Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Nie komentuje, bo jedzie do Janka, żeby osobiście mu podziękować.
0
@Piotrek1993 No to teraz każdy zobaczył ewidentną wieź.
1
@VeB 1899 First time?
0
@kanver_ A już ostrzyli korki.
2
@Kgorecki2500 Pewnie bieda przycisnęła i chce sprzedać kolczugę.
1
@AlexDark00 Niepoprawny dowcipniś. Pasowałby do nas. Jak nie babol, to kartka. A czasem genialny mecz.
0
@AlexDark00 Jasne. Sądziłem, że przedłużenie kontraktu wiązałoby się z rezygnacją z części obecnego należnego wynagrodzenia jako warunkiem.
4
@NeroTFP1 Czy to był @Popitek12 w drodze empekiem do kasyna w Vegas?
0
No i ma rację. Pacta sunt servanda.
1
@NeroTFP1 On jeszcze z trumny wciągnie kogoś do środka i będą się tłukli w PPV.
11
@Kgorecki2500 Niech ten zdradziecki i zakłamany komuch już zniknie z życia publicznego. Przez tego k... zaczynam lubić Millera, a to jest nie do zniesienia.
1
@dmcteam No tak, ale oni grali z Bayernem.
9
@Luciano99 Trzeba dać znać Kapeli. Pozwie go o prawa do wizerunku.
0
@July_6_BcN Dziewczyno, miej litość. Ty masz problem na każde rozwiązanie.
:)
0
@July_6_BcN No to przynajmniej oszczędny.
0
@July_6_BcN Pogratulować. I czysty, i przy kasie. Zakręć się.
:)
11
@Popitek12 Ale tam już mają sexworkerów.
4
@Chimera W pracy. Optymalizacja kosztów.
1
@Luciano99 Reasumując, mamy pokorę i szacunek do rywala.
2
@Arden O ten scenariusz mu chodziło.
6
@wojopancer Stary, stałeś w śmietniku, co miałem Ci powiedzieć?
2
@Arden Mbappe jest jak ta kaseta z "Kręgu". Trzeba go oddać komuś innemu i klątwa minie.
5
@TR3YWAY To żaden dowód.
0
@esem91 Wystarczy się zastanowić, czy nam starczyłoby luzu, gdyby powstał taki film z Simeone prowadzącym Cubarsiego, a obok szedłby Sorloth z Garcią na łańcuchu.
:)
2
@BillyButcher Fikołkiem była Twoja argumentacja o tym, że Japończycy nie lubią Rosjan za to jak traktowali ich "osadników" w Mandżurii, co jest po prostu tak piramidalną bzdurą, że w głowie się nie mieści. To nie byli osadnicy, tylko najeźdźcy mordujący w bestialski sposób tubylczą ludność, w tym i zamieszkujących tam wcześniej Rosjan. Mordercze bestie przeprowadzające na tej ludności eksperymenty ludobójcze. Nakłamałeś, bo mogłeś w ten sposób dokopać bardziej Rosji. Tak właśnie wyglądało Twoje "wyjaśnienie". Dlatego szkoda mi na Ciebie czasu. Zajmij się Marvelem, tam chyba lepiej sobie radzisz, możesz fantazjować bez przeszkód.
0
@Aragorn33 Przestał sobie płacić, to i nie przychodzi, za darmo ma robić?
:)
2
@MessiForeverTheBest Tak, na pewno jest. I Michniewicz.
2
@Luciano99 Bo nam się podobają te melodie, które już słyszeliśmy.
2
@BillyButcher Wybacz, ale nie rozmawiam z gościem, który dopasowuje narrację, by przedstawiała rzeczywistość w wygodny dla niego sposób. Już się kiedyś popisałeś komentarzem w którym zachwalałeś Japończyków i powody dla których są cięci na Rosję, wykazując się kompletną nieznajomością faktów historycznych. Nara.
0
@Faro Nie. Jestem przeciwnikiem narkotyków.