1

@kinioo nie wywalimy 80 baniek bo nas nie stać a po za tym z tego co pamiętam to byśmy złamali zapisy ugody z UEFA i była by kara sporą. Jak nie sprzedamy to nikogo nie kupimy

2

Szkoda że brak Quima Junyenta , to bardzo ciekawy , zawodnik , który rok temu w presezonie fajnie się zaprezentował. Ciekaw jestem jak zagra Roony Bardghji, to chłopak z dość dużym doświadczeniem, co prawda w lidze szwedzkiej ale i też na arenie europejskiej. Może nie kupienie Nico wyjdzie nam dobrze sportowo , bo na pewno finansowo tak.

2

Wszyscy zarabiali zbyt dużo z Messim na czele, który mógł zarabiać najwięcej ale nie tyle ile zarabiał, to było szaleństwo , kto wtedy odpowiadał za finanse że godził się wszystkim piłkarzom dawać tak bajeczne kontrakty. Jedyny Pique miał gest. Alba busquets Suarez Dembele rakitic Roberto Longlet Mats fdj grizmann Coutinho Neymar to byli ludzie przeplaceni i to znacznie, tak jak teraz takim jest Lewandowski.
Niestety Ci nasi kochający klub amigosi byli bardzo bardzo pazerni

0

Na filmikach wygląda dobrze , miejmy że się odnajdzie w pierwszej drużynie

31

Po co taki jad, gość przeszedł wiele w życiu i powrót do gry po chemioterapii to naprawdę coś, ogólnie dojście do siebie po tym wszystkim.
Takie rzeczy się zdarzają, w jego sytuacji jeśli to rzeczywiście było w tym środku przeciw wypadaniu włosów to danie kary było by nie ma miejscu.

5

Bardghji zamiast Nico i ponad 100 mln zostaje w kieszeni

0

@Veysel jak życie pokazało że ten co gra wszystko to na koniec sezonu leczy kontuzje. Przy tej ilości meczy kounde powinien więcej odpoczywać , myślę że max do powinien grać piłkarz to ok. 55 meczy w sezonie

0

@Maker0 nawet niech to będzie 100- 150 mln to są to ogromne pieniądze których nam teraz brakuje

0

Myślę że będzie nasz , Dusza nie ma szans wyciągnąć z Liverpoolu po stracie Joty.
A jesteśmy w FFP 1:1

2

Moglibyśmy sprzedać Martina a do pierwszej druzyny przesunąć kogoś z dwójki Oduro Jofre Torrents.
dobrze by było by w miejsce Torre , Victora i ansu awansowali młodzi albo chociaż dostawali szansę co jakiś mecz Virgili , Toni Fernandez , Guikle Fernandez , Pedro Rodriguez , Quim Junyent, Ibrahim Diarra.

1

Pięciu czy pięcioro?

0

Na naszą niekorzyść działają pozostałe sekcję klubu które są niedochodowe ale są ważne.
Dla takich klubów jak Barcą powinno być wydIelenie do liczenia FFP samej sekcji piłkarskiej

0

@th@les skończył się sezon i rok finansowy 2024/25.

0

Szkoda że nie do nas , ale nie było nas stać na niego ,

0

Ciekawe opcje to:
Jonathan David (25 lat), napastnik
Thomas Partey (32 l.), pomocnik
Frank Anguissa (29 l.), pomocnik
Tyrick Mitchell (25 l.), lewy obrońca
Nicolas Tagliafico (32 l.), Lewy obrońca.

Jonathan David byłby dobra opcja do naszego ataku, w razie czego można go później sprzedać dobrze bo jest młody .
Raczej pomocników nie będziemy ściągać bo ich mamy duzo . Lewa obrona Mitchell lub doświadczony taglafico w razie odejścia Martina , choć nie wiem czy by się u nas sprawdzili

0

@FCBach za wcześnie by sprzedać fdj bo nie wiadomo kiedy wróci do gry bernal , obstawialbym coś koło listopada, casado miał świetny początek ale zima już było gorzej, musimy mieć szeroką kadrę bo wiadomo kontuzje będą. Najbardziej opłacalne sprzedaże to araujo i chriestiensen

1

@Litman tylko że tutaj nikt nie widzi jak fdj cofa się między obrońców po piłkę, z casado w miejsce fdj były czasami problemy z przetransportowaniem piłki do przodu, fdj daje non stop opcje zagrania do niego bardziej uczestniczy w rozegraniu niż casado, casado lepiej walczy w obronie.
Nie bez powodu Flicka z biegiem sezonu postawił na fdj.
Ale cóż tam wie Flick , tutaj wiedza lepiej xD

0

@KondiCules na pewno na rezerwy się nie zgodził, więc albo pierwszy zespół albo wypożyczenie. Zapewne Flick zabierze go na presezon i oceni jego umiejętności i dopiero wtedy zdecyduje

1

Dobry kierunek dla Alenii, idąc do getafe popełnił błąd jeśli chodzi o swój rozwój bo getafe to nie drużyna pod zawodnika z la masii.

