Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TAN za takie symulki jak mbappe czy raphinhi w zeszłym sezonie w el clasico powinny być kary zawieszenia 1-3 meczy,
Kilku zawodników by dostali karę i by się skończyły symulki be, kontaktu z przeciwnikiem,
Sytuacje jak ta z casado powinien reagować var i anulować kartkę piłkarza olimpiakosu,
10 lat temu to poprostu była walk o piłkę , żaden faul
1
@Czarny_ck tu powinien być var, sędzia gwiżdżący na krzyk
4
Takie Kartki to patologia dzisiejszej piłki
7
Spalone mmdalej zostaną tylko będą przesunięte,
Na pewno będzie trudniejsze dla obrony bo zawodnika będą mieć za sobą i będą musieli patrzeć na zawodnika z tyłu i akcje przed nimi.
Skomplikuje to grę
A dla naszego obecnego systemu będzie zabójcze
1
@Ronaldinho80 komentarz na canal+ bardzo słaby,
5
Przecież bardziej brutalny faul piłkarza Realu - mbappe, gdzie był var?
Wielka patologia, czerwo dla Nyoma a brak cErwa dla mbappe
1
Jak za taki faul taktyczny można dać czerwo?
Przecież on wystawił rękę , żadnego uderzenia, bardzo dużą kontrowersja
0
@severius tak jest obecnie, ale czy nie powinni trochę zmienić przepisów by karne były tylko w sytuacji gdy przerywana jest akcja lub fauluje się zawodnika który może wziąć bezpośredni udział przy bramce, bo dziś rashford nie miał szans dojśc do strzału
0
@BISHBASHBOSH napisałem że oni powinni w tej fazie meczu wchodzić , głupota Flicka było wpuszczanie Pedriego od początku mając fdj casado i Bernala, który musi zacząć grać , a dziś 45 minut by mu się przydało.
0
@slayer dla mnie Giro a to zespół na środek tabeli , mają kilku bardzo fajnych grajków i świetnego trenera ale są trochę w dołku a my nie możemy wychodzić na wszystkich pierwszym składem bo wychodzi na to że reszta to Apchaj dziury
0
@bolplast o ile Jutgla to średniak to co do Guiu to gość ma potencjał tylko on powinien grać by się rozwijać a nie siedzieć na ławce. Moriba? Ja w nim widzę duży potencjał tylko to jest zawodnik do grania w naszą piłkę i ciężko mu się odnaleźć poza Barcelona, w zeszłym sezonie miał kilka dość dobrych meczy
1
@Remi70 mało tego jak się spojrzy na mecze Barcy z ostatnich kilku kilkunastu lat to było wiele meczy gdy dany sędzia przy 0-0 lub minimalnym prowadzeniu lub gdy przegrywaliśmy nie dawał karnego ,a gdy prowadziliśmy 3 czy 4 bramkami dostawaliśmy bardzo lekkie karne.
Dlatego ważne by z początku meczu rzucać się na przeciwnika by jak najszybciej otworzyć mecz a później podbić wynik
1
Zdecydowanie Szczęsny,
4
Sędziowie też powinni przestrzegać chodzić na konferencję po meczu i wyjaśniać wszystkie zgłoszone przez kluby kontrowersyjne sytuacje plus odpowiedac na pytania dziennikarzy
0
Wg obecnych przepisów powinien być karny, ale być może powinno się zmienić przepisy i za taką sytuację powinna być tylko żółta kartka dla obrońcy, bo bez sensu dawać karnego w sytuacji gdzie nie ma szans na zdobycie bramki
1
@Herbert ujrzał go w oczach Flicka
1
@baryn zwłaszcza że 9 zmian , bramkarz grał cały czas na czas , piłkarze Girony przedłużali ile się dało , zero upomnień , spodziewałem się około 6-8 minut
0
@Dariochampion10 w dodatku 4 minuty tylko doliczył
0
Istna głupota Flicka , zdejmuje obydwu liderów zespołu w takiej fazie meczu, tak na prawdę oni powinni wejść teraz na boisku przy niekorzystnym wyniku
2
@majkiii z inigo było by to samo, tu nie kwestia jednego zawodnika, tu problem z systemem gra , zaangażowaniem , firma niektórych zawodników
5
Miejmy nadzieję że na ławce dziś zasiądą Pedri, Yamal, Fermin, kiedy jak nie w takim meczu dać szansę młodym.
Chciałbym zobaczyć taki skład
Szczęsny
Kounde Araujo Cubarsi Balde
Casado FDJ(Bernal)
Ronny Dro Toni(Dani)
Rashford
A być może szansę powinien dostać Barbera, chociaż na ławce
0
Na szczęście nie długo będzie dużo lepiej , odeszliśmy od Superligi poszliśmy na układamy z Laliga , tebasem i UEFA więc wiele naszych problemów się skończy.
Wielu z problemów które Barcą doświadczyła przez ostatnie lata by nie było gdyby nie pomysły z SuperLigą
0
@piJohn wpłacono klauzulę jak wszystko było już ustalone
0
Może by Flick sięgnął do rezerw , jeśli nie teraz to kiedy, słaby rywal, to fajnie było zobaczycod początku meczu atak Ronny Barbera Rashford lub Ronny Rashford Dani/ Toni
0
@Nightraider w prawdziwość doniesień mediów co do fdj bym nie wierzył bo klub wypuszczał nie prawdziwe informacje, i ta cała nagonka trwała długo czasu i wprowadziła wiele dezinformacji
2
Dobrze by było by Pedri z Girona zasiadł na ławce i jak nie będzie potrzeby by się z niej nie podniósł.
Fermin i yamal też powinni co najwyżej powinni wejść z ławki w drugiej połowie a od początku Ronny i Dro
18
Kiedyś zdobywcy złotej piłki strzelali po 50-60 bramek ... To były czasy
1
@Nightraider skąd takie dane?
2
Zdecydowanie wygra Doue
1. Désiré Doué (Paris Saint-Germain)
2. Arda Güler (Real Madryt)
3/4. Kenan Yildiz (Juventus)
Warren Zaïre-Emery (Paris Saint-Germain)
1
@Arekvip na pewno lata pod wodzą Valverde należy uważać za stracone, wygrywaliśmy mistrzostwa ale przestaliśmy mieć drużynę, Valverde nie potrafił zarządzać szatnią , drużyną, to wtedy drużyna miała mega potencjał i w tych czasach powinniśmy wszystko wygrywać