0

@July_6_BcN Bigamistka.
A po namyśle i przeanalizowaniu wydźwięku komentarza, nawet gorzej :).

0

@Derean Tak. Nadal tak (znaki).

2

@Comentateiro Czuję się przywołany.

14

1

@MichuZ44 Urósł ten @Kessie, chyba coś bierze.

3

@clyde Musisz być bardziej precyzyjna w pierwszej części wypowiedzi, bo wierzę, że chciałaś dobrze, ale nie zaczyna się za szczęśliwie :).

1

@EzioAuditoreDF Po co ma chodzić? Są samoloty.

2

@July_6_BcN "I TAK JESTEŚ EROSOMANEM, OSKI!!!"
Z uwagi na wrodzoną agresję to nawet erosomakiem.

1

@kubix05 Jasne. Teraz już raczej pływamy, choć niestety nie tak często.


0

@Batys To cytat? Czyj?
:)

1

@girlanda Trawa jest już pogryziona. Nie czytałeś niusów?

0

@tomek8756 Znęcanie się nad zwierzętami jest karalne!


A teraz niech moderacja zastanawia się, co autor miał na myśli.

0

@Nazio_87 Nie broń się, atakuj!

1

To już nie można nawet pisać o bananach? Zrobiła się tutaj niezła dżungla.

0

@MessiForeverTheBest Rzucić go rekinowi na pożarcie. Ale pewnie go nie znajdzie.

2

@Bocheno1 Co to ma być za kumoterstwo? @wpwelement sprzeniewierzył się regulaminowym ideałom!

0

@kuz Tak, lepiej z powodu własnej nieudolności :).

0

@JimMorrisonFCB A jak brzmiało pytanie?
:)

2

@Kgorecki2500 A więc niewolnictwo bobrów to nie mit?! BLM!

3

@July_6_BcN Ty, co to za herezje? Pływa się zazwyczaj w wodzie.

2

@MirusAmisz A mężczyzna ze wzwodem to e-foil.

0

@Derean Za nim to by się goście odwracali.

2

@NeroTFP1 Prosty. Jak ktoś do mnie mówi "Pożycz pieniądze", od razu go pytam "Od kogo?"

1

@July_6_BcN Aha, język żab. Chwalipięta.
:)

1

@July_6_BcN Ja umiem się też porozumiewać za pomocą mowy. Spróbuj kiedyś.


To też żart, jakby co :).

1

@July_6_BcN No i znowu mnie wyjaśniłaś. Czas odejść w niesławie.

8

@Borneo Nasz kochany szyfrant :).

3

@July_6_BcN Wybacz, ale to jest racjonalizowanie.

0

@Kgorecki2500 Kontakt bojowy.

3

@Comentateiro Przecież wy gracie pojutrze. Jakie Atleti? Skorzystaj z rady kolegi wyżej.
:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?