0

@Kgorecki2500 Czyli jechałeś jak typowy nawalony :).

0

@Kgorecki2500 Bo jechałeś nawalony, a nie, że to z powodu drogi. Pewnie myślałeś, że na bocznych nie stoją (a Jerzyk dzisiaj nie pije!) :).

11

@ArcziArtt To niech ona da 2500, Ty 1500 i wszyscy zadowoleni.

0

@RosjaninBut Z tego, co widzę, to ta droga jest w ogóle wąska i rowerzysta jadąc w ten sposób co najmniej utrudnia jakiekolwiek wyprzedzenie go. Droga jest kiepska przy krawędzi, ale on przecież jedzie prawie środkiem, mimo, że widać, iż mógłby bardziej po prawej. To brak rozsądku.

7

@Bykunn "Nie wiem też kto miałby opłacić 57 letnego pana Zdzisia żeby przeprowadził taką wyrafinowaną zbrodnię"
Jeśli dyskutujemy w ramach teorii, to nikt nie musiał go opłacać. Wystarczyłoby dać mu odpowiednie ultimatum. Jak to przedstawił mistrz Sapkowski w opowiadaniu "Mniejsze zło", wcale nie musimy wybierać sami. Czasem przychodzi do nas bardzo wielkie zło i mówi: "Wybieraj bratku, albo ja, albo to drugie, trochę mniejsze.". Petelicki też się zastrzelił nie wiadomo dlaczego.

3

@Eklerek Nie oni jedni. Niestety. Wszystko przeliczane jest na zysk wizerunkowy i późniejsze zasięgi.

0

@draxidox "Jeszcze chwilę i będę zmuszony brać sprawy we własne ręce"
Jestem przekonany, że od dawna bierzesz i dlatego jest jak jest.

0

@Tasde "(...) a nawet więcej, ciągnął go w zupełnie inną stronę, niż Mendy chciał się przewrócić wymuszając faul xD"
Nie wnikając w to, czy faul był, czy nie - ale Ty, kiedy chcesz się komuś wyrwać, to pchasz się na tego kogoś, czy wręcz przeciwnie, w drugą stronę? I kiedy on Cię puści, albo sam się wyrwiesz, to w którą stronę lecisz? Bo to, co napisałeś, to po prostu bzdura.
I druga sprawa, nie można raz Archivo VAR chwalić i wskazywać jako wyrocznię, bo orzeka na naszą korzyść - ale od razu, kiedy nie zgadzamy się z tym, co piszą, sugerować, że się sprzedali. To kretynizm.

8

@tomek8756 Strasznie po tym '98 się standardy obniżyły.

1

@Kgorecki2500 "4 paluszki rybne, trochę frytek i surówki z marchewki no i ciasta urodzinowego trochę. No i teraz sobie tosty zrobię"
A coś nie z zamówień klientów? :)

0

@Faro Wydaje mi się, że jemu chodziło o teorie z celowym pozbawieniem życia. Być może chłop po prostu zasuwał jak zawsze, stracił panowanie jak nigdy i teraz usiłuje wyłgać się od odpowiedzialności. Mamy już chyba za sobą czasy MKUltra.

1

@Roobo Sądziłem, że to jakaś bezproblemowa organizacja przestępcza.

1

@RosjaninBut "Pokaż lekarzu, co masz w garażu." Czy też raczej na parkingu. Ale bez tablic są, być może łap... to znaczy upominki? Albo fake.

0

@Starrk Sam się zapędził w ten róg. Tylko remis go ratuje tak naprawdę. W innym przypadku przegra.

2

Komentarz usunięty

5

@Faro Jak to mówi moja córka "Tato, powiedziałeś "kura" przez "w"" :).

0

@MessiForeverTheBest To jest zabawne :).

1

@Safrani Słusznie, ale tam było tyle postaci pierwszoplanowych, że Kotek/Kołek są jednymi z wielu.

0

@Bykunn Tak też nie powiedział... Naprawdę problemem jest dokładny cytat? A potem krążą takie fejki i ludzie myślą, że on chciał za koszulkę coś ekstra. Przylepić łatwo.
:)

2

@Bocheno1 Sens wypowiedzi Błaszczykowskiego wcale nie musi być pozytywny, ale wrzucanie takich twierdzeń, że chciał za to coś ekstra, to po prostu ordynarne zmyślenie.

0

@Bykunn Nie powiedział niczego takiego. Ty słuchałeś w ogóle tej wypowiedzi? Nieprawdopodobne.


3

@Faro No nie było, po co kłamiecie? On tak nie powiedział.

4

@esem91 Nie było. Powiedział, że jest problem i koszulka to jest taka rzecz, która jest jakby ekstra. Co do sensu nie będę dywagował, ale pisanie, że powiedział, iż chce za to coś ekstra, to już naprawdę poziom manipulacji również ekstra. Lewandowski wrzucił tiktoka, a Błaszczu bodajże 100k od siebie i 100k z fundacji.


0

@Bykunn W którym momencie?

0

@Arden No jakim? Rozwiń? Bo chyba jedziesz na fantazjach.

1

@gumaz Zakłada na głowę, kiedy pada.

2

@lithotripter Też nie wierzę, szkalują go i wbijają szpilki. To nie ludzie, to wilki.

2

@kubix05 "Akwen Eldorado" - bardzo mi się ten serial podobał.

3

@Kgorecki2500 Nie martw się, pochowamy Cię w torbie na przesyłki. Najlepszego!

1

@Popitek12 Fani Ronaldo nie mają domów (nie ten wiek), tylko pokoje. Obaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?