Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Prawda, duża ta mama.
:)
0
@semafor Ale mają powodować, czy zapobiegać?
:)
0
@APTAPT Nie da rady. @Kgorecki2500 zjadł.
1
@gumaz O ile w ogóle.
1
@Comentateiro Nic takiego z mojego komentarza nie wynika. A na Orlen się zgadzam. Tylko znowu nie zapomnij. Ostatnio przylazłeś godzinę po terminie (a sam go wyznaczyłeś!) z dwiema flaszkami jakiejś berbeluchy i zacząłeś krzyczeć "Przynoszę ci te dwie nagie ciecze!" I coś tam jeszcze, ale nie zrozumiałem, bo już Cię pakowali w kaftan.
1
@Kozinho. Chyba na lunch.
0
@RoberDzik Ktoś jednak musi ten fortepian nosić. W Realu te gwiazdy tak nie do końca działają jak zakładali.
0
@Kozinho. My za to grubasy :).
1
@Comentateiro Lepiej być perwersem niż kryptonazistą na bawarskim forum. I te szalone teorie o wyższości Olise nad Yamalem... Czas do lekarza!
:)
1
@July_6_BcN "Uff" dla Flicka. "Uff" dla Pedriego. Ruszyła maszyna...
2
@macio_944 Przecież to wszystko, co opisałeś na koniec, też składa się na ten klimat. Istnienie zła pozwala dostrzec dobro.
0
@unic Zawsze możesz się poświęcić i nie czytać. Wyjdzie na to samo :).
0
@Szczygiel06 Byle swój.
7
@Bolton Teraz musi spróbować czarnej. Wiele dobrego od niektórych kobiet słyszałem.
0
@Laminedependencia W ten sposób można też pewnie myć podłogi. A nawet okna!
0
@norbi77 Nie poddawaj się, współczesna medycyna czyni cuda.
:)
1
@RozowaPantera Ty to uważaj lepiej. Sowę już Ci enkawudziści zdjęli, zaraz poleci Londyn.
0
@agaFCB To musiał być kibel dla słoni. I czemu "niestety"?
1
@Bolton A byłem przekonany, że to Donald Trump.
0
@RosjaninBut A ludzie się dziwią, czemu Vinicius przewraca się od dotknięcia. Ta sama mechanika.
2
@Luciano99 Czyli, że co? Spokojnie, zaraz się rozkręci?
0
@Kgorecki2500 To lokalni ajatollahowie eksplodują ze złości.
0
@MessiForeverTheBest Akcja z piłką gdzieś tam się toczy, ale operator twardo pokazuje Fame MMA.
0
@Popitek12 "Nasz klub nie jest w stanie zatrzymać Alvareza."
Wasz klub może i tak. Ale Barcy się uda.
3
@tomek8756 I kolejny rekord do pamiętniczka. Nie zatrzymuje się ten goacik. Czy CR7 kiedykolwiek to osiągnął?
1
@Bykunn Nie no, co za patologia :).
0
@Laminedependencia "a czym się interesuje ?"
No chyba wyżej napisał :).
0
@KobeFR Przy alkoholu trudniej się pomylić i raczej nie będzie reklamował, że się zepsuł :).
" ma, cały zawalony whisky i winem"
Aha, czyli kolekcjoner i smakosz. Sprawa wyjaśniona.
1
@RozowaPantera To akurat dokładnie tak wygląda. Silny wobec słabych, słaby wobec silnych.
2
@Kgorecki2500 Potem musisz do Moskwy, żeby ostatecznie potwierdzić, że dostali ten dokument.