0

@arasz1819 Swojej trans-dziewczynie. Choć podobno już nie są razem, takie plotki na forum Realu czytałem. Choć to, że są też było plotką. Po zastanowieniu, postanawiam zastosować od tego miejsca trzy sita Sokratesa.

0

@Ilka Ty się ciesz, że żyjesz i masz gdzie mieszkać. Tam podobno już pod drzwiami ateciaki taran rozhuśtywali, a załoga karetki czekała z kaftanem.

2

@Kapitan hawk Daj już spokój. Takie teksty to można i o naszych znaleźć, np. o Araujo.

2

@kuz Wątpię, żeby zrobili szpaler. Oni stoją na stanowisku, że kiedyś Xavi im nie zrobił, czy ktoś tam, wiec skoro Barca zarzuciła zwyczaj, to i oni się nie poczuwają. Nie chce mi się już szukać szczegółów.
Edit: No i to, co napisał @Vegeta88.

0

@Barca-Messi10 Macki mają zasięg najwyżej krajowy.

0

@BARCA1899Messi Całkiem dobry pomysł. Tylko, czy zagwarantujesz, że potem nie będziesz narzekał, kiedy my staniemy się ofiarą takiego rozwiązania? Bo wiesz, źle to kiedy Kalemu ukraść krowę.

1

@Derean W kopalni.

1

@Barca-Messi10 Dowiemy się? Przecież to jest oczywiste od dawna. I nie macki, a mace.

2

@norbi77 Też mi się tak wydaje. Ale wydaje mi się też, że sędzia się trochę odpalił i nie do końca pamiętał, że ma on już jedną żółtą. A potem to już trzeba było robić dobrą minę...

0

@norbi77 Stary, ale to, co napisałeś teraz, to jest taka fantastyka i racjonalizowanie... :) Real zagrał dobry mecz i byli blisko, ale przekonali się na własnej skórze, że czerwona zmienia wszystko :).

1

@turhiay A u nas wczoraj, to co było?

8

Dzięki Bayern. Uratowaliście życie @Ilka.
A i @Comentateiro odzyskał przytomność po ataku apopleksji, którego doznał, kiedy zrozumiał, że oba jego kluby mogą zostać wyeliminowane z LM przez Madryt.

0

@Arden Naprawdę, nie interesuje mnie, co robisz teraz w domu.
:)

0

Real musiał stracić zawodnika, żeby Bayern dał radę. Bez tego do jutra by grali i nic.

1

@Kaamilos87 Tak, dla nas każdy jest bezjajeczny. Dopóki z nimi nie gramy.

0

@Katalończyk 99 Jak u nas wczoraj, więc nie wiem czemu się cieszysz, skoro oba serwisy mają podobne problemy przy zwiększonej aktywności.

0

@Kapitan hawk Ma lepsze warunki, więc nie dziwne.

2

"O co chodzi? Nagle nie można łapać rękami i przewracać? Od kiedy?!"

0

@ArcziArtt Nr 3? Normalny jesteś? Po co ma wrzucać? Po prostu uzna, że gol padł.

1

@Fermin Próbówka to nie ojciec.

0

@Kessie Motto podpalacza.

0

@Ilka "Jak Real wygra tą LM to ja się piochlastam!"
@Moderacja, do dzieła. Wyślijcie tam służby, dopóki Real nie wygrał i są szanse.

1

Obrona Bayernu prawie jak nasza.

0

@heniusss Nie oglądasz KMN.

0

Umie uderzyć. Turecka nawałnica. Czyli rakija.

0

Militao zrobił to, co wczoraj powinien Kounde. Gdyby tylko był szybszy :).

1

@Katalończyk 99 Nie wiem, czy się dopchasz.

0

@Laminedependencia Klub wspaniały, tylko zarząd, zawodnicy i kibice wiadomo co.

3

@Kessie Powiedział @Kessie na widok piw w Żabce.

6

@Frimpong Oby nie ugotował jak Guardiola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?