Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Unia Europejska natychmiast rozpoczyna pracę nad rozporządzeniami ograniczającymi emisję tlenu do atmosfery. Na początek trzeba będzie wysuszyć co najmniej jeden ocean.
0
@LAMC_10 Kocham tę jego prostotę i bezpośredniość :).
2
@Cochise Nie wierzę w wybiórcze traktowanie. Przyzwyczaili się do pewnego zachowania i to, co ten gość mówi, może być tylko próbą zracjonalizowania tegoż. Trafią gdzie indziej i będą zachowywać się tak samo. Przecież już teraz są na to dowody.
0
@marcin62 Znasz wszystkich Rosjan, czy wyjątkiem zawsze będzie ktoś, kogo aktualnie nie lubisz? Bo nie wiem, czy wiesz, ale mnóstwo Rosjan trafiło na Sybir z powodu oporu, jaki stawiali.
0
@fotohobby Tak. Ty byś pewnie przeprosił i zawrócił. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Ale o tym przekonać się widać musisz na własnej dupie. Nikt Murzyna nie zmuszał do takiego zachowania. Szukał, aż znalazł.
0
@LAMC_10 W wielu przypadkach siła fizyczna jest niezbędna:
1
@MaziFCB Aż dziwne, że Vini nie oskarżył nikogo o rasizm.
0
@Czyhrynski Młody i lubi podróże. Gdzie wady?
2
@Aragorn33 Bardzo sensowny komentarz.
2
@Rupert_Haubica Podobno takie podejścia już były:
https://www.piotrskarga.pl/hiszpania--fc-barcelona-nie-chce-krzyza-w-herbie,1081,i.html
3
"Mundo Deportivo: Bastoni chce jak najszybciej sfinalizować transfer do Barçy"
"Quick, before we come to our senses!"
1
@Comentateiro Niech Cię ktoś odetnie.
1
@Laminedependencia Najgorsze, to jest go w kwietniu złapać.
2
@Bykunn Też słyszałem, że nie lubisz się myć.
:)
0
@Kgorecki2500 I co, pewnie wieziesz to zamówienie jakimś kolorowym? Nie wstyd Ci?
4
@tomek8756 Świnki morskie.
0
@KrychaFCB @Kessie nie uznaje półśrodków.
1
@LAMC_10 Ferrana by piłka znokautowała, bo jest niższy.
1
@Krzyniu Zajrzyj tam wyżej, nad swój komentarz.
2
@Aragorn33 Vinicius już by biegł z płaczem do sędziego, albo tarzał się w cierpieniu na boisku.
0
@FcPortoFan1999 Boże Narodzenie zdecydowanie wygrywa.
0
@Nazio_87 To jakaś rasa psa?
0
@urbipl On zwykle pisze głupoty, więc ja bym się nie cieszył z jego wpisów.
0
@Chimera Jak się nie ma nic innego w życiu...
0
@Luciano99 "Wojna ze mną? Gratuluję odwagi, współczuję głupoty"
Powiedział Lucek stojąc przed lustrem.
0
@Roobo Wczoraj Tuskotopia, dzisiaj to. Dobry humor to podstawa :)
1
@Luciano99 Myślę, że nadal by Cię nie kochała.
Ale jest atrakcyjna oferta od @FcPortoFan1999.
3
@Foton Jeszcze nie w całej.
0
@LAMC_10 Wstyd.
1
@Luciano99 Ale to mamy coś wybrać?