2

@BorzyKrzys U nas na forum grasuje niejaki @Luciano99 inaczej Lucjan, znany jako "Złomiarz".

1

@Popitek12 Z tego co widzę, to lepiej wyjdziesz, jeśli będziesz zdawał ustnie. Nawet u dyrektora. Jest szansa, ze po egzaminie będziesz mógł parkować, gdzie zechcesz.

0

@alone49 Ta wojna się kiedyś skończy. Warto by się zastanowić, co wtedy stanie się z tymi rzeszami doświadczonych, zaprawionych w boju, przywykłych do przemocy i posiadających kupę dobrego sprzętu byłych żołnierzy. By gwarant bezpieczeństwa nie stał się źródłem niebezpieczeństwa.

1

@Bzyczekk "I powiedział, że ma raka, choć go nie miał. "
Tego nie wiesz. Oni odbierają różne zwierzęta, mogli ukraść jakiemuś hodowcy i raka.

0

@Konradowskyy No nie wiem. Różne rzeczy czytam tutaj. I różne na forum Realu. Wszędzie są fanatyczni debile.

0

@NeroTFP1 Znowu to Jaworzno. To na pewno gang Dubiela.

1

@BillyButcher Pewnie dostał powołanie do wojska.

0

@Starrk A to akurat prawda. Czarek wygląda lekko crazy.

1

@JimMorrisonFCB Z Czarkiem może być jedynie throw up.

0

@Catalonya1992 W kwestii poczynań Rosji zdaję się całkowicie na przewidywania @michal26 :).

1

@draxidox Tu się zgodzę. To BARDZO niebezpieczne.

0

@Szklaner Potrzebuję więcej informacji. Chodzi o jakiś zakres czasu, czy ogólnie, przez całe życie? Bo może oszukałem przeznaczenie.

5

@Kgorecki2500 W Realu jest kandydat na ojca chrzestnego.

0

@gumaz W nienawiści do Niemców, tak został wychowany.
Przy okazji niezła reklama Apple, że tak powiem hand-made.

4

@NeroTFP1 Ktoś tam myśli szybko i sensownie.

0

@nioton Ja niczego takie nie doświadczam. Zastanów się nad oskarżeniem tutejszej grupy trzymającej władzę o dyskryminację.

3

@Karol145 To jest rada jak ta Komorowskiego. Może dla młodego człowieka i dobra, żeby się wyrwać. Ale jeśli ktoś już ma w danym miejscu ułożone życie i rodzinę, to nic nie jest proste.

1

@Ilka A teraz przylazłaś tutaj się pożalić. Przyznaj się, Tobie się po prostu nie chce spać.

5

@wyrek A sprawy Lenza żadna prokuratura nie chce. Widać wszystkie walczą o możliwość weryfikowania informacji medialnych.

1

@Comentateiro Mam nadzieję, że będzie to jednak historia z serii "złapał Kozak Tatarzyna...."

3

@Destroyer_of_Worlds Ależ musisz mieć proste zycie.
"Jeżeli komuś nie pasują warunki płacowe to przecież nikt na siłę go nie trzyma w takiej firmie, nie ma przymusu pracy. Składasz wypowiedzenie i szukasz szczęścia gdzie indziej."
" Dino działa głównie w małych miejscowościach, gdzie trudno o pracę i często jest jednym z nielicznych pracodawców. W takiej sytuacji prawdopodobnie wygra pragmatyzm pracowników którzy uznają, że lepiej pracować w złyuch warunkach niż nie mieć co włożyć do gara."

Zanim coś napiszesz, postaraj się użyć głowy, bo po prostu pierdolisz bzdury jak mało który. Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.

1

@MirusAmisz Proste, że tak. Genialna maszyna. W dodatku zdrowsze i zazwyczaj smaczniejsze, niż z piekarnika.

0

@Kgorecki2500 Co będziesz rozpakowywał, nówka w pudełku jest warta więcej. Postaw za szybą i podziwiaj, jak Real puchary.

2

@Kapitan hawk Trzeba przyznać, że są konsekwentni.

0

@kamyk_23 Może tak być, nie wiem, kogo on tam ma znajomego. Pewnie kogoś z kim wywiad przeprowadzał.

1

@kubix05 To jest @dynamo.

0

@Lionel_Messi10 Nawet gdyby nagle rozstąpiły się chmury i Pan Bóg zapowiedziałby na jutro koniec świata, to w klubie dalej panowałby optymizm.

2

@Zoker No oczywiście, że zmyśla. Stworzył własną narrację, ale najgorsze jest to, że masa ludzi w oparciu o jego bzdury, nawet nie obejrzawszy filmu, generuje teraz własne komentarze wrzucające Ćwiąkale. Jak to często powtarzam, nie zależy im na prawdzie, tylko na potwierdzeniu własnych uprzedzeń.


@Who_you_mam nie wstyd Ci?
"Ręka Brahima to nie ręka bo pomimo że była odchylona to on zrobił ruch w kierunku ciała ( wtf xDD)"
Niczego takiego nie powiedział, wprost przeciwnie, stwierdził, że Brahim zrobił ruch w kierunku piłki, więc balansuje na granicy karnego. A sytuacja z ruchem ręki w kierunku ciała dotyczyła zawodnika Betisu i wskazywał, że to dodatkowo (oprócz bliskiej odległości) powoduje, że nie ma przewinienia. Poza tym jak ktoś wyżej zauważył, konsultował to z sędzią. Słyszysz, co Ci pasuje do narracji.

4

@Popitek12 Jeszcze nikt nigdy nie zachęcił mnie tak, żeby trzymać kciuki za Bayern. A Niemców nie lubię.

0

@Azi "moja żona w ogóle nie oszczędza a żyjemy więc chyba nie jest źle ;)"
Czyli to Ty musisz oszczędzać, biedaku...
:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?