Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@RozowaPantera Ludzie lubią być zapędzani do tych zagród. Sami się na to godzą.
0
@kuz Tak. Ale gdyby było w druga stronę, biłbyś brawo :). A sam pomysł na film świetny, ubawiłem się.
3
@AmigoBlancos Typowy madryciak :).
0
@Gary @Tridente2015 Dziękuję.
0
@Faro Banda terrorystów robi co chce, korzystając z tego, że państwo boi się egzekwować prawo, bo to nie staruszka grożąca Owsiakowi. A normalni ludzie pozostawieni są sami sobie.
9
"W bój bez najbardziej oddanego żołnierza"
Czyli mecz Realu bez sędziego?
0
@Tridente2015 Wrzuć jakieś tytuły.
1
@Bykunn I te rozmowy bobrów przy tamie:
- Stara, idą święta, trzeba uciekać.
2
@Dawid445 Kojarzę i też się do zakupu przymierzam. Kupię sobie po pierwszym tomie i zobaczę. Ale jak kupię i zacznę czytać, to pewnie i tak w końcu dostanę wszystkie, bo zwykle właśnie tak u mnie jest, że chcę skończyć historię.
Dzięki.
0
@Laminedependencia Ten bez numeru to amator, ale ten z 10 widać, że profesjonalista z doświadczeniem. Taki to wymusi.
0
@AmigoBlancos Zależy gdzie. Czasem gniewem, że sędzia nas oszukał, a czasem racjonalizowaniem, że to był zawsze trudny teren. Albo w ostateczności wyznaczani są winni zawodnicy i następuje gremialne ich piętnowanie (często już w trakcie meczu, a nawet przed nim).
0
@Colon To Netflix, więc bohater na pewno będzie kolorowy.
1
@Dawid445 A opisz w skrócie o czym to jest, bo to jakieś fantasy chyba, czyli mój ulubiony gatunek i już kilka razy podchodziłem do zakupu, ale całość kilkaset złotych na Allegro i zawsze rezygnowałem na rzecz jakichś pojedynczych pozycji.
Edit: W sensie MKP.
10
@AmigoBlancos Ci czarni ciągle coś kradną.
3
@Kessie Podobno nie tylko kręcisz.
2
@Luciano99 Ty to powinieneś dostawać opcję "Zakręć matołem".
2
@Dawid445 Kupiłem całą Mroczną Wieżę ponad pół roku temu i teraz stoi na półce i nabiera mocy, żebym się za to zabrał. A na przeszkodzie tyle innych tytułów...
1
@Comentateiro Świetny pisarz. Polecam też Koontza.
1
@AduŚ07 Kurczę, po wstępie byłem przekonany, że to będzie historia epickiej bitwy tutejszych kloszardów.
2
@TR3YWAY Przecież napisał, że nie we dwoje.
We dwóch.
0
@MirusAmisz "Z resztą pisząc "A jest anonimowym zerem z internetu" nie świadczy to dobrze o Tobie."
Nie wyciągaj zdań z kontekstu. Jeśli cytujesz, rób to w całości. Tam jest też "Dokładnie tak samo jak ja i Ty." I taka jest prawda. Tylko tutaj jesteś mądry, zabawny i rozrywkowy. Jak ja, czy tamten gość. Media społecznościowe to nie jest narzędzie komunikacji, tylko od dawna prezentacji, najczęściej auto. Więc daruj sobie ten protekcjonalny ton, bo nie znamy się i nie wiemy, kim jesteśmy w prawdziwym świecie. Oceniłem jedynie manierę wypowiadania się z wyższością z bezpiecznej, anonimowej pozycji o ludziach kompletnie nie anonimowych.
0
@MirusAmisz Nie wiem, z czego cieszysz michę? Nie pojąłeś tak prostej aluzji? Ja jestem anonimowy, on też. Ale bezpiecznie wypowiada się o ludziach znanych z imienia, nazwiska i reszty w sposób sugerujący, że w jakiś sposób jest lepszy. A jest anonimowym zerem z internetu. Nic nie znaczy, nie nie może i na nic nie ma wpływu. Dokładnie tak samo jak ja i Ty.
3
@Kgorecki2500 Caviezel jest bardzo w porzadku gościem.
0
@Jakchcesz Ale im pojechałeś, anonimowy gościu z La Rambli. Ego podbudowane, cała naprzód ku nowej przygodzie.
0
@AmigoBlancos Samochwała w kącie stała.
3
@Bolton Zbok Ekipa.
0
@Karol145 Podejrzewam, że oni tak samo mówią o Palestyńczykach. Uogólnianie nigdy nie doprowadziło do niczego dobrego.
0
@Popitek12 "Ja dziś restauracja kawior i ośmiorniczki i nie będę się zniżał do jakiś biednych produktów."
Ale to podajesz, czy kradniesz?
1
@Bzyczekk No, a @Comentateiro ma 200 lat. Wszystko się zgadza. Trzeba się zdecydować na jakąś konwencję i potem się jej trzymać.