0

@Roobo Wczoraj Tuskotopia, dzisiaj to. Dobry humor to podstawa :)

1

@Luciano99 Myślę, że nadal by Cię nie kochała.
Ale jest atrakcyjna oferta od @FcPortoFan1999.

3

@Foton Jeszcze nie w całej.

0

@LAMC_10 Wstyd.

1

@Luciano99 Ale to mamy coś wybrać?

3

@Czajka90 I ten @Comentateiro rozszarpujący w tym momencie szkielet przodka...

0

@Roobo Żurek Cię pozwie.

1

@Hosh No kurna, czytałem tutaj, że już sprzedał dom w Białymstoku. Gdzie on się teraz biedny podzieje? W szatni będzie mieszkał, czy co? :)

0

@FcPortoFan1999 No tak ich kibice nazywają, Los Instagrameros.

3

@reloaded Ten reżyser zrobił w sumie chyba 3 filmy w takim klimacie (w dużym uproszczeniu). Bodajże jeszcze "Elizjum" i "Chappie". A kontynuacja nie wiem, czy nie była planowana, ale coś nie wyszło.
Edit: Podobno ma powstać "Dystrykt 10", przynajmniej takie info było w zeszłym roku.

3

@fotohobby W te święta męczeństwem i poświęceniem chce przyćmić Jezusa Chrystusa.

1

@FcPortoFan1999 A nie wiem, nie piłem.

0

Arbeloa znowu zagarnął całą sławę za ten mecz dla siebie. Co to jest za egoista...

0

@kamiVeB Nie. Kibice domagają się w komentarzach tytułu "WYKASTROWANI".

0

@Technik Dokładnie.

0

Cieszmy się. Oby tylko Barca nie zechciała dotrzymać Realowi kroku.

1

@NeroTFP1 Myślę, że nie będą chcieli psuć tak pięknej statystyki.

0

@Marcelinho99 Przecież to robią już od początku meczu.

2

@Luciano99 Nawet się wzajemnie sfaulują, a karny i tak będzie na korzyść Madrytu.

3

@Luciano99 Stary jest, w jego wieku czas jest cenny.

0

@Lordzi No ale to zaczekajmy na po meczu. Atletico też już było w ogródku, już witało się z gąską...

1

@Sulimo Lech przepalił nie tyle kasy i nie na takich czosnków. I nie masz gdzieś, inaczej byś tak tego nie przeżywał za każdym razem. Ewidentnie Cię to piecze. Po co tak kłamać? Skoro masz gdzieś, to na ch... ciągle o tym piszesz? Kto uwierzy w takie ściemnianie?

0

Rudiger tryb spectator.

1

@Luciano99 Myślisz, że przestaniecie się kompromitować, jeśli ich nie będzie? Poważnie?

1

@Sulimo Ale Ty to przezywasz. Już któryś post z kolei w tym tonie. Chyba tyłek piecze, że Lech już nie jest tak dobrze sytuowany. Czemu jesteś taki w gorącej wodzie kąpany? Dobrzycki wszedł w piłkę na poważnie niedawno, jest zaangażowanym kibicem Widzewa od 82 roku, miał chyba z 7 lat wtedy. To chyba dobrze, co? Że ludzie z kasa wchodzą w tę ligę, bo to oznacza, że będzie się rozwijała. Ale Ty nie, śmieszki, bo to takie polskie, cieszyć się, że się sąsiadowi dom spalił. Niech i 10 lat się uczy, nawet w tej pierwszej lidze. Za swoje pieniądze to robi, nie za czyjeś. Nie pojmuję, co w niektórych z Was siedzi. Taka jakaś zazdrość, zawiść, żądza, żeby się drugiemu nie udało, radość, jak mu się noga powinie. Dam Ci radę na przyszłość. Kolega mi kiedyś powiedział, że jego ojciec uczył go tak: Synku, jak Twojemu sąsiadowi się wiedzie, to Ty się ciesz. Bo on Ci może kiedyś pomóc, jeśli Tobie się coś nie uda. Ale jeśli i Ty będziesz biedny i on też, to nic dla Ciebie dobrego z tego nie wyniknie.

0

@Murazor Przyganiał kocioł garnkowi.

1

@kulek22 Pewnie myśli, czemu te pały z Realem tak nie grały.

0

@kanver_ No tak, tam to wiadomo, skąd kasa :).

0

@Frimpong Mentalnie to oni są w kanałach.

0

@FcPortoFan1999 Niby czemu? Bo płaci? Krótko właścicieluje, dałbym mu czas. Nie od razu każda koza skacze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?