0

@ACMaldini3 Ale jesteś elokwentny. I nie bardzo chyba inteligentny.

1

@FcPortoFan1999 A mnie nie. Niczego się po niej nie spodziewałem i mnie nie zawiodła.

2

@urbipl Nie znasz się na sztuce.

"Mój wujek zrobił podobną jak wracał nawalny passatem z dożynek i sąsiadowi płot skasował."
Kto wie, czy to właśnie w ten sposób nie powstało?

0

@Kgorecki2500 Tytułem profesora?

1

@KrychaFCB To i tak nic by nie dało. Kłócą się o coś, co by niczego nie zmieniło, jedni, żeby wyjść na tych dobrych, drudzy, żeby dowalić tym z przeciwnej strony. Ha tfu.
Edit: W dużej mierze dokładnie tak jak @Safrani napisał.

2

@marcin62 A ja tam uważam, że bardziej chodziło o PR, bo chyba nie miała ostatnio najlepszego. A tutaj widzę od razu zachwyty. Mało trzeba, by zapomnieć.

0

@RosjaninBut No tak. Typowa La Rambla. Ktokolwiek cokolwiek tu zamieści, od razu znajduje się armia ludzi, którzy dawno to widzieli, znają się na tym, mieli to lub aktualnie mają. A przynajmniej znają kogoś, kto zna kogoś.
:)

2

Komentarz usunięty

5

@Comentateiro Niemiecki pan musi dbać o polskiego niewolnika, żeby dłużej pracował. To nie druga wojna, że będzie można nałapać i dowieźć pociągiem nowych.

1

@Comentateiro Świńska.

3

@Safrani Ciężko mi się czyta tę powieść któryś raz (a uwielbiam Maya), kiedy człowiek wie, jak to się wszystko potoczy.

1

@martool2 Nie brnij w to. Nie zrozumiałeś, wygłupiłeś się, teraz nie wiesz jak masz wybrnąć z twarzą, wiec urządzasz dziecinadę. Autor komentarza na który odpowiadałem zrozumiał bez trudu. Ty nie podołałeś. Być może dlatego, że masz w głowie tylko "bla bla bla".

4

@kubix05 Nie tak dawno kolejny raz przeczytałem. Ale tak naprawdę lubię tylko pierwszy tom tak do 4/5, do śmierci Nszo-Czi. Wolę inne książki Maya w tym uniwersum, te, które kończą się szczęśliwie.

2

@Popitek12 A dziś szarych komórek. Ciągle pod górkę.

2

@Majkel34 Nie są lepsze. To Twoja opinia, nie fakt. Nie znasz wszystkich ludzi, ale też nie znasz wszystkich psów.

2

@Laminedependencia "To oczywiste, że ja."

5

@Dieselzor A ja tam bym wolał, żeby się sprawdził.

3

@MessiForeverTheBest "Maverick" - a skoro już jesteśmy przy Gibsonie, to od razu kolejny tytuł: "Godzina zemsty".

0

@MeAndSwan Podtytuł wywołał szok poznawczy u niektórych piłkarzy. Nie mogą uwierzyć, że to prawda.

0

@martool2 Jedynym ignorantem jesteś tutaj Ty. Wypowiedz się dopiero, kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem. I daruj sobie ten protekcjonalny ton. bo nie prezentujesz nic, co by mogło to uzasadniać.

1

@Pedri16Future Liczy na glitche przy detekcji kolizji.

1

@Kgorecki2500 Mucha to dzieło Szatana.

0

@marcin62 Nie było w polu karnym, dlatego biegł dalej. Normalnie by wywinął orła i padł na glebę.

3

@Azi Tajemnicze Złote Miasta to była zajebista baja!

3

@FcPortoFan1999 Obojętne, byle drogi i kiepski, aby utrzymać trend.

2

@Kgorecki2500 Może się rzucał i dlatego dla świętego spokoju się zgodzili.

1

@Meskalina Dokładnie tak. Opowieści jak te z cyklu, że za komuny było lepiej.

1

@Bilon87 Czyli, generalnie, efekt taki sam, tylko wrażenia estetyczne inne.

0

@Hindus Wybacz, nie bardzo obchodzą mnie takie wyrazy oburzenia na pokaz w internecie.

1

@Kozinho. Więcej pokory, tam na trybunach ktoś prawie nie dotrwał. Co on ma powiedzieć?
:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?