Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cules69 akurat fdj nie notuje za wiele strat, znacznie mniej niż pozostali pomocnicy
5
Świetnie się Alenia zapowiadał i gdy nie Valverde pewnie byłby dalej w Barcelonie. W tym pierwszym meczu sezonu z athletikiem akurat Alenia był jednym z lepszych w pierwszej połowie a ten być go wtedy zdjął i zamroził na 4 miesiące.
Czasy Valverde w Barcelonie to bardzo złe czasy dla młodzieży, Valverde nie dał szans nikomu, niektórzy zostali w rezerwach w oczekiwaniu na szansę i obniżając loty jak Puig. Cucurella i Alenia podjęli bardzo dobre decyzje dla siebie, choć Alenia wybierając getafe dokonał złego wyboru, bo to nie styl drużyny gdzie mógł pokazać swoje umiejętności
0
Statystyki bardzo zakłamują jego grę, wątpię by ktoś oprócz arabów się dał oszukać.
0
@krefi10 raczej kupujemy za 35 i nikt go nie chce i zostaje do końca kontraktu
0
@prezes757 bo każda topowa drużyna ma więcej atakujących którzy mogą sami zagrozić przeciwnikowi, my mamy tylko yamala, tu jest duży problem , Lewy i ferran byli bezproduktywni
1
Kounde kolejny bardzo słaby mecz, zarówno w klubie jak i w kadrze non stop popełnia błędy, pożyczył vkonsole od Dembele? XD
0
@Fake69 bo Valverde wychował święte krowy na czele z Messim, suarezem , albą. Tak luzowal trening że taki Suarez miał kilka kg za dużo.
1
Dlaczego zawsze w meczach są podejmowane takie kontrowersyjne decyzje, dlaczego sędzia nie obejrzał ręki Anglika i faulu viniciusa na Peni, czy tu zawinił poprostu var?
10
Dlaczego nie było VARu przy pierwszej bramce dla Realu przecież Bellingham zagrał ręką a zresztą przy drugiej powinien być var i faul na bramkarzu Elche
Sędzia starał się by nie dopuścić by real przegrał.
W dodatku 8 minut dołożył
0
@piJohn var sprawdził chyba tylko czy nie wyszła
1
@Dzieniu i lekarzy MC , bo by mieli więcej roboty
7
Na pewno się poprawił, ten mecz z Interem był już dawno temu i w dodatku Barcelona miała wtedy bardzo złe stosunki z UEFĄ, w tamtym sezonie w meczach Barcelony było więcej kontrowersji.
Gość wydaje mi się być lepszy na z nasz Marciniak , któremu zbytnio ego urosło
13
Będą dostępni FDJ rashford i wracający po kontuzji Raphinha, Yamal też już co raz lepiej , Fermin, Eric w gazie , olmo zdrów ( póki co) lepiej niech Pedri odpoczywa, na pewno gra bez pedriego vjest szybsza
2
@Andrzej92 to już nie jest ten sam Bernardo Silva co 3-4 lata temu , jakoś nie widzę dla niego miejsca u nas
0
@jondeca gdybyśmy w tamtych latach mieli dobrego trenera to byśmy dołożyli trochę pucharów, zwłaszcza za ligę mistrzów,
0
@RosjaninBut skądś to znamy i pamiętamy
1
Nico został na ten sezon by zagrać w historycznym sezonie z ligą mistrzów. Athletic ma ciekawy sklad tylko słabego trenera. Nico w zeszłym i w tym ma wiele problemów zdrowotnych, i jego gra nie przekonuje.
Jak tak ogląda się mecze athleticu to przypomina się Valverde u nas patrzący co się dzieje i nie wiedzący jak zareagować by odmienić zespół , przypominają się porażki z Roma i Liverpoolem
0
@daniel32778 siedzi tam nie dla kasy, nie dziwię się że został na ten sezon bo jest to historyczny sezon athleticu w lidze mistrzów, w Anglii zarabiał duzo więcej,
13
Font by utrzymał Messiego i suareza, wystarczyło jakby sprzedał grizmana za 300 mln i problem by rozwiązał xD,
A poważnie to nie widzę Fonta by się nadał na prezydenta, jeszcze nie w tych czasach,
0
Coś tu się nie klei kupy
Talent
19 lat i dalej w Brazylii
25 -30 mln
Skrzydłowy
W tym sezonie w lidze brazylijskiej 31 meczy 12 bramek 1 asysta
1
Jedyna opcja dla Laporty mógłby być Pique, ale to jeszcze nie czas gdy Pique będzie chciał być prezydentem w Barcelonie
0
@th@les bo wypożyczamy zawodników do klubów nie zkrojnych pod nich.
