6

Moje zdanie jest takie: karny za sytuację z Mbappe się należał. Tyle, że po pierwsze, Mbappe upadł teatralnie, chyba z przyzwyczajenia. Po drugie, wjeżdża tutaj na pełnej Ezop i jego bajka o chłopcu, który wołał o pomoc. "To cry wolf"... Kylian nurkował w poszukiwaniu karnego tyle razy, że kiedy ten jeden raz był faktycznie faulowany, sędziowie po prostu nie uwierzyli. Sami na siebie (z Viniciusem) ten bat ukręcili.

16

@Comentateiro Przestań konfabulować. Nie bronicie żadnej demokracji, bronicie strony z którą sympatyzujecie, ubierając to w szaty szlachetnej i propaństwowej działalności. Twoi idole mają demokrację za nic, co udowadniają każdego dnia. Za każdym razem, kiedy usiłujesz ich tłumaczyć, brzmisz jak rzecznik prasowy kieleckich wodociągów.

2

@kulek22 No i aktualnie jest. MŚ, LM, ZP.

1

@Luciano99 Nie możesz tyle wybaczać, hello!

1

@Zoker "No chyba, że głosują na Lewicę, wtedy to nie można tego szanować."
Ale tylko dlatego, że nasza Lewica jest albo głupia, albo to pogrobowcy ZSRR.

8

@clyde Dokładnie dziewczyno. Podział na zagrody i mentalność plemienna. A przecież można się nie zgadzać politycznie, ale nie przenosić tego na inne aspekty życia i nie skreślać kogoś, bo ma zaledwie inne poglądy.

1

@Frimpong Typowy dylemat pracownika @Luciano99. Musi wybierać każdego dnia.

0

@RoberDzik A na koniec orgia. Z pączkami.

1

@wyrek Ileż można słuchać starych hitów? Czas na nowe przeboje!

0

@Jakchcesz Czyje?

3

@kempnou Dla mnie karny. Ale uważam, że Mbappe zgubiło to, że padł jakby mu wybuchł w twarz granat. Za dużo teatru. No i oni z Pokraciusem mają już wyrobioną opinię penetratorów morskich głębin.

4

@macio_944 Jeśli chodzi o @Comentateiro, to chyba wykuwane na kamiennych tabliczkach.

2

@Comentateiro Prawda, dopiero wtedy wyłazisz z krypty na świat.

1

@Firestone Zatrudnią jeszcze raz i wywalą.

1

@Epean Oczywiście, że nie. Śmieszne jest dopiero w obecnym kontekście. Ogólnie, nie ma się o co spinać.

0

@TR3YWAY A teraz otwierajcie paszcze, leci pączek! Za Pereza, za Xabiego, za Sępa...

0

@Peciak Nie no, kontaktu nie symulował, ale upadek jakby mu granat wybuchł prosto w twarz.

0

@APTAPT Gdyby tak miało być, to przecież mógł im dać karnego. Po co takie rzeczy wypisywać?

0

@kanver_ Jasne, że tak. Tylko Mbappe nie umie upaść naturalnie, musi odstawić cyrk i to go pewnie zgubiło.

0

Zawodnik Girony ma nierówno pod deklem, co on zrobił. Po co takie sytuacje stwarzać.

1

@APTAPT I nie zamierzają się zatrzymywać, ten rekord też ma być ich.

6

@TR3YWAY Ekipa od @Luciano99 przy pracy. Standardowy profesjonalizm. @Kessie pewnie już zdążył wyjąć radio i akumulator.

0

@Colin94 Zwracam honor, Ty miałeś rację, a ja nie. Proszę, przewiduj śmiało dalej. Może wygrana Girony, co?

2

@jaras121 No to by była niezła wymiana. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

0

@Eto'o9 R10 Co się dziwić, jak oni grają jakimiś Cyganami, a nawet to nie, tylko wręcz Cygankami. Z dziećmi na Real...

0

@Colin94 Chyba sobie.

0

Dziwna ta interwencja bramkarza.

1

@Kubajnos345 No i ku... zmieniłeś. Spi.... oddal się w pośpiechu.

1

@July_6_BcN Głos rozsądku :).

1

@Messibestplayerintheworld Przereklamowany i przepijarowany. Sprzedać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?