Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartekvisca Czyli nadal gra w parze z Viniciusem?
3
@Kgorecki2500 Czekaj, już Ci Lewica przygotuje projekt ustawy, to skończy się to Bizancjum. Kto to słyszał, żeby normalny człowiek miał cztery porcje? Dwie to max, a od trzeciej wzwyż podatek!
0
@Popitek12 "(...) od gimnazjum francuz to moje ulubione cwiczenie"
Wszyscy Twoi koledzy też tak mówili.
1
@MessiForeverTheBest Wszystkie trzy.
2
@Popitek12 Pierwsze słyszę, żeby parówki trenowały.
4
@Jakchcesz Pismo naucza, że trzeba się dzielić.
7
@AssisMoreira Pojechał do Londynu wyjaśnić nieporozumienia z Arsenalem, podobno mieli wygrać, a przegrali. Paliwo drogie, więc jedzie rowerem. Nie ma własnego, więc musi najpierw ukraść.
1
@Bykunn "czyli znowu cwaniactwo będzie królować. Kto ma na kogo przepisać dalej bajlando a kto chce być uczciwy albo nie ma na kogo dostanie po dupie. No nie jest to poważne rozwiązanie."
Całkowicie się zgadzam.
0
@pt9 "(...) a jak koszty będą na prawdę przeogromne to po prostu przepiszę na rodzinę jakąś nieruchomość aby to rozłożyć na wszystkich do max 3."
Jak ktoś słusznie zauważył, na tej grafice pokazali sami, przeciwko komu chcą wymierzyć ten przepis. Nie przeciwko wielkim korpo, ale pani Elżbiecie z 3 mieszkaniami. Więc pewnie będziesz musiał kombinować, a oni będą sprawdzać, jak się do Ciebie dobrać. Nie wierz w nic, co te komunistyczne głąby chcą zrobić, bo nie jest to wcale dla poprawy czegokolwiek.
"Jeśli to ma poprawić cokolwiek to niech wprowadzą katastralny ale pytanie czy to nie jest o 15-20 lat za późno"
Niczego nie poprawi, bo to będzie tylko skok na kasę.
2
@Toretto " Jeśli osoba która ma 10 mieszkań będzie chciała podnieść czynsz żeby pokryć sobie podatek to będą te czynsze bardzo wysokie i będzie niekonkurencyjny rynkowo względem osoby która ma 2 mieszkania, bo ona za te samo mieszkanie będzie mogła pobierać znacznie mniejszy czynsz."
Czyli uważasz, że pomieści w tych dwóch mieszkaniach te wszystkie osoby, które do tej pory mieszkały w tamtych 10? Nie. Ona podniesie ceny, bo będzie duży popyt na tańsze mieszkanie. Skoro nie będzie płacić podatku, to będzie mogła podnieść mniej, niż ci, co mają więcej mieszkań, ale podniesie mimo wszystko, bo czemu miałaby być frajerem? A koszt i tak spadnie na wynajmujących.
2
@Safrani Nie sądzę. Normalny człowiek nie ma takiej siły przebicia. Jeśli zacznie kombinować, zostanie dojechany dla przykładu, że system działa i jest szczelny.
10
@Kgorecki2500 Lewica... Jak zwykle zapłaci normalny człowiek, który się dorobił. A korporacje i tak to obejdą.
Edit: No i - jak słusznie wskazał @Bykunn - koszta zostaną przeniesione na zwykłych klientów, jak się do tej pory działo z każdą podwyżką w dowolnej dziedzinie.
Edit2: Dobrze, że ludzi w komentarzach tam z nimi jadą. Banda komuchów, która będzie potem rozwiązywać problemy, które najpierw sama stworzy.
1
@Kgorecki2500 "Ja sobie będę tą grę nazywał MMO dla pojedynczego gracza a ty sobie mów, że to gra na zasadzie RPG mimo, że nie jest jeszcze bardziej xD"
A masturbacja to jest stosunek płciowy dla singli.
1
Ale tego, jak się wysprzęglił na Pereza i SupeLigę i jak przez to wszystko padło na ryj - tego nikt mu nie zabierze. Nie każdy bohater nosi pelerynę i UEFA powinna mu postawić pomnik.
