- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
9
"Żyjemy!" Arbeloa trolluje Trumpa i to trener Realu Madryt całkowita rację!
Tak serio, co to ma być za podejście? Dostali w łeb na Bernabéu i żyją, co za ulga? Kretynizm... Gówno mnie obchodzi statystyka, ktora mówi, że ostatnie Wizyty w Monachium nie takie straszne
2024 2-2 (R)
2018 1-2 (W)
2017 1-2 (W)
2014 0-4 (W)
Tylko co my porównujemy w latach 2014-2018 jak grali w Monachium był Cristiano Ronaldo w prime, wówczas tylko stratosferyczny Messi był PONAD C.Ronaldo. Był Ramos jako lider zespołu. Był Marcelo prime genialny technicznie. Do tego Luka Modric i Kroos klasa sama w sobie. Do tego Bale, czy Benzema, który był na tamten czas mocno niedoceniany w cieniu Cristiano. Mozna ich nie lubić, mozna mieć o nich różne zdanie, ale taki Cristiano Ronaldo w prime zjada cały obecny atak Realu z Mbappe włącznie. Ramos w prime był prawdziwym liderem szatni. Marcelo grał widowiskowo do przodu. Kim ma Real teraz straszyć Bayern w rewanżu? Kim poza Mbappe, który ma juz 14 goli w tej edycji LM, nikt nie weźmie tego zespołu na barki. Valverde im uratował dvpe z wcale nie tak mocnym jak się okazało Man.City. Dodajmy do tego absencję za kartki nie zagra Aurélien Tchouaméni, czyli jeden z nielicznych, którzy sa w Realu mocni fizycznie. Bayern wygrał pierwszy mecz i ma rewanż u siebie. Matko przestańmy pieprzyć o jakikolwiek szansach na awans do 1/2 LM. Wczoraj trzeba było wygrać mecz 2-3 bramkami i wtedy ma sie szanse w rewanżu z Bayernem. Moim zdaniem nie, nie żyjemy, a w rewanżu dostaniemy w łeb i Bayern spokojnie zagra w półfinale. Tyle w temacie...
2
@AmigoBlancos nie no, jednak przegrana 1 golem pozostaja sprawe otwarta
To jest jeden mecz, Bayern w lepszej sytuacji ale sprawa otwarta
0
@AmigoBlancos No ale on chyba dostał takie pytanie, co?
P: "Poproszę o twoją wizję tego meczu. Wynik jest zły, ale zdolność reakcji zespołu była dobra i drużyna żyje. To są wielkie nagłówki. Nie wiem, czy się zgadzasz?"
O: "Cóż, żyjemy, to jasne. Jesteśmy o jednego gola od wyrównania dwumeczu. "
https://www.realmadryt.pl/news/147901-arbeloa-zyjemy
Czepianie się dla samego czepiania się.