6

@wojopancer Stary, stałeś w śmietniku, co miałem Ci powiedzieć?

2

@Arden Mbappe jest jak ta kaseta z "Kręgu". Trzeba go oddać komuś innemu i klątwa minie.

5

@TR3YWAY To żaden dowód.

0

@esem91 Wystarczy się zastanowić, czy nam starczyłoby luzu, gdyby powstał taki film z Simeone prowadzącym Cubarsiego, a obok szedłby Sorloth z Garcią na łańcuchu.
:)

2

@BillyButcher Fikołkiem była Twoja argumentacja o tym, że Japończycy nie lubią Rosjan za to jak traktowali ich "osadników" w Mandżurii, co jest po prostu tak piramidalną bzdurą, że w głowie się nie mieści. To nie byli osadnicy, tylko najeźdźcy mordujący w bestialski sposób tubylczą ludność, w tym i zamieszkujących tam wcześniej Rosjan. Mordercze bestie przeprowadzające na tej ludności eksperymenty ludobójcze. Nakłamałeś, bo mogłeś w ten sposób dokopać bardziej Rosji. Tak właśnie wyglądało Twoje "wyjaśnienie". Dlatego szkoda mi na Ciebie czasu. Zajmij się Marvelem, tam chyba lepiej sobie radzisz, możesz fantazjować bez przeszkód.

0

@Aragorn33 Przestał sobie płacić, to i nie przychodzi, za darmo ma robić?
:)

2

@MessiForeverTheBest Tak, na pewno jest. I Michniewicz.

2

@Luciano99 Bo nam się podobają te melodie, które już słyszeliśmy.

2

@BillyButcher Wybacz, ale nie rozmawiam z gościem, który dopasowuje narrację, by przedstawiała rzeczywistość w wygodny dla niego sposób. Już się kiedyś popisałeś komentarzem w którym zachwalałeś Japończyków i powody dla których są cięci na Rosję, wykazując się kompletną nieznajomością faktów historycznych. Nara.

0

@Faro Nie. Jestem przeciwnikiem narkotyków.

1

@Luciano99 "Golaa! Golaa! Goolaaa strzelcie nam!"

3

@esem91 Poniżające i słabe. No ale to moje zdanie.

2

@gumaz Nikt nie lubi wyjść na durnia, prawda? :)

3

@RosjaninBut A miał być taki piękny, europejski :).

0

@kuczyniak Tabliczka mnożenia nie leży w jej kompetencjach. Oni wolą dzielić.

0

@BojanKriKicz Od wczoraj leci remaster w wykonaniu sporej ilości kibiców, zarządu i zawodników Realu Madryt.

2

@Kgorecki2500 Z cyklu "Bezsensowne mądrości starych ludzi."

1

@Borneo W sumie racja.

0

@Borneo Nie zrozumiałeś mnie. Rozbawiło mnie, że to tajne zakłady, a informują o nich media.

0

@Borneo "Według doniesień medialnych powstało około 500 tajnych zakładów."
To jedno zdanie doprowadza mnie do łez ze śmiechu. Słowa zatracają już chyba swoje znaczenie :).

0

@NeroTFP1 Czytasz @Popitek12? Jeszcze nie wszystko stracone.

8

@ProMILs Ja tylko przypominam karny przeciwko Juventusowi i Buffona, który mówił, że trzeba mieć śmietnik zamiast serca. Widzę tu pewne podobieństwa.
Edit: Miałem na myśli to, że wówczas Real nie narzekał na moment, w którym sędzia podjął taką decyzję, wprost przeciwnie. Wtedy pasowało.

3

@Kessie Ja podziwiam wytrzymałość ławki.

0

@Borneo No ale miny też operują pod ziemią. Widzę pewne minusy Twojego planu.

2

@alone49 "(...) to komentator to porównywał do zarządzania umiejętnościami sprzedażowymi xD"
Mnie się wydaje, że bardziej do umiejętności aktorskich.

1

@xvcWinterSoldier My nie lepsi w tej materii :).

0

@Witekk10 Słyszałeś kiedyś o wielbłądach? One też najpierw dużo piją, żeby potem przez dłuższy czas nie pić. Podobnie jest z Realem. Muszą się teraz nagadać, żeby potem znowu nie rozmawiać.

2

@MessiForeverTheBest Dlatego ma świeże spojrzenie na sprawy.
:)

3

@Lordzi My możemy zawsze wygrać z każdym. Do momentu w którym faktycznie z nim zagramy. Pokory :).

1

@Frimpong Co mu to da? Bez sensu. Na wszelki wypadek podam jeszcze adres i kod do domofonu. Z resztą będzie musiał poradzić sobie sam, niech wykaże trochę przedsiębiorczości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?