2
@Comentateiro Albo Austriaka, co? :)
0
@Ignareks Jedynym ekspertem od Tajlandii jest Mateusz "Kopyto" Borek.
2
@Faro Mam nadzieję, że w tym aucie nikt nie siedział z tyłu. Bo wtedy mógłby zginąć człowiek, a tak tylko brakujące ogniwo.
1
@NeroTFP1 Arnie ostro ćwiczy i twierdzi, że jeszcze pokaże na co go stać w "Królu Conanie".
4
@Czyhrynski Nie bardzo wiadomo, w co ich uderzać. Zazwyczaj nie mają ani serca, ani mózgu. Takie na przykład przedstawicielki naszej Lewicy w rządzie, wydają się nie mieć żadnych istotnych żywotnych organów. Prawdopodobnie przeżyłyby katastrofę nuklearną. One i karaluchy.
0
@Cule1234 "Piłkarze Śląska Wrocław zostali pobici na mieście ????
W nocy z soboty na niedzielę dwaj piłkarze @SlaskWroclawPl zostali zaatakowani i pobici przez młodego mężczyznę pod jednym z wrocławskich klubów. "
Jaki z tego @Kgorecki2500 jest bezczelny typ. Jeszcze się tym chwali:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16690023#comment-16690023
1
@Szczygiel06 Benzynie też i będzie jak Tusk obiecał, po 51,9.
1
@July_6_BcN "Ukradłem rower dla Ciebie dla Ciebie." Nie do końca poprawnie, ale zachowuje myśl przewodnią.
1
@Hosh Mnie urzekło to, jaki on się czuje sprawczy. Że aż musiał uderzyć w lusterko, kiedy samochód nie wykonał kangura na drugą stronę ulicy, żeby wielkiemu społeczniakowi nie utrudniać egzystencji. Nie mógł znieść tego braku szacunku. A przecież on jest pieszym i idzie tą lewą stroną właśnie po to, żeby uważać na nadjeżdżające pojazdy i w razie czego zejść na bok. Ale nie, wtedy nie byłoby materiału. I jeszcze się kłóci w mediach, że dobrze zrobił. Wyłazi z niego nie Konfitura, ale Burak.
0
@Bykunn Ja uważam, że jest. Ty chyba myślisz o jakichś wielkich korporacjach, itp. A mnóstwo przypadków dotyczy lokalnych spraw, w miasteczkach i gminach.
Edit:
Taki przykład: Kolega mi opowiadał, jak organizowano kiedyś pewien przetarg na krótkofalówki, to stworzono specyfikację, której odpowiadała tylko Motorola. A raczej najpierw wybrano Motorolę, dogadano się, a potem, żeby z tego wybrnąć (kiedy okazało się, że musi być na takie zamówienie przetarg), stworzono tę specyfikację, żeby pasowała.
0
Temu Konfiturze, to się chyba od popularności pojebało we łbie. Sam doprowadza do konfrontacji, a potem brnie w swoje żałosne tłumaczenia, w których nigdy nie jest winien:
1
@Konradowskyy Przestań żreć byliny.
1
@Bykunn Podajesz przykład anegdotyczny, na bazie którego budujesz jakąś ogólną zasadę. Cały czas się to dzieje, na różną skalę. Część wychodzi, część nie, albo wychodzi dopiero po latach. Ludzie umieją zrobić to "dobrze". Sam wskazałeś, że znasz taki przypadek, tylko się nie udało. Jak więc widzisz takie rzeczy się dzieją.
0
@Tasde A jak przyjdzie, to okaże się, że czas minął i trzeba świeży :).
0
@MessiForeverTheBest Teraz zbudujmy podobną piramidkę z paliwa. To manipulacja i tyle. Jak z przetargami - jeśli chcesz, by wygrał ktoś konkretny (firma, albo produkt), tworzysz specyfikację, którą tylko on może dostarczyć.
0
@Cryptolis Błaszczykowski nie trafił karnego, kiedy był "starym" i sprawdzonym piłkarzem. To nie jest żaden argument. Ryzyko istnieje, ale z takim podejściem, to nigdy niczego nie osiągniemy, bo zawsze coś może pójść nie tak. A różnica między tym młodym, a Yamalem, jest właśnie w podejściu do dawania im szans.