Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam 550 mln za 4 sezony które ciągnęły również w górę kontrakty pozostałych, wartości sportowej Messiego nie da się podważać aczkolwiek nie wygraliśmy z nim tyłu lig mistrzów ile powinniśmy, na pewno przyczyniły się do tego wybory trenerów tata martini czy Valverde , który zniszczył wielką Barcelonę
12
Też tak myśleliśmy ale niestety kasa się skończyła w klubie i nie była nas stać nawet 30- 40 mln zapłacić za sezon. Wysoki kontrakt Messiego i jego Amigosów zniszczyły klub, minie jeszcze kilka lat zanim uda się nam odbudować finanse klubu
3
@AlexDark00 niestety kasa się skończyła i nie była nas stać na niego. Dopiero vwctym roku udało się nam wyjść z długów wobec Messiego i pozostałych Amigosów. Tylko Pique potrafił odpuścić kasę
0
Bardzo dobra decyzja Barcelony, yamal opuści łatwe mecze reprezentacji , w których reprezentacja poradzi sobie bez niego z przeciwnikami
4
A co Barcą miała czekać na jego powrót z kadry i wtedy wykonać zabieg. Reprezentacja gra ze słabszymi znacznie Gruzja i Turcja to był to idealny moment na zabieg. Yamal odpocznie a reprezentacja przetestuje grę bez Yamala
0
Mimo że Messi był najlepszym piłkarzem przez wiele lat to nie przyniósł nam aż tylu pucharów, zwłaszcza zwycięstw w lidze mistrzów. Życie pokazało że ważniejsza jest drużyna niż pojedyncze jednostki w drużynie. Gigantyczne zarobki Messiego , jego Amigosów, którzy podostawali wieloletnie kontrakty rosnące z roku na rok, wszystkie kontraktu były znacznie przepłacone. I doprowadziły do wielkiego kryzysu finansowego Barcelony.
Zresztą spłatę zadłużeń wobec Messiego i jego Amigosów chyba skończyliśmy dopiero w tym roku, 2025. Messi ciągnął ile się da z klubu.
0
@kanver_ da nam bramki, ale też dużo zabierze przez swoje ograniczenia, nie oszukujemy się że da radę grać ( a nie stać , spacerować) co mecz. Szybszy nie będzie. To tak jak widać po Cristiano, że on już nie strzela takich bramek jak 5-10 lat temu , to są bramki wypracowane przez kolegów
0
@LaMasia1899 może wrescie Flick do niego dotarł, jakież było zaskoczenie że wrócił się za za przeciwnikiem pod swoją linię końcową
2
Rashford robi liczby znacznie lepsze niż jego gra.
Nie jest to wymarzony lewoskrzydłowy dla nas ale na takiego nas stać było ( wypożyczyć) na pewno musi się sporo poprawić, wreszcie bronił co było widoczne w drugiej połowie z celtą i miał znacznie mniej strat niż w poprzednich meczach.
Na pewno Rashrlford wciąż się uczy gry Barcelony bo widać postępy.
Zaletą jego jest szybkość , mocne uderzenie
0
Jeśli miałby zostać na przyszły sezon to tylko w roli rezerwowego, ale tym pierwszym nie może być ferran , musimy pozyskać nowego napastnika a wtedy Ferrana sprzedać
Lewy musiał by zejść znacznie z pensji na ok 10-15 mln brutto.
Ale coś mi się wydaje że czas lewego w Barcelonie po tym sezonie się skończy
0
Jak tak będzie strzelał to może na nim zarobimy ok. 10 -12 mln
1
@xavi890 no taki powolny że ferrana by spokojnie odstawi nie mówiąc o Lewym
0
@LaMasia1899 no właśnie , to jest duży problem Rashforda, oraz brak zaangażowania w obronie, choć wczoraj wrócił się ładnie do linii końcowej.
