Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Tytułem profesora?
1
@KrychaFCB To i tak nic by nie dało. Kłócą się o coś, co by niczego nie zmieniło, jedni, żeby wyjść na tych dobrych, drudzy, żeby dowalić tym z przeciwnej strony. Ha tfu.
Edit: W dużej mierze dokładnie tak jak @Safrani napisał.
2
@marcin62 A ja tam uważam, że bardziej chodziło o PR, bo chyba nie miała ostatnio najlepszego. A tutaj widzę od razu zachwyty. Mało trzeba, by zapomnieć.
0
@RosjaninBut No tak. Typowa La Rambla. Ktokolwiek cokolwiek tu zamieści, od razu znajduje się armia ludzi, którzy dawno to widzieli, znają się na tym, mieli to lub aktualnie mają. A przynajmniej znają kogoś, kto zna kogoś.
:)
2
Komentarz usunięty
5
@Comentateiro Niemiecki pan musi dbać o polskiego niewolnika, żeby dłużej pracował. To nie druga wojna, że będzie można nałapać i dowieźć pociągiem nowych.
1
@Comentateiro Świńska.
3
@Safrani Ciężko mi się czyta tę powieść któryś raz (a uwielbiam Maya), kiedy człowiek wie, jak to się wszystko potoczy.
1
@martool2 Nie brnij w to. Nie zrozumiałeś, wygłupiłeś się, teraz nie wiesz jak masz wybrnąć z twarzą, wiec urządzasz dziecinadę. Autor komentarza na który odpowiadałem zrozumiał bez trudu. Ty nie podołałeś. Być może dlatego, że masz w głowie tylko "bla bla bla".
4
@kubix05 Nie tak dawno kolejny raz przeczytałem. Ale tak naprawdę lubię tylko pierwszy tom tak do 4/5, do śmierci Nszo-Czi. Wolę inne książki Maya w tym uniwersum, te, które kończą się szczęśliwie.
2
@Popitek12 A dziś szarych komórek. Ciągle pod górkę.
2
@Majkel34 Nie są lepsze. To Twoja opinia, nie fakt. Nie znasz wszystkich ludzi, ale też nie znasz wszystkich psów.
2
@Laminedependencia "To oczywiste, że ja."
5
@Dieselzor A ja tam bym wolał, żeby się sprawdził.
3
@MessiForeverTheBest "Maverick" - a skoro już jesteśmy przy Gibsonie, to od razu kolejny tytuł: "Godzina zemsty".
0
@MeAndSwan Podtytuł wywołał szok poznawczy u niektórych piłkarzy. Nie mogą uwierzyć, że to prawda.
0
@martool2 Jedynym ignorantem jesteś tutaj Ty. Wypowiedz się dopiero, kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem. I daruj sobie ten protekcjonalny ton. bo nie prezentujesz nic, co by mogło to uzasadniać.
1
@Pedri16Future Liczy na glitche przy detekcji kolizji.
1
@Kgorecki2500 Mucha to dzieło Szatana.
0
@marcin62 Nie było w polu karnym, dlatego biegł dalej. Normalnie by wywinął orła i padł na glebę.
3
@Azi Tajemnicze Złote Miasta to była zajebista baja!
3
@FcPortoFan1999 Obojętne, byle drogi i kiepski, aby utrzymać trend.
2
@Kgorecki2500 Może się rzucał i dlatego dla świętego spokoju się zgodzili.
1
@Meskalina Dokładnie tak. Opowieści jak te z cyklu, że za komuny było lepiej.
1
@Bilon87 Czyli, generalnie, efekt taki sam, tylko wrażenia estetyczne inne.
0
@Hindus Wybacz, nie bardzo obchodzą mnie takie wyrazy oburzenia na pokaz w internecie.
1
@Kozinho. Więcej pokory, tam na trybunach ktoś prawie nie dotrwał. Co on ma powiedzieć?
:)
0
@JiXSaw Widać lubi seks.
0
@Irmscher10 Mam nadzieję, że nie miał tak na nazwisko.
0
@BorzyKrzys Pewnie była na tej misji.