0

@Herato Nie komentuje, bo jedzie do Janka, żeby osobiście mu podziękować.

0

@Piotrek1993 No to teraz każdy zobaczył ewidentną wieź.

1

@VeB 1899 First time?

0

@kanver_ A już ostrzyli korki.

2

@Kgorecki2500 Pewnie bieda przycisnęła i chce sprzedać kolczugę.

1

@AlexDark00 Niepoprawny dowcipniś. Pasowałby do nas. Jak nie babol, to kartka. A czasem genialny mecz.

0

@AlexDark00 Jasne. Sądziłem, że przedłużenie kontraktu wiązałoby się z rezygnacją z części obecnego należnego wynagrodzenia jako warunkiem.

4

@NeroTFP1 Czy to był @Popitek12 w drodze empekiem do kasyna w Vegas?

0

No i ma rację. Pacta sunt servanda.

1

@NeroTFP1 On jeszcze z trumny wciągnie kogoś do środka i będą się tłukli w PPV.

11

@Kgorecki2500 Niech ten zdradziecki i zakłamany komuch już zniknie z życia publicznego. Przez tego k... zaczynam lubić Millera, a to jest nie do zniesienia.

1

@dmcteam No tak, ale oni grali z Bayernem.

9

@Luciano99 Trzeba dać znać Kapeli. Pozwie go o prawa do wizerunku.

0

@July_6_BcN Dziewczyno, miej litość. Ty masz problem na każde rozwiązanie.
:)

0

@July_6_BcN No to przynajmniej oszczędny.

0

@July_6_BcN Pogratulować. I czysty, i przy kasie. Zakręć się.
:)

11

@Popitek12 Ale tam już mają sexworkerów.

4

@Chimera W pracy. Optymalizacja kosztów.

1

@Luciano99 Reasumując, mamy pokorę i szacunek do rywala.

2

@Arden O ten scenariusz mu chodziło.

6

@wojopancer Stary, stałeś w śmietniku, co miałem Ci powiedzieć?

2

@Arden Mbappe jest jak ta kaseta z "Kręgu". Trzeba go oddać komuś innemu i klątwa minie.

5

@TR3YWAY To żaden dowód.

0

@esem91 Wystarczy się zastanowić, czy nam starczyłoby luzu, gdyby powstał taki film z Simeone prowadzącym Cubarsiego, a obok szedłby Sorloth z Garcią na łańcuchu.
:)

2

@BillyButcher Fikołkiem była Twoja argumentacja o tym, że Japończycy nie lubią Rosjan za to jak traktowali ich "osadników" w Mandżurii, co jest po prostu tak piramidalną bzdurą, że w głowie się nie mieści. To nie byli osadnicy, tylko najeźdźcy mordujący w bestialski sposób tubylczą ludność, w tym i zamieszkujących tam wcześniej Rosjan. Mordercze bestie przeprowadzające na tej ludności eksperymenty ludobójcze. Nakłamałeś, bo mogłeś w ten sposób dokopać bardziej Rosji. Tak właśnie wyglądało Twoje "wyjaśnienie". Dlatego szkoda mi na Ciebie czasu. Zajmij się Marvelem, tam chyba lepiej sobie radzisz, możesz fantazjować bez przeszkód.

0

@Aragorn33 Przestał sobie płacić, to i nie przychodzi, za darmo ma robić?
:)

2

@MessiForeverTheBest Tak, na pewno jest. I Michniewicz.

2

@Luciano99 Bo nam się podobają te melodie, które już słyszeliśmy.

2

@BillyButcher Wybacz, ale nie rozmawiam z gościem, który dopasowuje narrację, by przedstawiała rzeczywistość w wygodny dla niego sposób. Już się kiedyś popisałeś komentarzem w którym zachwalałeś Japończyków i powody dla których są cięci na Rosję, wykazując się kompletną nieznajomością faktów historycznych. Nara.

0

@Faro Nie. Jestem przeciwnikiem narkotyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?