0

Zapowiada csie bardzo ciekawa jesień, będzie walka do końca o awans i czołowe lokaty, trafiliśmy na dwie obecnie czołowe drużyny w Europie Chelsea i psg
stawiam na 21 lub 22 pkt


0

@Nightraider Como jak wszystkie włoskie kluby mega szerokie kadry, lepiej żeby został w hiszpani

2

Myślę że to zbyt wcześnie , ludzie nie wrócą jeszcze do domu, godz. 20:była by lepsza

0

Szkoda że rozwiązanie umowy trwa tak długo , takie coś powinno być załatwione na początku lipca, swoją drogą jak możemy dawać tak wysokie kontrakty zawodnikom typu Oriol, przecież on nawet 1/4 tego co miał i nas nie dostanie gdzie indziej

0

@Rifek wypłacenierekompensaty za zerwanie kontraktu nie wlicza się do plac tylko do pewnych kosztów które nie wliczają się do FFP

0

@Kyonego lepiej mieć jednego sabotazyste niż dwóch

0

@Cules69 a chriestiensen po zagraniu 20-30 minut ma dyskomfort niech gra tylko na obronie

2

@Damian11 wystarczy zobaczyć jak wygląda Cubarsi grając po prawej a jak po lewej bo to samo tyczy się chriestiensena i zresztą reszty naszych ŚO też

6

@Stasiu84 na rejestrację nie ma ale na kupno jest, wszystko napisane powyżej

4

@rocky5 zaakceptują nam łoże VIP co pozwoli wejść w FFP w 1:1
Brak płacenia za wynajem stadionu
Znacznie większe dochody z "dnia meczowego"
Podejrzewam że sponsorzy za reklamy na nowym stadionie też zapłacą dużo więcej niż na muntujic

0

@AxelF Flick, bo nie ma transferów,
Z Guardiolą jest inny problem ze on potrafi też niszczyć piłkarzy, wystarczy że ktoś mu podpadnie i go od razu skreśla.
Bardzo fajnie Artysta buduje Arsenal, wiadomo że też sporo kasy wydał ale większą logikę w tym widać niż kupowanie zawodników z kazastanu czy chygrynskiego jeszcze u nas

0

İlkay Gündoğan i Ederson poza składem - Guardiola wydaje kolejne setki mln na kolejne nie wypały a swoich zawodników pozbywa się jak rękawiczki, Guardiola ma bardzo wiele nie trafionych transferów

2

@Coveta bardzo dziwna decyzja sędziego, bardziej kontrowersyjna niż karny, ten obrońca symulował, jego zwijanie na trawie to słaba gra aktorska na poziomie telenoweli Brazylijskiej

3

@Comentateiro najgorsze czevteraz inne drużyny mogą robić podobnie,
Kiedyś real za czasów Mourinho na mecze z Barceloną zmniejszał boisko do minimalnych wymiarów, trawę pozostawiał na max długości i nie zdradzał przed meczem by piłka wolniej chodziła

4

@addept Lewy dziś zaliczył pozytywny występ, zaliczył dobre wejście

2

Sędziowie w Laliga dalszy spadek umiejętności, czy w każdym meczu muszą być kontrowersje,

0

@Titi900 katastrofa to Raphinha który zgubił się w środku i nic nie dawał

1

Załatwili nas zalaniem murawy i nie potrafimy grać , ciekawe czy jeszcze będą lać w przerwie by utrudnić nam rozgrywaniepilki

0

@Uven odpowiednio przygotowali boisko właśnie na naszą grę i yamala, za dużo wody stoi na trawie

2

Oglądając skrót to taki drugi Raphinha, to nie zawodnik grający od linii , przy naszym ataku pozycyjnym , kiwający jak Yamal,
Laliga jest trudniejsza dla dryblerow niz Niemcy czy Anglia

0

I tak nas nie stać póki co, po za tym my tam nie mamy układów by kupować

0

@AnsuLamine myślę że Moriba u nas też byłby ważnym zawodnikiem, bo jak życie pokazało młodym opuszczającym barce ciężko jest grać gdzie indziej, kształtujemy ich pod naszą grę

0

Szkoda że nie można obejrzeć , fajny sklad

5

Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby sędzia po meczu brał udział w konferencji u wyjaśniał wszystkie swoje decyzje z boiska.
Drużyny powinny zgłaszać sytuacje do wyjaśnienia a CTA w ciągu 7 dni powinna przeanalizować tę sytuacje plus inne sytuacje godne analizy a mające znaczenie szkokeniowe, i ocenić czy sędzia dobra podjął decyzję czy zla

0

@barteq nie wiadomo jak oni się rozwiną, jeśli Penis zaliczy bardzo dobry sezon to może na nim zarobimy,
Być może po odejściu Szczęsnego to on będzie naszą dwójką

0

Na żywo karny a po powtórkach to już raczej nieumyślny faul mbappe( depniecię na przeciwnika)

0

Czerwona kartka była kuriozalna bo to było max na czerwo, co do karnego to powinni sprawdzić pod kątem depniecia przeciwnika przez mbappe

1

@Proxi jak dla mnie faul mbappe , nadepnięcie na nogę obrońcy i żółta kartka, to coś jak kartka dla Roque gdy dostał czerwo Marin zrobił w niego ślizg a ten starając się uniknąć kontaktu , ścięcia przez obrońcę , stanął mu na nogę

0

Mbappe wziął się za siebie, zrzucił kolejne zbędne kg, będzie w tym sezonie mocny,

0

Przyszedł w bardzo złym momencie po kontuzji, xavi gościa olał , doszły problemy rodzinne, gościu ma papiery na granie, ma dopiero 20 lat, myślę że jeszcze wróci do europy
U nas powinien przyjść do rezerw na co najmniej pół roku a później wypożyczenie do średniaka w Laliga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?