Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos No ale on chyba dostał takie pytanie, co?
P: "Poproszę o twoją wizję tego meczu. Wynik jest zły, ale zdolność reakcji zespołu była dobra i drużyna żyje. To są wielkie nagłówki. Nie wiem, czy się zgadzasz?"
O: "Cóż, żyjemy, to jasne. Jesteśmy o jednego gola od wyrównania dwumeczu. "
https://www.realmadryt.pl/news/147901-arbeloa-zyjemy
Czepianie się dla samego czepiania się.
0
@Kamiloza91 Nie dla mnie, dla Bayernu.
2
Ale Vinicius dzisiaj epicki występ. Baila, Vini, baila!
0
@macio_944 Oj chyba nie.
0
@Kamiloza91 No nie, zdecydowanie nie. Rokujący co najwyżej.
0
OMG, ależ wirtuozi...
1
@KrychaFCB Boi się. "A idź odpowiedzialności ode mnie, a idź!"
0
@norbi77 Chyba trwają, a nie zaczynają.
2
@mekston On dziś opinie tylko na bawarskim forum byłych nazistów.
0
@ACMaldini3 Już? Chyba nadal.
0
@turhiay Moim zdaniem nie chodzi o to. Real boi się Barcy, to jest lęk atawistyczny wręcz. Więc mamy przewagę mentalną.
0
@APTAPT Dodajmy, że nie swoim.
1
@Deviler Proste, że tak. Jeśli ich tutaj nie dobiją, to tam będą się już bali. A nie daj Boże, jeśli Real wyrówna...
2
@APTAPT Nie jest powiedziane, że będzie jakakolwiek. Piłka w grze.
1
@Iniesta8i Co za bzdura. Dziś cały dzień czytałem tutaj, że to poplecznik Pereza i miłośnik Realu, bo jego kobieta to podobno fanka. Nie burz mi teraz, z takim trudem wypracowanego przez dzielnych użytkowników LR, światopoglądu.
0
@kampe Wygląda wręcz jak tenisista :).
0
@jaras121 Najpierw niech się mecz skończy.
0
@barcuśl No tutaj racja, tyle, że za styl punktów nie dają. Na razie sztuka dla sztuki, może będzie jeszcze lepiej.
0
@takisobiektos Ale co to ma do rzeczy dzisiaj do tej pory? Dostrzegasz tę subtelną różnicę?
0
@barcuśl Ale jakieś konkrety z jego gry wynikły?
1
@misterio Cierpliwości :).
0
Ten Olise jest strasznym egoistą.
0
@VegetaPolska Weź. Dorosły chłop a takie głupoty piszesz.
2
@VegetaPolska Potrafi, tylko jest zjebem z charakteru.
0
@BulaKG Już leżał na schodach.
0
@Batys Odwieczny. Trzeba mieć nadzieję, że nie będzie wieczny.
0
@Kai0 Zobacz tam niżej, ile osób zachwyca się hymnem Realu. Oni też są ewidentnie pro Real.
0
@Gibbon_FCB Brazylijskie Kopyto.
0
@Dieselzor Nieładnie śmiać się z upośledzonych telebimów.
1
@Arden E tam, bez przesady.