że to pierwsza w życiu operacja, więc na pewno mogła się dać we znaki nawet operującemu :).
8
@Andrzej_Majonez A coś merytorycznie? Bo na razie to przedstawiłeś jedynie swoją opinię i nazwałeś ją faktami, podpierając to opinią wujasa. No szału nie ma. Wrzuć może jakieś statystyki ligowe obu, porównamy kto jest od kogo lepszy i ilukrotnie. Nara.
3
@Malinka "Pierwsza w życiu operacja za mną! Choć trochę tych wiosen już zaliczyłem, bo w tym roku podwójna 18-stka. Niby tylko przepuklina pachwinowa, ale dość mocno dawała mi się we znaki. Ulga, że mam już to za sobą. Pozdro cules :)"
Ale to byłeś pacjentem, czy wykonywałeś? :)