1

@Arden E tam, bez przesady.

0

@19Riki20 Tylko hymn Juve!

1

@Ilka Czyli - wybacz, że tak to ujmę - po prostu z głupoty.

1

@Ilka "Jedynie smutno, że ludzie odbierają sobie życie (jeśli to było samobójstwo, a pewnie na 90% tak), a część tak bardzo chcę żyć, a chorują i nie ma dla nich ratunku."
Wcale nie tak rzadko jedno wynika z drugiego.

0

@KRISU77 Jak tylko je zaczęli chwalić, to się od razu skończyło.

0

@Ilka Ja tylko doradzę, żeby teraz oprócz rozglądania się dookoła, patrzeć też w górę.

1

@July_6_BcN Zjadł.

0

@LAMC_10 Nie no, bez jaj. Trzech suchoklatesów, tak to wygląda.

1

@Kozinho. Jak tak dalej pójdzie, to za tydzień Trump zażąda, by Pan Bóg ustąpił ze stanowiska.

3

@gumaz A kto nie lubi?

1

@July_6_BcN Jest więcej takich historii niż Ci się zdaje :).

1

@kubix05 Co to ma być z tym Jackie Chanem? A gdzie "Zbroja Boga"? W ogóle mało tych starszych filmów podane, a przecież one są najlepsze. Gdzie jest "Pijany Mistrz" ja się pytam?

1

@July_6_BcN Łatwo poznasz, bo będzie Cię oglądał z przodu, a nie z tyłu.
:)

0

@Bilon87 Zdecydowanie nr 1. Sytuacja win-win.

2

@LAMC_10 Ciekawe, czy nauczyciel ciągle czeka na jego powrót?

0

@blakkudium Real Madryt: Zawsze z ch... na czele!

1

@Popitek12 Co, przykleiłeś się do asfaltu, a gość się nie zatrzymał?

0

@July_6_BcN Tego nie wiemy, nie ma co od razu wszystkiego sprowadzać do tyłka i penisa.

1

@July_6_BcN To też prawda, ale serce nie sługa.

0

@Esteban_ O Boże! O Boże! Co teraz będzie?

1

@July_6_BcN Nie zgadzam się. Dobra reakcja ze strony faceta. Panna nie chce być na smyczy odpowiedzialności za relację, ale bycie utrzymanką już jej nie przeszkadza. Ona postawiła granicę, ale chłop to już "obrażalski" Niech się buja. Z tym byłym najlepiej, skoro ma taki dobry kontakt.

0

@Kgorecki2500 Przyganiał kocioł garnkowi. Ty też znowu ganiasz z żarciem na rowerze.

0

@Hosh Ale rodzinkę to ma liczną. Widać, że pracowity nie tylko w klubie.

1

@ranger3120 Przykro mi. Tak to już jest, że mało kto pozna się na takich fachowcach. Albo wprost przeciwnie :).

1

@Zoker Dziś to byłby dokument.

8

@Borneo Błagam Cię... W czasie wojny powinieneś pracować dla naszego wojska jako szyfrant. Pisałbyś po prostu normalnie, po swojemu, a wróg i tak ch... by rozumiał. Jesteś naszym rodzimym windtalkerem.

4

@Laminedependencia "do papy geja"... Co tam się musi dziać w tej dziupli komentatorskiej...

1

@Oster273727 Vinicius Junior. Potrzeba nam kogoś, kto by bronił Yamala przed rasizmem.

0

@DIPENSE Myślę, że po prostu nie mieli kasy. Czyli jak zwykle.

1

@blakkudium Niezły gang tych Siemieńców.
@Hosh czyli nie miałeś jednak racji, że to automatyczne przedłużenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?