2

@Comentateiro Prawda, dopiero wtedy wyłazisz z krypty na świat.

1

@Firestone Zatrudnią jeszcze raz i wywalą.

1

@Epean Oczywiście, że nie. Śmieszne jest dopiero w obecnym kontekście. Ogólnie, nie ma się o co spinać.

0

@TR3YWAY A teraz otwierajcie paszcze, leci pączek! Za Pereza, za Xabiego, za Sępa...

0

@Peciak Nie no, kontaktu nie symulował, ale upadek jakby mu granat wybuchł prosto w twarz.

0

@APTAPT Gdyby tak miało być, to przecież mógł im dać karnego. Po co takie rzeczy wypisywać?

0

@kanver_ Jasne, że tak. Tylko Mbappe nie umie upaść naturalnie, musi odstawić cyrk i to go pewnie zgubiło.

0

Zawodnik Girony ma nierówno pod deklem, co on zrobił. Po co takie sytuacje stwarzać.

1

@APTAPT I nie zamierzają się zatrzymywać, ten rekord też ma być ich.

6

@TR3YWAY Ekipa od @Luciano99 przy pracy. Standardowy profesjonalizm. @Kessie pewnie już zdążył wyjąć radio i akumulator.

0

@Colin94 Zwracam honor, Ty miałeś rację, a ja nie. Proszę, przewiduj śmiało dalej. Może wygrana Girony, co?

2

@jaras121 No to by była niezła wymiana. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

0

@Eto'o9 R10 Co się dziwić, jak oni grają jakimiś Cyganami, a nawet to nie, tylko wręcz Cygankami. Z dziećmi na Real...

0

@Colin94 Chyba sobie.

0

Dziwna ta interwencja bramkarza.

1

@Kubajnos345 No i ku... zmieniłeś. Spi.... oddal się w pośpiechu.

1

@July_6_BcN Głos rozsądku :).

1

@Messibestplayerintheworld Przereklamowany i przepijarowany. Sprzedać.

1

@ViscaelBarca2007 Tak, nawet kilka razy. Zazwyczaj dominują na początku sezonu, a potem kończy się rumakowanie.

2

@Comentateiro Też jestem zawiedziony, że okradziono Cię tylko z trzech Złotych Piłek.

0

@July_6_BcN "Po co Wy to oglądacie?"
Julka i te jej egzystencjalne pytania... :)

6

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Za dobrze im idzie, trzeba wprowadzić czynnik destabilizujący.

0

@Pedri16Future Przecież to proste. Zgrywają się na Bayern. Tchou nie ma, bo by nie grał i tak, więc po co mieszać? Wszystko się zgadza, Alvaro to geniusz.

9

@Matheu12 Tak, niech przewalą, na pewno podniesie to morale.

12

@Frimpong Nie przepraszaj, przecież napisałeś poprawnie.

2

@Barceloniarz987 Wąski w pasie, dobrze pcha się.

2

@Derpowsky Zespół niespokojnych rąk. Jak każdy sprawca przemocy domowej.

1

@Luciano99 "A co tu jest nie tak?"
Jest jeszcze rower.

1

@Kgorecki2500 "Od razu dementuję - to nie ja"
Jak to powiedział Aleksander Gorczakow: "Nie wierzę w niezdementowane informacje." Wstydź się, przewozisz po prostu po kosztach.

0

@Popitek12 Pamiętaj, żebyś porządnie sprawdził latawiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?