0
Z athleticiem będzie ciężko , jeśli w dodatku wyleci ze składu Casado to zostanie Bernal do pomiaru czy , bo chriestiensen pewnie złapie kontuzje lub będzie czuł dyskomfort lub złapie sraczkę
Bez sensu że Flick nie zrobił zmian wcześniej jak już było 4-2
20
@Wojtek84 fauli celty to było grubo ponad 20 tylko dawał przywilej często lub nie reagował na faule , jak choćby na Rashfordzie
2
Pierwsza połowa dobrze sędziowania w drugiej v sedzia puszczał wiele fauli, a tu takie dwie kartki dał fdj,
0
@marian_konopka tylko ilu rashford minie dryblingiem, potrzebuję przestrzeni, ma drybling ciut lepszy niż Raphinha , który nie ma w ogóle, nam na skrzydle potrzebny jest ktoś typu Yamal, który będzie wjeżdżał od boku.
Rashford strzela i ma asysty ale ma bardzo bardzo dużo strat , niecelnych podań, gra bardzo egoistycznie. Spójrz na jego statystyki z meczów i w porównaniu do raphinhi mało daje w grze obronnej,
Felix to nie jest skrzydłowy ale ma to coś , brakowało mu przede wszystkim stabilizacji
0
Tak bym chciał to dziś zobaczyć:
Szczęsny
Espart Cubarsí, Christensen, Martín
Casado/Bernal De Jong,
Yamal Fermín Ronny
Lewandowski
REKLAMA
1
Byłby w ofensywie dla nas większym wzmocnieniem niż Rashford , no potrafi kiwnąć.
Co by nie mówić Felix miał coś extra
0
@PatrychoO oby nie, widać u lewego co raz większy wpływ peselu na jego postawę, a na dawanie 20 mln za sezon gościowi na ławkę, na końcówki nas nie stać
1
@BISHBASHBOSH cos na ten temat wiedzą Błaszczykowski z Piszczkiem,
0
Przyszedł do nas w najgorszym dla siebie momencie, po kontuzji, problemy rodzinne.
U xaviego nie dostał szans.
Zabrakło nam podejścia , cierpliwości. Nawet dużo lepszy endrick wciaz się nie przebił ale w realu mają cierpliwość , tak jak mieli do viniciusa czy Rodrygo
0
@Quero20718 jak pamiętacie kounde z Sevilli to była z nim podobna sprawa, miewał gość zawieszki, gdzie będąc liderem popełniał proste błędy , znikał z boiska, z tego co piszą to się dobrze prowadzi , ale wygląda na boisku jak Dembele grający do rana ma konsoli.
Mamy połowę listopada a kounde nie zagrał w tym sezonie dwóch dobrych meczy,
Co do araujo mecz z Belgami pokazuje że z gościa nic nie będzie u nas w tym systemie gry
0
Kounde za 70 mln , pasuje do nich , swojej chłop i styl ma
2
Gdyby Wojtek nie podniósł tej nogi to bylby mocniejszy faul i nie było by dywagacji czy był faul czy Nie
0
@wariacik96 tutaj właśnie jest duża różnica między Raphinha i Rashfordem, który zbytnio się nie udziela w pressowaniu. Dajemy przeciwnikom bardzo dużo miejsca czasu w srodku.
0
@Quero20718 w tamtym sezonie też miewał słabsze okresy, braki koncentracji, chwilami kounde staje się ciałem obcym na boisku, i dziecię się tak w każdym sezonie, ciekaw jestem z czego to wynika, bo chyba gościu dobrze się prowadzi poza boiskiem. Akurat Balde wczoraj zagrał swój najlepszy mecz po powrocie po kontuzji.
Być może Kounde potrzebuję trochę rywalizacji na prawej a może tylko trochę odpoczynku na ławce rezerwowych
4
Sprzedaż Victora za takie pieniądze to jedna z najlepszych sprzedaży w dziejach Barcy
16
Ja jakoś nie widziałem zbytniej poprawy gry u Kounde, wciąż gubi koncentrację w trakcie meczu
0
Fermin lub FDJ,
Rashford dużo strat , nie celne podania , dużo zmarnowanych okazji ,