11

Dobr wiadomość i 5mln za 50% praw to dobry deal , jeszcze Pau Victora , Romeu Penie i Matsa szybko sprzedać i będzi miejsce w FFP tebasa na rejestrację Nico.
Szkoda że nie dostał więcej szans od Flicka bo w każdym meczu w którym zagrał nie zawodził

0

Okres przygotowawczy u Flicka i wtedy się okaże czy to zawodnik na już dla pierwszej drużyny lub balansowania między pierwszym a drugim zespołem czy należy go wypożyczyć

0

Jeśli udało by się pozbyć czy to na wyp czy definitywnie Ansu , Torre Victora Matsa Penie i Romeu i chriestiensena i sprowadzić oprócz Garcii Nico , młodego Szweda Bardghji-ego to została by do wzmocnienia lewa obrona i ewentualnie ŚO. Chyba nas już nie będzie stac na Rasfhorda i nie wiadomo czy byłby nam potrzebny

0

@th@les za Marmola jak ktoś opłaci klauzule to 5 mln za Moribe dostaniemy 600 tyś. Bo celtą go kupiła za 6 mln.
Za Jutgle to 200 tyś możemy dostać. Do minguezy mamy 50% praw więc tu może wpaść ok 5- 7 mln bo raczej klauzuli jego nikt nie opłaci.do Abde też mamy 50%praw więc tu też może być kilka mln.
Za Todibo dostaliśmy teraz 8 mln
Jeszcze duża nadzieja w Trincao że go ktos kupi , do niego też mamy 50% praw

0

Udało się wreszcie pozbyć Longleta i jeśli pozbędziemy się jeszcze:
Fatiego, Victora, Romeu, Matsa, Penie i kogoś z dwójki araujo/ chriestiensen
Oraz jakby nasi byli zawodnicy zmienili klubu: tj Todibo, Trincao, Mingueza , Moriba, Jungla, Marmol, Abde to też by się z nich uzbierało trochę
To nasze finanse trochę to podreperuje.
Jeszcze mogli obniżyć kontrakt fdj.
Za rok z naszej listy płac zniknie Lewy co da oszczędności ponad 30 mln

0

@LjakRoberciik u poprzedniego trenera , barajy wyglądał dość dobrze, chłopak ma ok 19-20 lat. W trakcie sezonu stracił miejsce w składzie ale gościu ma spore możliwości,

0

@OldMc84 my te łoże sprzedaliśmy już wcześniej ale dopiero jak fizycznie będą oddane do użytku audytor nam je zaliczy.
Tu nie jest problem z kasą fizycznie a zgodnie z FFP tebasa

4

Ściągnięcie Nico i Rasfhorda to było by mistrzostwo Deco i Lapcia,
Pozostała by wtedy jeszcze obrona do przemeblowania, nowy ŚO jeśli odejdzie chriestiensen lub araujo i nowy boczny obrońca PO/LO ( jeśli na PO to Forta na wypożyczenie, jeśli LO to Martina na sprzedaż).
Martin zrobił olbrzymi progress ale i tak jest najsłabszym ogniwem ale też i tanim.
To co pokazał mecz z Interem to zabrakło nam zastępców na bokach zwłaszcza na LO dla Balde.

1

@Litman ile tych meczy oglądałeś?
Przez sezonem bardzo zmienił się skład , został odmłodzony w dodatku mlodzi bylywali nie obecni przez powołania na reprezentacje, młodzieżową LM, gry w kategoriach wiekowych.
Największy błąd w rezerwach był w planowaniu kadry.
Gra nie wyglądała tak źle, często przegrywając mecze byliśmy lepsi bo brakowało nam skuteczności, doświadczenia

2

Inigo ostatni sezon w pierwszym składzie , przyszły może jako rezerwowy
Cubarsi który wciąż się uczy i któremu przytrafiają się źle decyzje
Araujo który ma za sobą słaby ostatni rok , z wieloma błędami
Eric który zanotował Wielki rozwój ale czy to wystarczy na nowy sezon
Należy się zastanowić nad kimś nowym , może z valencii mosquera lub Gąsiorowski lub doświadczony Laporte

0

Fajnie by było jakby się dogadali z Athleticem by nie trzeba było płacić teraz całości , wiadomo że kosztowało by to więcej dobre kilka, kilkanaście mln ale by dużo pomoglo w FFP tebasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?