0

@Luciano99 "No nie da się z tym Araujo, to jest tak ubogi intelektualnie zawodnik, że mnie serce ściska jak wiem, że to jeden z najlepiej zarabiających obrońców na świecie."
Ale Ty rozumiesz, że on nie ma znaleźć lekarstwa na raka, tylko nie sprokurować karnego?

1

@Bolton "No to ubrać kurtkę i tyle. Roszczeniowi pracownicy widzę, że każdego dnia pokazują coraz większą pychę. Dramat."
A jak nie wystarczy, to po prostu szybciej pracować i ciało rozgrzeje się samoistnie. A z czego się marznie? Z nicnierobienia, czyż nie?

1

@lithotripter Spokojnie, z nim chciała tylko pojechać. Uczestnicy bzykania jeszcze do ustalenia.

2

@Xaviball Bez przesady, druga połowa w miarę.

1

@July_6_BcN "(...) dziś (...)"
Śmieszko Ty :).

1

@clyde No nie przesadzaj, miał iść do klasztoru?

1

@PatrychoO Dobrze, że nie jest Belgiem. Bo spodziewałaby się z Tybaltem.

2

@12Frost12 Bo polskim chłopakom brakuje luzu.

0

@JanuszKorwinMikke Tam 3. Bez kozery powiem: milion.

3

@Frimpong Tylko Ty penisem.

0

Cudowna brama! Bierzemy go do Barcy.

0

@Hosh Niech go tylko znajdzie.

0

Bednarek stwierdził, że będzie bezpieczniej, jeśli on nie będzie wracał do obrony.

0

@malypuzon Myśl szkoleniowa z Wronek.

1

@PatrychoO Ten to ciągle o wspomnieniach z Tajlandii.

0

"Jesteśmy dobrzy, to było tylko złe 90 minut!"

1

@Luciano99 "O ty gnoju, nie mówiłeś, że kupiłeś dwie!"

0

@jedrek7000 Do przodu aż za boisko.

1

@1LY0 Co tam jest brazylijskiego? Chyba porządek, jak w faweli.

0

@qbsonFCBarca Dlatego wiedzą o czym mówią.

1

@MessiForeverTheBest Już została i im pomogła.

0

@Lisek Nie przesadzaj, Grosicki nie jest tak młody.

0

@kanver_ Może któryś kiedyś stanie się prawdziwym chłopcem.

0

@FcPortoFan1999 Co Wy tu pier... towarzyszu? Jak połowa może być dobra, kiedy przegrywamy? Seks był udany, tylko nie było wzwodu.

0

@Ilka Czemu? On nas nie żałuje.

1

@Barcaa12 Słuchaj uważnie. "Łonder kit".

0

Nic się nie stało, jak zwykle.
Czy Urban dostanie w turban?
A Bednarek znowu w prime.

2

@PatrychoO "Na boisku do dupy te koszulki."
No a dokąd mają być? Do kolan?

0

"Nie chcę medyków! Księdza! Ja umieram!"

1

@tadzik447 Powinni wykuwać na kamiennych tabliczkach, ewentualnie malować na ścianach jaskiń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?