0

@RosjaninBut Unia Europejska natychmiast rozpoczyna pracę nad rozporządzeniami ograniczającymi emisję tlenu do atmosfery. Na początek trzeba będzie wysuszyć co najmniej jeden ocean.

0

@LAMC_10 Kocham tę jego prostotę i bezpośredniość :).

2

@Cochise Nie wierzę w wybiórcze traktowanie. Przyzwyczaili się do pewnego zachowania i to, co ten gość mówi, może być tylko próbą zracjonalizowania tegoż. Trafią gdzie indziej i będą zachowywać się tak samo. Przecież już teraz są na to dowody.

0

@marcin62 Znasz wszystkich Rosjan, czy wyjątkiem zawsze będzie ktoś, kogo aktualnie nie lubisz? Bo nie wiem, czy wiesz, ale mnóstwo Rosjan trafiło na Sybir z powodu oporu, jaki stawiali.

0

@fotohobby Tak. Ty byś pewnie przeprosił i zawrócił. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy. Ale o tym przekonać się widać musisz na własnej dupie. Nikt Murzyna nie zmuszał do takiego zachowania. Szukał, aż znalazł.

0

@LAMC_10 W wielu przypadkach siła fizyczna jest niezbędna:


1

@MaziFCB Aż dziwne, że Vini nie oskarżył nikogo o rasizm.

0

@Czyhrynski Młody i lubi podróże. Gdzie wady?

2

@Aragorn33 Bardzo sensowny komentarz.

3

"Mundo Deportivo: Bastoni chce jak najszybciej sfinalizować transfer do Barçy"

"Quick, before we come to our senses!"



1

@Comentateiro Niech Cię ktoś odetnie.

1

@Laminedependencia Najgorsze, to jest go w kwietniu złapać.

2

@Bykunn Też słyszałem, że nie lubisz się myć.
:)

0

@Kgorecki2500 I co, pewnie wieziesz to zamówienie jakimś kolorowym? Nie wstyd Ci?

4

@tomek8756 Świnki morskie.

0

@KrychaFCB @Kessie nie uznaje półśrodków.

1

@LAMC_10 Ferrana by piłka znokautowała, bo jest niższy.

1

@Krzyniu Zajrzyj tam wyżej, nad swój komentarz.

2

@Aragorn33 Vinicius już by biegł z płaczem do sędziego, albo tarzał się w cierpieniu na boisku.

0

@FcPortoFan1999 Boże Narodzenie zdecydowanie wygrywa.

0

@Nazio_87 To jakaś rasa psa?

0

@urbipl On zwykle pisze głupoty, więc ja bym się nie cieszył z jego wpisów.

0

@Chimera Jak się nie ma nic innego w życiu...

0

@Luciano99 "Wojna ze mną? Gratuluję odwagi, współczuję głupoty"
Powiedział Lucek stojąc przed lustrem.

0

@Roobo Wczoraj Tuskotopia, dzisiaj to. Dobry humor to podstawa :)

1

@Luciano99 Myślę, że nadal by Cię nie kochała.
Ale jest atrakcyjna oferta od @FcPortoFan1999.

3

@Foton Jeszcze nie w całej.

0

@LAMC_10 Wstyd.

1

@Luciano99 Ale to mamy coś wybrać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?