0

@AmigoBlancos No ale on chyba dostał takie pytanie, co?
P: "Poproszę o twoją wizję tego meczu. Wynik jest zły, ale zdolność reakcji zespołu była dobra i drużyna żyje. To są wielkie nagłówki. Nie wiem, czy się zgadzasz?"
O: "Cóż, żyjemy, to jasne. Jesteśmy o jednego gola od wyrównania dwumeczu. "
https://www.realmadryt.pl/news/147901-arbeloa-zyjemy
Czepianie się dla samego czepiania się.

0

@Kamiloza91 Nie dla mnie, dla Bayernu.

2

Ale Vinicius dzisiaj epicki występ. Baila, Vini, baila!

0

@macio_944 Oj chyba nie.

0

@Kamiloza91 No nie, zdecydowanie nie. Rokujący co najwyżej.

0

OMG, ależ wirtuozi...

1

@KrychaFCB Boi się. "A idź odpowiedzialności ode mnie, a idź!"

0

@norbi77 Chyba trwają, a nie zaczynają.

2

@mekston On dziś opinie tylko na bawarskim forum byłych nazistów.

0

@ACMaldini3 Już? Chyba nadal.

0

@turhiay Moim zdaniem nie chodzi o to. Real boi się Barcy, to jest lęk atawistyczny wręcz. Więc mamy przewagę mentalną.

0

@APTAPT Dodajmy, że nie swoim.

1

@Deviler Proste, że tak. Jeśli ich tutaj nie dobiją, to tam będą się już bali. A nie daj Boże, jeśli Real wyrówna...

2

@APTAPT Nie jest powiedziane, że będzie jakakolwiek. Piłka w grze.

1

@Iniesta8i Co za bzdura. Dziś cały dzień czytałem tutaj, że to poplecznik Pereza i miłośnik Realu, bo jego kobieta to podobno fanka. Nie burz mi teraz, z takim trudem wypracowanego przez dzielnych użytkowników LR, światopoglądu.

0

@kampe Wygląda wręcz jak tenisista :).

0

@jaras121 Najpierw niech się mecz skończy.

0

@barcuśl No tutaj racja, tyle, że za styl punktów nie dają. Na razie sztuka dla sztuki, może będzie jeszcze lepiej.

0

@takisobiektos Ale co to ma do rzeczy dzisiaj do tej pory? Dostrzegasz tę subtelną różnicę?

0

@barcuśl Ale jakieś konkrety z jego gry wynikły?

1

@misterio Cierpliwości :).

0

Ten Olise jest strasznym egoistą.

0

@VegetaPolska Weź. Dorosły chłop a takie głupoty piszesz.

2

@VegetaPolska Potrafi, tylko jest zjebem z charakteru.

0

@BulaKG Już leżał na schodach.

0

@Batys Odwieczny. Trzeba mieć nadzieję, że nie będzie wieczny.

0

@Kai0 Zobacz tam niżej, ile osób zachwyca się hymnem Realu. Oni też są ewidentnie pro Real.

0

@Gibbon_FCB Brazylijskie Kopyto.

0

@Dieselzor Nieładnie śmiać się z upośledzonych telebimów.

1

@Arden E tam, bez przesady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?