Wypożyczenie Ansu na Wyspy, swego czasu Trincao, halilovic do Milanu, Alenia do getafe ( choć tu nie pamiętam czy od razu nie był transfer definitywny).
My szkolimy zawodników pod specyficzną naszą grę i ciężko jest im odnaleźć się poza Barcą
0
Mieliśmy mocny skład, z kilkoma chłopakami trenującymi z pierwsza drużyną, spodziewałem się zwycięstwa
3
Mógłby się znaleźć chętny na ferrana co by dał 60 mln, albo chociaż 50 mln było by na nowego napastnika
0
Lepiej żeby odpoczął, aż dziw że Deschamps pcha go na prawej obronie
0
@Alistar74 najlepiej nie zrozumieć co się przeczytało i hejtować pod publikę
Trochę chyba nie rozumiesz co piszesz. Kupno zawodnika za 55 mln nie jest w żadnym stopniu równoznaczne z zapłata od razu, zakup ferrana był na raty , jeszcze spłacamy go city, kontrakt podpisali na 5,5 roku, wynagrodzenie kilka mln euro, np za olmo zapłaciliśmy dopiero 1 ratę RB Lipsk. Do ludzi nie dociera że nie było szans zmieścić kontraktu Messiego w FFP, Laporta wiedział od początku że jest to nie możliwe, zresztą jak pewnie Messi też, Messi mimo miłości do klubu nie był w stanie zejść z pensji do kwoty dającej szansę na rejestrację. Myślę że akurat Laporta był najlepszym wyborem bo utrzymał klub przy życiu a drużynę na szczycie , gdyby wygrał to font czy ktoś podobny taki Pedri byłby już dawno poza Barceloną. Laporta to gościu potrafiący kombinować, polityk. Te dźwignie to był wielki przekręt. Czy przekręt z powrotem z na camp Nou, by móc zaksięgować zwiększone przychody z tego powodu
Era Messiego pod kątem sportowym była dla Barcelony piękna , choć jest duży niesmak po porażkach z Roma i z Liverpoolem ale pod kątem ekonomicznym schyłek tej ery to były dużo przepłacone kontrakty począwszy od Messiego vs kończąc na Roberto, breitwhite-cie.
0
@marian_konopka mimo wszystko potrzebny jest nam jeszcze lewy skrzydłowy z dryblingiem , który wejdzie od boku jak Yamal, okolo 30 meczy w sezonie gramy gdzie druzyny cofaja się dość głęboko i wtedy raphinha i rashford nie pomogą zbytnio.
Aczkolwiek rashford z każdym meczem robi postępy, w grze obronnej , ustawieniu sie, przemieszczaniu na boisku, jeszcze z YT długo przetrzymuje piłkę i czasami te zagrania są nie w tempo ale jest dużo lepiej niż na początku
0
@bulo mimo że tyle lat minęło nie idzie pojąć jak taka drużyna jak Barcą mogła przegrać w Rzymie i Liverpoolu, co tam się mogło wydarzyć.
NPewno wybór trenerów tata martinob, Valverde , Setien były bardzo zle żaden z tych trenerów nie miał autorytetu w drużynie, rządziły gwiazdki
0
@Dfd222 wybór tatą martini czy Valverde , który zniszczył drużynę , uzależnił ja całkowicie od Messiego, gdzie było podać do Messiego i patrzeć co się stanie , dodatkowo Valverde zablokował zawodników ze szkółki na kilka lat.
Nasi przy władzy zbyt ulegali Messiemu i jego ojcu, trzeba było wziąć przykład z realu i Pereza
0
@Who_you_mam 550 mln za 4 sezony które ciągnęły również w górę kontrakty pozostałych, wartości sportowej Messiego nie da się podważać aczkolwiek nie wygraliśmy z nim tyłu lig mistrzów ile powinniśmy, na pewno przyczyniły się do tego wybory trenerów tata martini czy Valverde , który zniszczył wielką Barcelonę