Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX Gościu, skończ sam bredzić bzdury, bo przykro czytać jakieś fanatyczne wysrywy. Nic nie trzeba udawać na siłę. Stał debil i wykonał ewidentny ruch ręką, żeby zablokować piłkę. Koniec sceny. Kompromitujesz się tylko tymi głupotami, które wypisujesz. "(...) to nie jest celowa obrona ręką". Kurwa, mało jest bardziej celowych, niż to, co ten dekiel odwalił. Przestań już, bo przynosisz wstyd normalnym kibicom tym zaślepieniem.
1
@reloaded Obaj udani.
0
@KamQiX Przestań racjonalizować. Wykonał ruch łapą, celowy ruch i tyle. Ty w ogóle oglądałeś tę akcję? Brzuchem??? Jezu...
0
@Faro Przecież to on ich tak wyszykował, przestańmy już robić z niego ofiarę.
2
@macio_944 Jeszcze jakiegoś jednego tak szczęśliwego i będzie 4 Jeźdźców Apokalipsy. Może bramkarz jakiś, Karius, czy ktoś?
1
Ten Silva to chyba przygłupi jest delikatnie. Co on chciał zrobić?
0
"BRONI DONNARUMA!"??? Donnaruma to nie miał pojęcia, co się dookoła dzieje.
0
@GeneralXavi Poobnażali wystarczająco w pierwszym meczu. Starczy już tego obnażania, niech się wezmą za grę. A o tej "nienawiści" to aż przykro czytać.
0
@CurryTheGoat30 No tak, bo przecież tamta i obecna to to samo. A jak z Sevilla przegraliśmy?
1
@Cvzx Przecież ma obie nogi, tak?
0
@Gaucho Niby czemu niepojęte? "First time?"
0
@Kozinho. Równie dobrze to może być wyrównany mecz, żadnych wylewów u nikogo, a Real i tak awansuje, bo ma potężną zaliczkę. Fajnie by jednak było, gdyby podążył dobrymi wzorcami Barcelony z meczu z LVP. Tak na wszelki wypadek, żeby nie było jutro śmiechów, jak nam nie pójdzie ze Srokami. Tyle, że nie wiem, czy Guardiola jest zdolny do przekazania swoim zawodnikom czegoś konkretnego, zamiast tradycyjnego: "A teraz to skomplikujmy i pomieszajmy".
0
@Hosh Powinien raczej odwrotnie.
2
@Faro Wszystkie kobiety Vegety.
3
@michal26 Bo na wszystkich zdjęciach ma być teraz Iga ze swoją psycholog.
1
@Azi Mogła uciec z X-Demona.
3
To jest podręcznikowy przykład FAFO.
0
Czyli pewnie umiera.
0
@BorzyKrzys Bez kłów jedyne, co mu pozostaje, to ten apetyt.
0
@LAMC_10 Ceny prawie jak za prawdziwe samorodki.
0
@BorzyKrzys Ponieważ tak działa ubogacenie kulturowe profanie.
1
@escarabajo "(...) i kierowanie grupą przestępczą."
Przecież nie było go w strukturach PZPN?
1
@Ilka "hehe nie minęło jeszcze 48 godzin, nie przyjmą ;)"
U nas nie ma takich ograniczeń.
"A zniknął to zniknął ;) trudno się mówi :)"
Szacunek. @VegetaPolska ucz się życiowego podejścia od koleżanki. Ty byś tu rozpętał dyskusję na tydzień czasu i tysiąc komentarzy.
1
@norbi77 Ten @Comentateiro jest naprawdę zdolny do wszystkiego.
0
@Ilka Kurna, może chłopa porwali, liczy na Twoją pomoc, a ta się żali na forum! Ty Policję powiadom, że zniknął!
:)
0
@FcPortoFan1999 To co zatem będzie za kolejny miesiąc? Finał LM?
0
@Kgorecki2500 Widzę, że tam aktualnie pandemia.
0
@Kozinho. Tymczasem @Kessie
0
@VegetaPolska BO JESTEŚ DALEKO I NIE MOŻESZ NICZEGO ZWERYFIKOWAĆ. NIE GROZI TEŻ JEJ KONIECZNOŚĆ UDOWADNIANIA WŁASNYCH SŁÓW. Ty nie słuchaj, co Ci mówi, ale patrz, co robi. Nie bądź dzieckiem. "ale ta może być inna" to mantra wszystkich frajerów. A potem kolejna znowu może być inna. I tak bez końca. No ale dobra, być może musisz przekonać się sam. Kolejny raz.
Edit:
"Mówiła, że dawno kogoś takiego jak ja nie spotkała, żeby się z kimś tak dogadywać, żeby gadać na tyle tematów itd."
Czyli jesteś kolesiem od emocjonalnych zwierzeń, ale nie potencjalnym partnerem. Friendzone to jest max, czego możesz oczekiwać.
0
@VegetaPolska "no ma kolegów i koleżanki, może sobie z nimi pisać, spotykać się. Chodzi o to, że gdyby nie odległość, to by się ze mną spotkała. A tak tam poznała kogoś bliżej, ale mówi, że niewiadomo jak to będzie bo facet jest jej niepotrzebny."
Posłuchaj, nie gniewaj się, ale Ty jesteś TAK NAIWNY, że kobiety do których startujesz, będą Cię wykorzystywać i zwodzić do końca świata i jeden dzień dłużej. Ponieważ zdajesz się mi nie wierzyć, to proszę, niech opowie Ci o tym piękna Laurin: