0

@Kozinho. Tymczasem @Kessie


0

@VegetaPolska BO JESTEŚ DALEKO I NIE MOŻESZ NICZEGO ZWERYFIKOWAĆ. NIE GROZI TEŻ JEJ KONIECZNOŚĆ UDOWADNIANIA WŁASNYCH SŁÓW. Ty nie słuchaj, co Ci mówi, ale patrz, co robi. Nie bądź dzieckiem. "ale ta może być inna" to mantra wszystkich frajerów. A potem kolejna znowu może być inna. I tak bez końca. No ale dobra, być może musisz przekonać się sam. Kolejny raz.

Edit:
"Mówiła, że dawno kogoś takiego jak ja nie spotkała, żeby się z kimś tak dogadywać, żeby gadać na tyle tematów itd."
Czyli jesteś kolesiem od emocjonalnych zwierzeń, ale nie potencjalnym partnerem. Friendzone to jest max, czego możesz oczekiwać.

0

@VegetaPolska "no ma kolegów i koleżanki, może sobie z nimi pisać, spotykać się. Chodzi o to, że gdyby nie odległość, to by się ze mną spotkała. A tak tam poznała kogoś bliżej, ale mówi, że niewiadomo jak to będzie bo facet jest jej niepotrzebny."
Posłuchaj, nie gniewaj się, ale Ty jesteś TAK NAIWNY, że kobiety do których startujesz, będą Cię wykorzystywać i zwodzić do końca świata i jeden dzień dłużej. Ponieważ zdajesz się mi nie wierzyć, to proszę, niech opowie Ci o tym piękna Laurin:


5

@Comentateiro A ta czekolada to nie miała być po 5,19 zł? A tu 3 za 20? No i czemu tej czekolady nie 100%, tylko 85%? Nawet całej nie może dać? Coś podejrzana ta "promocja". Pewnie 15% idzie do Niemiec. Znowu nas oszukała ruda morda.

3

@Kessie "rosyjska ruletka lepsza"
Pięciu na sześciu uczestników twierdzi, że taka ruletka jest całkowicie bezpieczna.

1

@July_6_BcN To by trzeba gdzieś pójść i się spotkać, a kto dzisiaj ma na to czas i chęci?
Edit: W mojej wersji @VegetaPolska już z pięć razy by się ożenił i rozwiódł.

0

@Rifek Za dużo zachodu. Najlepiej jakby można było to załatwić online, albo w ogóle smsem.

1

@fcbarcafan19 Ten kurczak na etykiecie to jak zdjęcia lasek z filtrami w mediach społecznościowych.

3

@VegetaPolska "Ona o tym wie, więc jeśli będzie sama i zjedzie na stałe do Polski to będziemy się spotykać. "
Proszę Cię, nie bądź tak głupi... Jeśli ktoś pokazuje Ci jaki jest, uwierz mu od razu. Jest zajęta, a z Tobą pisze. No to jak myślisz, z innymi też może pisać? A jak będzie zajęta przez Ciebie, to wydaje Ci się, że będzie pisać z innymi, czy nie? Zrobiła takie coś komuś, zrobi i Tobie. Czemu wy jesteście takimi pojebanymi błędnymi rycerzami, co to myślą, że akurat wam się uda odczarować królewnę i dla was się zmieni? Nie do pojęcia...

2

@Bolton Pracuj ciężko, a bez trudu go osiągniesz.

0

@Kgorecki2500 Każdy głupi wie, że to nie Niemcy zaczęły. Niemcy zaczynają od ataku na Polskę.

1

@MessiForeverTheBest Presuje jak Wojciech w monopolowym.

0

@Tomason Może Żydzi siedzą z tym tak cicho, bo liczą, że za 3 dni sam wstanie? Raz się udało.

1

@Safrani Ciekawe, czy odesłali jej tę kopertę?

1

@July_6_BcN "(...) zgubiciela (...)"
Albo zgubcę.

3

@tbas Gold diggerka. Przecież nie powiedział, kto będzie płacił.

3

@capoN Delektując się jego "twórczością" od długiego czasu, jestem coraz bardziej przekonany, że to nie może być prawdziwy człowiek, a musi być jakaś pre-beta wersja któregoś systemu AI, która jakimś cudem wyrwała się na wolność i zdecydowała tutaj grasować.

0

@Batys Dziękuję, ale pochlebstwami nic nie wskórasz.
:)

2

@Batys Sprawdzone, wołyńskie metody, przekazywane z dziada na dziada.

2

@Borneo "iran dronem zabił w Zea dronem palestyńczyka.Czyżby przeszedł na stronę izraela."
Czyli na jednego Palestyńczyka użyto aż dwóch dronów? Wy, boty AI, nigdy się nie nauczycie.

1

@Forza_Juve To nie jest taka do końca fantastyka. No i nie bardzo da się "lekko wejść w ten świat", bo on nie jest lekki, a raczej szalony. Zacznij może od jakiejś analogii, typu "Zgroza w Dunwich i inne opowieści". Niekoniecznie musisz czytać jakoś chronologicznie, ale lepiej chyba startować od krótszych form ("Dagon", "Zew Cthulhu", "Widmo nad Innsmouth"), a potem dopiero jakieś "W górach szaleństwa". Dla mnie niektóre rzeczy są "ciężkie".

1

@kuz Nie podał roku, w którym ma być ten styczeń, więc sprawa nadal jest otwarta. A wrócili już do tych biur, czy nadal świętują i jedzą?

3

@BorzyKrzys No i Grosicki. Nie zapominajmy o turbo.

1

@Gaz To wszystko prawda. Tyle, że przecież wiedzą o tym, bo robił tak wcześniej, więc sami najwidoczniej takiego chcieli. Volenti non fit iniuria.

6

Ładne obyczaje.


Ale co się dziwić

7

@Frimpong Dlatego nie lubię Courtoisa. Kawał sukinsyna.

0

@Popitek12 Z takim przyjacielem jak Ty, to nie trzeba wrogów.

1

@ProMILs Ja myślę, że Font po prostu jest pewien lojalności swoich stronników, a Laporta musi pilnować, żeby dobrze głosowali.

3

@NeroTFP1 Wiadomo, że w klubie bieda, słabo płacą, więc trzeba oszczędzać, żeby na jedzenie starczyło. Bo z klubowych to żre jedynie Laporta.

0

@July_6_BcN "w mojej kategorii wiekowej raczej jeszcze mało rozwodników ;)"
W takim razie sugeruję poszerzyć tę kategorię :). Przecież nie chodzi o odhaczenie punktów na checkliście, ale znalezienie kogoś na dobre i złe, partnera życiowego. A życie się ludziom różnie układa i jak to się zgrabnie mówi, to co dla jednego stało się śmieciem, dla innego może być skarbem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?