Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Lekarka, a przemocowiec. Czy też przemocowczyni? Nikomu już nie można ufać.
2
@Kgorecki2500 Tam to jeszcze chociaż udają, że mają zasady. Tutaj moderacja po prostu by usunęła całą dyskusję.
Patrzę, że pisze do mnie @michal26, wchodzę sprawdzić co tam nasmarował - pewnie wyzwiska, bo to znany awanturnik i ladaco - a tutaj nie ma takiej dyskusji. Srogi zawód...
:)
6
Rudiger, wiadomo, "on taki już jest, psotnik jeden".
0
@APTAPT To niech strzelą. Jeśli nie strzelą, to widać nie zasługiwali.
1
@Kgorecki2500 A co, chcesz zapytać, kiedy ostatnio jadły?
:)
1
@Marusek Może biegł tyłem?
0
@Gaucho Nie dziwię się. Real musi grać z dwoma przeciwnikami naraz.
0
@FcPortoFan1999 Takich trafnych analiz Real potrzebuje.
1
https://www.realmadryt.pl/news/148255-abc-florentino-bierze-wine-na-siebie-i-dokonuje-refleksji
Wprawdzie to pewnie tylko fantazje pismaków, ale dobrze by było, gdyby naprawdę miał takie refleksje. Zwiastowałoby to dalsze głaskanie Los Instagrameros po główkach, a co za tym idzie, takie same wyniki.
11
@MichuZ44 Ale wenusjańskich.
15
@Jakchcesz Oraz cukier i ciśnienie.
1
@PaprykFCB No ale jest druga połowa.
0
@Faro To tak, jakbyś był często w kronice kryminalnej.
4
@takisobiektos Słuchaj kolego, syn agenta może to oglądać, więcej taktu.
5
@Jakchcesz Głos rozsądku.
10
@AlexDark00 Ale Giertych kradnie metodą "na fokę", a nie "na policjanta".
0
@KrychaFCB Zaprzeczam jakobym był ojcem Viki Gabor!
2
@Zoker Jest kibicem Realu. Też byś tak wyglądał.
7
@Kgorecki2500 Kiedyś nie było biletów. Dlatego się tak dziś awanturują.
5
@BorzyKrzys Jeśli na kasie nie ma ich odcisków, to mogli o niej nie wiedzieć. Były już takie przypadki :).
2
@Destructelli Tak by się odnalazł jak Jovic.
0
@Kgorecki2500 Papież wielką, Franciszek wielką, ale Stwórca małą. Ale Ty wiesz, że sam również odejdziesz do Stwórcy, a nie do papieża? Masz przej....
:)
0
@Cvzx I już dziewczyno masz solówkę z Antonellą za Orlenem!
0
@Faro Była Konfitura, a tutaj jest Konserwa w akcji:
"I'll be back!"
2
@Aragorn33 Przecież ten tweet to manipulacja. Robienie sensacji na siłę. Cała wypowiedź:
"– Arbeloa twierdzi, że Real nie wygrywa ligi przez sędziów? Słyszałem już Arbeloę. Jednego dnia mówi jedno, potem drugie, potem jeszcze co innego... Są też tacy, którzy mają inne zdanie. Myślę, że Real Madryt musi starać się dalej rywalizować, liga wciąż trwa, zostało wystarczająco dużo punktów, by... Barcelona nie wygra wszystkiego, ani nie będzie nawet blisko tego, jestem o tym przekonany. Zostało dość punktów, by walczyć. Jeśli chodzi o słowa o arbitrze w meczu z Gironą, to ostatnio przy okazji meczu z Bayernem mówiono to samo o arbitrze, to była ta sama narracja, tylko dotycząca sędziego z meczu z Bayernem, który był Słoweńcem."
https://www.realmadryt.pl/news/148235-tebas-arbeloa-raz-mowi-jedno-potem-drugie-potem-jeszcze-co-innego
Jak widać, jak zwykle nie chodzi o prawdę, tylko o potwierdzenie własnych uprzedzeń.
0
@Lionel_Messi10 Tylko jednej? Słabe głowy mają ci Amerykanie.
0
@majkiii Wolę u Maxima w Gdyni. Nawet jeśli obecnie to rudera.
0
@Popitek12 Dwóch zawsze Was jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń. Oraz patelnia.
0
@Gaucho Za Negreiry nie do pomyślenia.
11
@draxidox Sikorski: "Potwierdzam również. Jeśli Netanyahu przyleci do Budapesztu to zostanie aresztowany."