1

@gumaz Tak samo, jak składano mu po urodzeniu. Na glinianych tabliczkach.

2

@Bzyczekk Nie no, to by była pedofilia.

0

@Czajka90 Raczej kotem ofiarnym :).

3

@Popitek12 Ale wiesz, że ten PIT można od dawna przez internet?

1

@gumaz
- Co jesz?
- Mięsko!
- A skąd masz?
- Przypełzło.

3

@Starrk @Bykunn Nie ma chyba sensu dyskusja z osobą, która sama sobie definiuje, co ją obowiązuje, a co nie, a przepisy ruchu drogowego to dla niego bardziej zbiór wskazówek i dobrych rad, których niekoniecznie trzeba słuchać, jeśli się nie ma ochoty :).

0

@Bzyczekk "Nie ja projektuję swoje widzimisię, tylko wy oburzyliście się o atak na wasze święte samochody xD Całe szczęście w 2035 zakaz rejestracji aut spalinowych, a w przyszłości nadciągają kolejne ograniczenia. Za 20 lat to sobie popatrzycie na przejście dla pieszych - z okna autobusu xDDD"

Już dobrze, spokojnie. Na pewno tak się stanie, przecież Ty wierzysz w przepisy, prawda? :) Ależ jesteś frustratem. Wesołych.

1

@MesQueUnClub_87 Spokojnie. Jeszcze się rozkręci.
Zdrowia!

0

@Lionel_Messi10 Biedny ten jego salon.

0

4

@Lanosss "A mógł zabić!"

4

@Bzyczekk Wybacz, ale nie masz pojęcia o sprawach, w których się wypowiadasz. To co piszesz, to jedynie Twoje projekcje i opinie, a nie fakty, czy przepisy. Chcesz, żeby inni dostosowywali się do Twojego widzimisię, ale sam im takiego prawa odmawiasz, mimo, iż to za nimi stoją przepisy.

1

@Cochise Przydałoby się jakieś Powidło na pieszych takich jak Konfitura, który sam często prowokuje niebezpieczne sytuacje.

1

@Bykunn Co innego, gdyby była tam ropa... Albo vibranium.

0

@ACMaldini3 No jak to jak? Rewelacja, jak zawsze. Liczę na kolejne powroty i odejścia w następnych latach. W końcu prezentów i imprez nigdy za wiele.

0

@RoberDzik Czyli można na podstawie pewnej powtarzalności określonych zachowań przewidywać kondycję mentalną zawodnika.

2

@gumaz No nie wiem, czy akurat z tego związku coś może przyjść na świat.

3

@Luciano99 Czuję się oszukany. Nigdzie nie ma obiecanych dzików.

1

@FcPortoFan1999 Borek zostałby znokautowany. On nie ma żadnych argumentów oprócz tego, co usłyszy na mieście.

1

@takisobiektos Jak dla mnie, to chodzi o to, żeby każdy gospodarz miał szansę się dostać. Bo głupio by było organizować, a nie uczestniczyć.

2

@Kessie Kto na Was?

0

@TR3YWAY Razem z ławką.

0

@TR3YWAY Typowy trening @Popitek12.

1

@Frimpong @Kessie miał w Afryce ksywę "Sędzia".

3

@Kozinho. Ale, że nosi róż z pomarańczem? Blee.

2

@Kozinho. "No i gdzie jest wazelina?"
Tam, gdzie powinna. W d...

2

@Laminedependencia On ma z 80 lat. Chyba, że miałeś na myśli Mateusza.

0

@maroon Tak mi się skojarzyło z Lepperem.

1

@Cule1234 W tym roku. Zawsze to miło kolejny raz zebrać pożegnalne prezenty i się potem nachlać. Do następnego razu!

1

@Batys Sądząc po wyświetlanym obrazie z YT, wykonuje to chyba Vinicius?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?