Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CriminalFCB Warto zwrócić uwagę, że wczorajszy mecz dał Ci odpowiedź na to pytanie :). Zauważ, że były dwie takie sytuacje, jedna Kounde, druga Garcii. Każda potoczyła się wg innego scenariusza. W pierwszej nie było agresji, w drugiej była :). Efekty znamy. Szukajmy innej drogi :).
3
@mordini123 "Jagoda, Jagoda, jakże mi Cię szkoda..."
1
Mam nadzieję, że dzisiaj przed północą będziemy mogli dokończyć wymianę zdań z madryciarzami, zaczętą wczoraj:
Madryciarze wczoraj: Ha ha! Jesteście chu...wi!
Barceloniarze dziś: Wy też! Ha ha!
0
@Arden I z tym się mogę zgodzić. System nie jest zły, po prostu nieodpowiedni wykonawcy. Jak na razie.
0
@Deviler Obaj. No i oczywiście znaki.
1
@lajcior "mama nie kaze mi podejmowac samodzielnych decyzji, pomozcie :("
Musisz sprecyzować. Czyja?
1
@July_6_BcN Bo on zakłada same kalesony.
0
@July_6_BcN Na forum RM jest tak samo. Co więcej, w czasie normalnej aktywności pod artykułami czasem jest więcej (w mojej ocenie) kryptobarcelonistów, niż madridistów. Jeśli ta tendencja się utrzyma, to wkrótce będziemy utrzymywać przy życiu oba serwisy. Trzeba będzie ustalić jakieś zmiany czy dyżury - kto i w jakich godzinach nadaje na Barce, a w jakich jej broni, a atakuje Real.
1
@esem91 On ma 10 lat.
2
@Popitek12 Fascynujące przemyślenia. Nie zatrzymuj się na tym.
0
@majkiii Prawie jak Araujo. A ten traktowany jest często tutaj jak upośledzony morderca dzieci.
0
@Aequlibre A kto to jest prawdziwy autorytet? I to, że pracujesz w gastronomii daje Ci prawo do czego? Jeśli ja powiem, że coś mi nie smakuje, a Ty, że się nie znam i powinno smakować, to masz rację? Czepiasz się dla czepiania. Nie oglądam go, ale z tych fragmentów, które widziałem w różnych programach informacyjnych, to on sam mówi, że po prostu ocenia, co mu smakuje, a co nie. Jak widać to ludziom wystarcza, zamiast pieprzenia, iż smak czegoś to metafizyka i spotkanie z najwyższym. To jest dokładnie tak proste.
0
@BARCA1899Messi Przecież on już tu jest i gra w zespole.
0
@reloaded To Ty chyba jesteś inny i czytasz komentarze wybiórczo. Widocznie wolisz nie widzieć, jak inne kluby są wyzywane i ośmieszane przez część naszych kibiców, kiedy tylko uda im się wygrać / zremisować / strzelić gola. Wczoraj jeden "kibic" nazwał Atletico "szczochem w Hiszpanii". Tyle z tego Twojego wydumanego poczucia bycia jakąś elitą. Nie wspomnę nawet co leci w stronę sędziów czy komentatorów, kiedy nie dość intensywnie ekscytują się naszą grą, albo nie daj Boże pochwalą przeciwnika.
0
@Karol145 Tak, na pewno :). Teraz kartele będą wycinać organy na handel na tamtejszy NFZ. I usprawnili zarządzanie gangami i korupcję, dlatego nie potrzeba już na to wielu godzin. Może jeszcze Amerykanie będą przemycani do Meksyku, żeby pracować?
:)
0
@Encore Racjonalizowanie przyszłością klubu.
2
@Kgorecki2500 Przecież to nie papież, tylko Tebas.
5
Czyli transfery są w domu.
0
@BORO_12 Jak będziemy jarać się każdym, kto kopnie prosto piłkę i od razu ściągać go do klubu, też nie wyjdzie nam to na dobre. Nagle wielki hype na jakiegoś gościa, nie wiadomo do końca z jakiego powodu. I traktowany jest jak objawienie i zbawca.
3
@Aequlibre "gość się słabo zna na jedzniu."
On nie jest ekspertem kulinarnym, on tylko mówi, czy mu smakuje, czy nie. Ot i wszystko. A kto się mocno zna na jedzeniu? Ty? Co to za argumentacja w ogóle?
1
@Kgorecki2500 Brzmi jak rozmowa w łóżku o tym, czy miała orgazm.
0
@BORO_12 Speców od czerwonych kartek w ważnych meczach nigdy dość.
0
@reloaded Tak, tak, na pewno by tak było. Rozbawiłeś mnie do łez.
3
@Karol145 Elementajsztajn to jest Łoś Zła? Pierwsze słyszę o takim antybohaterze. Ale nie zdziwiłbym się.
8
@Karol145 Mosze Elementajsztajn stwierdził, że to niedobra o tem mówić.
0
@malicinho Tak, tylko my. Nikogo innego nie krzywdzą. Uwielbiam takie klapki na oczach.
0
@Szklaner "Stefan, uspokój się, ona może nas zabić!"
2
@Hosh My i karaluchy, nasi bracia w niedoli.
0
@malicinho Racjonalizuj to sobie jak chcesz. My zawsze jesteśmy ofiarami, biedni my.
3
@malicinho Przeszli nas w PK i teraz w LM. Zalecam więcej pokory i zastanowienia, bo jeśli oni są takim szczochem, to kim jesteśmy my, przegrywając z nimi w istotnych rozgrywkach? Nieświadomie obrzucasz błotem Barcelonę.