Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kowalzmc On często choruje. Taki typ.
0
@Roobo Kasują, wszystko kasują!
2
@Kgorecki2500 Działa też będą.
"Wojna w domu? Przyjdź do nas, poznaj prawdziwą!"
"Masz dość walk z żoną? Pokażemy ci wroga, którego możesz pokonać!
1
@MessiForeverTheBest Exegi monumentum aere perennius.
Ech, kiedyś uczyłem się tego na pamięć.
2
@Danny Gaucho Chyba, że pada, wtedy z rynny.
3
@Huck Ja mu dawałem na luzie 60.
0
@EzioAuditoreDF Twoja, jak się dzisiaj niepodziewanie (głównie dla Ciebie) okazało, wypada w środę.
2
@SeWo77 Nie żeby coś, ale aby odciąć się od tego typu praktyk, powinieneś również zaznaczyć, iż nie życzysz sobie herbowania.
:)
1
@BezglutenowyPedri Śmiesznie będzie, jeśli się okaże, że dokładnie o to chodziło :).
7
@Dejvo Myślę, że zgodzą się na 30, byle bez Lewego.
1
@July_6_BcN Że poszedł do pracy.
4
@Katalończyk 99 Jeszcze powinni dodać: "TYLKO U NAS, NA ŻYWO!"
10
@MesQueUnClub_87 Nie trzeba było ich malować przy penisie, myślę, że to mógł być problem.
4
@Roobo A więc osaczyli w końcu @Kessiego... Coż, nosił @Kessie po lesie, teraz jego ktoś poniesie.
0
@Transu96 Miałem na myśli to, że Magiera z twarzy wyglądał - przynajmniej dla mnie - na 60-latka. Może i Iniesta podobnie, ale to jedynie potwierdza, że wygląd czasem nie odzwierciedla wieku, w obu kierunkach.
1
@Ryoumen Tusk cały czas tak mówi :).
2
@JimMorrisonFCB Albo może tak?:
3
@Comentateiro "Przewały będą częścią polityki, ale poza tym jest jeszcze funkcjonowanie kraju, a prawica w Polsce zagraża fundamentom demokratycznym."
Człowieku, co Ty wypisujesz? Dosłownie przed chwilą doszło do zaprzysiężenia sędziów niezgodnie z Konstytucją.
Kiedy zapytano marszałka o podstawę prawną:
KTO TU ZAGRAŻA FUNDAMENTOM? Nie jest Ci wstyd tak kręcić? Nie jest Ci wstyd wypisywać takich dyrdymałów o obronie demokracji? Nie jest Ci wstyd używać terminu "symetrysta", żeby spróbować skłonić mnie do jakiejś "obrony" i tłumaczeń, że nim nie jestem? Bo to niby jest jakaś obelga? Nie jest Ci wstyd bronić na każdym kroku takich samych złodziei i krętaczy jak ci z PISu?
Wiesz, jakie to są te Twoje fundamenty? Takie same, jak te budowane przez Hitlera, kiedy dochodził do władzy, a potem ją sprawował. Te same metody. Powinieneś spalić się ze wstydu.
0
@Transu96 Przecież nie chodzi tylko o brak włosów, ale o ogólny wygląd.
6
@CurryTheGoat30 Nigdy bym nie uwierzył, że ma zaledwie 49 lat. Wyglądał na 60.
0
@LOPEZ16 Nie masz żadnej wiedzy, inaczej byś nie pisał takich głupot.
Edit: A jeśli masz, to porozmawiajmy jak kolega z kolegą. Na czym ta Twoja tajemnicza wiedza wewnętrzna polega? Na plotkach w sztabie? Warto by czasem posłuchać, co się dzieje w patrolach.
0
@Comentateiro
"Problem w tym, że ten podział na zagrody powoduje, że ludzie nie chcą przyznać, że po obu stronach są tacy sami złodzieje i kombinatorzy, i zaciekle okopują się na swoich pozycjach, broniąc każdy swojej bandy."
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16749657#comment-16749680
Q.E.D.
8
@Comentateiro "Dużo przemilczasz i trochę nie rozumiesz tematu ( w sumie tradycyjnie, więc nie ma tu nadziei)"
Cieszy, że jesteś Ty, który zawsze rozumiesz wszystko i nigdy niczego nie przemilczasz. Ciągle na posterunku, by wytłumaczyć, czemu nie chodzi o to, o co chodzi. Brawo.
1
@Ojciec5tkidzieci
"Obudź Fokę, on ich tutaj wszystkich zna.
Foka nie chce wstać, niech go trafi szlag!"
Bania u Giertycha do ranaaa!"
1
@EzioAuditoreDF Nie, nie, już się wysprzęgliłeś z prawdziwych sympatii kolego :).
0
@LOPEZ16 Dokładnie tak. Mam taką wiedzę. Nic nie poradzę, że Ty nie i nie umiesz przyjąć do wiadomości, że tak się dzieje.
2
@Bykunn Lepper "się powiesił". Seryjny samobójca nadal gdzieś tam jest.
0
@mmaciass "W Polsce nie ma kultury rozliczania ludzi władzy z czegokolwiek, jest popularna raczej figura "mniejszego zła"."
Wybacz, ale to naiwność. Tu nie chodzi o kulturę, a o brak woli, bo wszyscy wiedzą, że dziś oni rozliczają, ale jutro może być zmiana i sami mogą zostać rozliczeni. Więc udają i organizują igrzyska, żeby lud miał zabawę i się drapał między sobą. Kto został do tej pory tak naprawdę pociągnięty do odpowiedzialności i faktycznie poniósł konsekwencje swoich przekrętów? Ze znaczących postaci naszej sceny politycznej i gospodarczej, nie mam namyśli jakichś płotek, które można spisać na straty. Jakie są efekty działania tych wszystkich komisji? Oni uważają nas za idiotów, dla których trzeba zorganizować teatr, bo wolimy, kiedy się goni króliczka, niż kiedy się go złapie.
6
@Roobo Bądźmy poważni. Czy do tej pory z którymś zatonął? :) Pewnie, kiedy go pytają, czy pomoże, z uśmiechem odpowiada, że tak, dowiązując im kamienie do nóg.
2
@Kgorecki2500 Efekt Trumpa.