0

Mecz z Valencia?
Czyli ludzie ocenili po wyniku a nie po grze , poziomie trudności przeciwnika

0

@KujawiakA dla kasy

1

Kounde na mo że strzelił wczoraj bramkę to miał wiele złych zachowań i zagrań. Pozwolił dośrodkować przy golu na 0-1, strata w samej końcówce po której lubi strzelił w poprzeczkę, całkiem nie celne dośrodkowanie w czystej sytuacji, źle się ustawiał, miewał takie momenty jakby byl nie obecny na boisku

2

Joan Garcia
Pedri
FdJ

13

Rashford będzie jednym z tych piłkarzy którzy prawdopodobnie będą błyszczeć w LM i w spotkaniach z atletico, Realem , czyli w meczach gdzie będą większe przestrzenie na boisku

28

Słuszne słowa trenera sociedad, różnego nie powinno być a rzut karny za ciągnięcie Kounde za włosy przy wcześniejszym różnym

21

Ja jeszcze bym się doczepił o brak reakcji sędziego na ciągnięcie za włosy w polu karnym przy jednym różnym wcześniej niż padła bramka.
Brak drugiej żółtej zubeldi, oraz brak ręki chwilę przed faulem zubeldi

3

Widać że Martin odstaje od reszty, w obronie słabo w ataku nic nie wnosi,
Niech by wszedł Torrents.
Bardhji końcówka dobra , co raz lepiej wyglada

0

@DAM1ANOo Palmer mu coś podpadł, co jest normalne u Guardioli, co do Alvareza nie potrafił mu dać minut , zwiększyć jego roku w zespole, i został z tylko z halandem

0

@Natanael ich nie wypuścił a raczej się pozbył bo nie widział w nich potencjału

0

@ousmanedembele10 w dobrej formie?
Oviedo robiło z nim co chciało , zero pożytku w ofensywie, niech zagra Jofre.

2

To jest cały Guardiola , wypuszcza takich grajków jak Alvarez, Palmer a kupuje na tuziny wynalazki

0

Dobrze by było w perspektywie zbliżających się zgrupowań reprezentacji nie puścić na nią Yamala, niech odpocznie

0

@LukaszFan coś mi się wydaje że jest, Garcia ma łatwość wygrywania pojedynków 1:1, lata Wojtkowi lecą a on siedzi na ławce i nie gra, zostaje mu tylko trening

0

Olmo na ławkę, niech odpoczywa a w jego miejsce Fernandeza a jak będzie potrzeba to go wpuścić

4

Hejt w stronę Erica tutaj był nie słuszny, od początku twierdzilem że jemu potrzeba minut na boisku by zdobyć doświadczenie, Eric ma świetne wyprowadzenie piłki, najlepsze z naszych ŚO, wypożyczenie vdo Girony dało mu bardzo dużo.
Jest dla nas cenny bo ogarnia 5 pozycji, a tacy zawodnicy to skarb.
Plus taki że wychowanek , który utożsamia się z klubem a nie najemnik

1

Teraz już nie ma tłoku w pomocy,
Trzeba oszczędzać olmo w lidze i zostawić go na LM
Może jest to okazja dla kogoś z kamery, Fernandez.

1

Ferran na skrzydle , będzie słabo to wyglądało

2

@Cules69 trenerzy mówią na to : kontroluje tempo gry drużyny
pozwala by drużyna się odpowiednio się ustawila, to jest bardzo ważne i fdj robi to bardzo dobrze

0

@Maysterme w grudniu , max w lutym

0

Stawiam na:
Garcia
Kounde araujo Chriestiensen Martin
Casado Pedri
Raphinha Fermin Rashrlford
Lewandowski

Ewentualnie Cubarsi za Araujo i fdj za Casado

0

Tak bym to widział:
Garcia
Kounde araujo chriestiensen Martin
Casado Pedri
Fermin
Raphinha ferran ( Lewy) rashford

Trzeba w obronie dodać centymetrów i sily więc Garcia i Cubarsí na ławkę

0

Zatrudnienie Mourinho będzie dużym błędem benfiki, dalszy zjazd jakościowy benfiki

0

@bryzabity Anglik też odstawał, źle się ustawia, nie czyta gry kolegow i sporo przegranych pojedynków.
Na pewno był lepszy niż Szwed ale gorszy niż pozostali. Widać że trzeba mu czasu

2

Wiele drużyn w La Liga grając z nami kombinują
Trawa max wysokości i w dodatku nie podlana by piłka stawala , podlana za bardzo , że aż jest bajoro, podsypywania piaskiem
Nawet real za czasów Mourinho na mecze z nami zmniejszył wielkość boiska by Barcą miała mniej przestrzeni do rozgrywania piłki.
wszyscy kombinują po swojemu

1

Ferran jako rezerwowy Ok ale jako pierwszy wybór jest zbyt słaby a niestety lewy swoje lata ma

2

@BKSChemik dzisiejszy mecz gdzie Valencia nic nie zagrała nie może w żaden sposób dbać odpowiedzi na to pytanie.
Wyższość fdj widać w meczach gdzie przeciwnik nas pressuje, gdzie trzeba kontrolować tempo gry, przytrzymać piłkę

0

@BonusKiller Te przepychanki z Lewym kosztują obrońców trochę sił, Lewego przestawić to wciąż nie takie łatwe

3

@Kimi88 wydaje mi się że i tak by nie zagrał, grał w środę na 4000 metrów plus podróż z Boliwii, już przerabialiśmy jego grę po kadrze actuvw dodatku stadion najwyżej położony na świecie i ledwo 4/5 stopni Celsjusza.

0

Typując dziś skład postawiłem na chriestiensena zamiast Erica ale w głowie miałem cze dunczyk nie da rady zagrać 3 meczy w ciągu 1,5 tygodnia ( zagrał dwa na kadrze) i postawiłem na Lewego by powalczył do 60 minuty i pomęczył obrońców, reszta składu trafiona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?