Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz z Valencia?
Czyli ludzie ocenili po wyniku a nie po grze , poziomie trudności przeciwnika
0
@KujawiakA dla kasy
1
Kounde na mo że strzelił wczoraj bramkę to miał wiele złych zachowań i zagrań. Pozwolił dośrodkować przy golu na 0-1, strata w samej końcówce po której lubi strzelił w poprzeczkę, całkiem nie celne dośrodkowanie w czystej sytuacji, źle się ustawiał, miewał takie momenty jakby byl nie obecny na boisku
2
Joan Garcia
Pedri
FdJ
13
Rashford będzie jednym z tych piłkarzy którzy prawdopodobnie będą błyszczeć w LM i w spotkaniach z atletico, Realem , czyli w meczach gdzie będą większe przestrzenie na boisku
28
Słuszne słowa trenera sociedad, różnego nie powinno być a rzut karny za ciągnięcie Kounde za włosy przy wcześniejszym różnym
21
Ja jeszcze bym się doczepił o brak reakcji sędziego na ciągnięcie za włosy w polu karnym przy jednym różnym wcześniej niż padła bramka.
Brak drugiej żółtej zubeldi, oraz brak ręki chwilę przed faulem zubeldi
3
Widać że Martin odstaje od reszty, w obronie słabo w ataku nic nie wnosi,
Niech by wszedł Torrents.
Bardhji końcówka dobra , co raz lepiej wyglada
0
@DAM1ANOo Palmer mu coś podpadł, co jest normalne u Guardioli, co do Alvareza nie potrafił mu dać minut , zwiększyć jego roku w zespole, i został z tylko z halandem
0
@Natanael ich nie wypuścił a raczej się pozbył bo nie widział w nich potencjału
0
@ousmanedembele10 w dobrej formie?
Oviedo robiło z nim co chciało , zero pożytku w ofensywie, niech zagra Jofre.
2
To jest cały Guardiola , wypuszcza takich grajków jak Alvarez, Palmer a kupuje na tuziny wynalazki
0
Dobrze by było w perspektywie zbliżających się zgrupowań reprezentacji nie puścić na nią Yamala, niech odpocznie
0
@LukaszFan coś mi się wydaje że jest, Garcia ma łatwość wygrywania pojedynków 1:1, lata Wojtkowi lecą a on siedzi na ławce i nie gra, zostaje mu tylko trening
0
Olmo na ławkę, niech odpoczywa a w jego miejsce Fernandeza a jak będzie potrzeba to go wpuścić
4
Hejt w stronę Erica tutaj był nie słuszny, od początku twierdzilem że jemu potrzeba minut na boisku by zdobyć doświadczenie, Eric ma świetne wyprowadzenie piłki, najlepsze z naszych ŚO, wypożyczenie vdo Girony dało mu bardzo dużo.
Jest dla nas cenny bo ogarnia 5 pozycji, a tacy zawodnicy to skarb.
Plus taki że wychowanek , który utożsamia się z klubem a nie najemnik
1
Teraz już nie ma tłoku w pomocy,
Trzeba oszczędzać olmo w lidze i zostawić go na LM
Może jest to okazja dla kogoś z kamery, Fernandez.
1
Ferran na skrzydle , będzie słabo to wyglądało
2
@Cules69 trenerzy mówią na to : kontroluje tempo gry drużyny
pozwala by drużyna się odpowiednio się ustawila, to jest bardzo ważne i fdj robi to bardzo dobrze
0
@Maysterme w grudniu , max w lutym
0
Stawiam na:
Garcia
Kounde araujo Chriestiensen Martin
Casado Pedri
Raphinha Fermin Rashrlford
Lewandowski
Ewentualnie Cubarsi za Araujo i fdj za Casado
0
Tak bym to widział:
Garcia
Kounde araujo chriestiensen Martin
Casado Pedri
Fermin
Raphinha ferran ( Lewy) rashford
Trzeba w obronie dodać centymetrów i sily więc Garcia i Cubarsí na ławkę
0
Zatrudnienie Mourinho będzie dużym błędem benfiki, dalszy zjazd jakościowy benfiki
0
@bryzabity Anglik też odstawał, źle się ustawia, nie czyta gry kolegow i sporo przegranych pojedynków.
Na pewno był lepszy niż Szwed ale gorszy niż pozostali. Widać że trzeba mu czasu
2
Wiele drużyn w La Liga grając z nami kombinują
Trawa max wysokości i w dodatku nie podlana by piłka stawala , podlana za bardzo , że aż jest bajoro, podsypywania piaskiem
Nawet real za czasów Mourinho na mecze z nami zmniejszył wielkość boiska by Barcą miała mniej przestrzeni do rozgrywania piłki.
wszyscy kombinują po swojemu
1
Ferran jako rezerwowy Ok ale jako pierwszy wybór jest zbyt słaby a niestety lewy swoje lata ma
2
@BKSChemik dzisiejszy mecz gdzie Valencia nic nie zagrała nie może w żaden sposób dbać odpowiedzi na to pytanie.
Wyższość fdj widać w meczach gdzie przeciwnik nas pressuje, gdzie trzeba kontrolować tempo gry, przytrzymać piłkę
0
@BonusKiller Te przepychanki z Lewym kosztują obrońców trochę sił, Lewego przestawić to wciąż nie takie łatwe
3
@Kimi88 wydaje mi się że i tak by nie zagrał, grał w środę na 4000 metrów plus podróż z Boliwii, już przerabialiśmy jego grę po kadrze actuvw dodatku stadion najwyżej położony na świecie i ledwo 4/5 stopni Celsjusza.
0
Typując dziś skład postawiłem na chriestiensena zamiast Erica ale w głowie miałem cze dunczyk nie da rady zagrać 3 meczy w ciągu 1,5 tygodnia ( zagrał dwa na kadrze) i postawiłem na Lewego by powalczył do 60 minuty i pomęczył obrońców, reszta składu trafiona