Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani No to niezła polecajka. :)
0
@vangoor Przestańmy się ośmieszać. A jaki jest nasz cykl? Co roku nadzieja, że to już teraz ta LM. A potem odpadnięcie, zwykle w kuriozalnych okolicznościach, zazwyczaj na własne życzenie. Nieźli z nas samozwańczy pretendenci.
0
@July_6_BcN "a czym się gryzie? No zębami go ugryzła."
Czyimi?
"Bo mnie to np. użądliła 4 razy."
Nieźle ją musiałaś wkurzyć, skoro tak się zawzięła.
0
@FcPortoFan1999 Czym??? Co to za herezje?
1
@FcPortoFan1999 Jakieś kompromitujące?
0
@Criss18Barca Nie martw się. W takich przypadkach przecinają na pół i rozmieszczają w dwóch skrytkach.
1
@kocuur Jak skończę pierwszą połówkę.
0
@damian16161212 Rozumiem, gdybyś był zdziwiony, że nie ma. Ale, że Milik ma? A kiedy nie miał?
1
@July_6_BcN To by było niezłe imię dla pani Wieczorek.
0
@Kgorecki2500 W razie czego powie, że pomyliła "p" z "d", źle się czuła, migrena, wiadomo.
5
@Azazel_Pazuzu Poproś Figo.
0
@626 Kolego, te 90/100 to dla nas już najwyższa półka i prawdopodobnie nas nie stać. A gdzie jeszcze ktoś droższy?
0
@maroon Po Kłodzku nic mnie już nie zdziwi.
0
Rozkosznie nieporadna jest ta obrona Rakowa. Nadaliby się do nas.
1
@FcPortoFan1999 Bo pasy są dobre tylko na dresach.
3
@Luciano99, gdzie te Twoje kradzione piosenki? Znowu zaplute karły moderacji okazały się odporne na sztukę? Niedługo wprowadzą Indeks Komentarzy Zakazanych i będą palić twarde dyski z serwerowni na stosach.
0
@Kgorecki2500 Ten Lis to jest po prostu jebnięty. Trzeba go wysłać do Holandii. Tam są narkotyki i eutanazja, niech korzysta.
0
@Criss18Barca Czyli już niedługo nie będziemy potrzebować @Kgorecki2500iego i jego roweru. Skończy się to kurierskie Bizancjum.
0
@Kgorecki2500 Tylko dla mężczyzn.
3
@kubix05 Brytfanka to entuzjastka UK.
0
Ale oferty dalszego leczenia nie odrzucił, mam nadzieję?
2
@maikeru "On im więcej gra, tym lepiej wygląda."
To jest chyba delikatna konfabulacja.
0
@Dieselzor Sumą ich połączonych mocy jest Flimeone - on finały remisuje.
2
@Popitek12 Jedynym ojcem, jakim możesz zostać, będziesz, kiedy wstąpisz do klasztoru.
0
@robsesh My mamy podobne chwile radości.
0
@VAMOS1899LaMasia Nie no, niestrzelony karny to żaden wyznacznik. Messi nie strzelał, Lewandowski nie strzelał. Tyle, że nie ma żadnych gwarancji, że on się u nas sprawdzi, a kosztowałby na pewno sporo.
0
@maroon "Barca boi się Atleti
Nikt nie boi się Atleti."
Hmm...
0
@Popitek12 A Ty znowu bierzesz narkotyki?
0
@Gaucho Ja tam wolałbym móc mówić, że Barca odpadła z kimś, kto coś wygrał, a nie z klubem, którego następny zespół bez problemu wyeliminował. Bo to źle świadczy o moim klubie. No ale można też nie patrzeć dalej niż koniec własnego nosa i wybierać jakąś wydumaną "zemstę" nie widząc w jakim świetle stawia to własny klub.
2
@CurryTheGoat30 Jeśli oni są dziadami, to kim my jesteśmy, skoro nas wyeliminowali? Pokory i logiki trochę.