0

Mars dziś uchronił niemców przed kompromitacją, ich obrona była fatalna

0

Ludzie tutaj zeszli z araujo , fdj i ansu teraz wróg nr 1 to Mats. Kilka wpisów na zamówienie lapcia przyniosło rezultaty

0

Powinien zostać w Hiszpanii, ossasuna bądź Valencia

0

To może Lewy załatwi angaż Grosickiemu albo ściągnie z emerytury Sławka Peszke

0

@SempreCzesterBarca @kejdzi ma rację, tylko odsprzedaż powyzej 50 mln była by opłacalna, a jeśli weźmiemy pod uwagę zawsze koszty dodatkowe, podatki , bonusy dla piłkarza, menadżerów to pewnie by go trzeba było sprzedać za powyżej 60 mln więc lepiej niech go Sporting sprzeda za jakieś 50- 60 mln

0

To było by zbyt piękne jakby udało się go sprzedać za jakieś 5-8 mln

0

Teraz co drugi dzień będą jakieś brudy wymyślać na Matsa. Ciekawe czy decyzja o pozbyciu się Niemca to decyzja lapcia czy Flicka

0

Lapcio nie odpuści 3-5 mln

1

Mimo że zarobiła na Nico Gonzalesie to mimo wszystko straciła piłkarza , który byłby wzmocnieniem składu. Za pieniądze zarobione za Nico nie kupimy nikogo podobnej jakości. Dla mnie u koemana Nico wyglądał dużo lepiej niż Gavi ale później nie pasował xaviemu , który wolał postawić na Romeu

2

Cytowanie Włodarczyka w temacie transferu Garcii to tak jak jeszcze pytać o to Tomaszewskiego

0

Dzieje sie tak bo każdy u nas ma zawyżony kontrakt, płacimy rezerwowym tyle ile zarabiają gwiazdy w innych zespołach Laliga (oprócz realu i atletico )

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Torre musi iść na wypożyczenie by grać, bo ma potencjał ale szans na grę u nas nie dostanie, akurat zawsze jak wchodził , grał to zostawiał pozytywny obraz swojej gry,
Może Mallorca , celta, Rayo , ważne by co kolejkę grał .

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 może jeśli będzie grał Fati to wróci do tego co było przed kontuzją , szkoła da tylko że dwa lata temu poszedł na wypożyczenie do Anglii a nie jakiejś Holandii gdzie by grał, bo to czego mu brakuje to gry , kilku meczy podrząd

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 tylko kto kupi Olmo za powyżej 50 mln? Araby ?
Ja bym chciał zobaczyć raphinhe na miejscu lewego. Nie musimy grać z klasyczną 9

0

@Criell bobu nas każdy ma wysoką pensje w porównaniu do innych zespołów z laligi. My , real atletico i zapewne Athletic płacimy za dużo

1

Nico wydaje się najlepszą opcją dla nas biorąc pod uwagę cenę do jakości

0

@Hasszz bo wiemy na co go stać , i potrzeba nam jego szybkości , siły , pressingu. Co ważne zna La ligę i nasza szatnie a to bardzo ważne, nie wiadomo czy Diaz by się odnalazł w naszej szatni. Po mojemu Nico jest lepszy od niego i znacznie tańszy.
Nico nie jest taki przeciętny, miał słabszy sezon po mistrzostwach naznaczony paroma urazami ale widać że się rozwija

0

@PeterMaro z tym że lewy w Primie by to zrobił, nie da się ukryć że szybkościowo już sporo stracił, choć i tak jak na swoje lata trzyma się bardzo dobrze. Ale nawet porównując lewego z pierwszego sezonu u nas i teraz to widać różnicę.
Tak jak Cristiano dalej strzela , tak jak Messi też ale widać u nich wszystkich że PESEL robi swoje

0

Weźcie Nico, który z połowa drużyny się kumpluje, jak pokazały czasy MSN to przynosi rezultaty na boisku.
Sexi ma rację bo przez to finansowe fair Play ucierpiały też m.in betis , Sevilla , Valencia, villareal. Tebas tłamsi całą ligę

1

Że Carlo nie dostał xD

1

Wolę Nico i wtedy raphinha do środka za Lewym lub nawet atak
Nico-Raphinha-Yamal a za nimi olmo lub Fermin

0

@PeterMaro tylko ile sam wypracował tych bramek a ile dostał na patelni i ile zmarnował.
Lewy robi liczby ale czy daje coś extra, czy jest w stanie sam zrobić akcje by wygrać mecz ? Nie ,
Weźmy choćby akcje bramkową Ferrana w finale PK , czy lewy by tam dobiegł , raczej nie.
Wieku nie oszukasz, Lewy z przed 5-7 lat by ustukał w samej Laliga ze 40

1

@chrissssty69 Ty tak na poważnie?
Szczęsny miał dobre 2 miesiące, zbyt dużo nie wybronił nam sytuacji, obwinianie Matsa za to jest dużą przesadą.
Nagonka w stylu jak na fdj

1

@axegrinder tu chodzi o nagrode za tegoroczna LM a nie Golden Boy. A tą można wygrywać wielokrotnie

4

Zarówno jeden jak i drugi wybór dość kontrowersyjny. Doue dostał nagrodę za finał, bo wydaje mi się że wśród młodych Yamal miał największy wpływ na wyniki swojej drużyny ale to jest UEFA tutaj decyzje, nagrody są bardzo polityczne

1

Lewy ma biologiczny wiek 30 lat a na boisku wygląda bardziej na 35-37 .. ciekawego dlaczego tak się dzieje

1

Bardziej miarodajne było by podawanie średniego przebiegnietego dystansu na mecz, czy dryblingów na mecz, czy strzałów na mecz lub biorąc pod uwagę minuty zawodnika na boisku

0

@BISHBASHBOSH nie liczą się suche statystyki ale widocznie mecze oglądasz na sofie. Na te 40 bramek mocno pracują yamal, Pedri raphinha , olmo i reszta. Niech kontuzji doznał yamal i nie mamy zawodnika co cokolwiek kiwnie, zabierze się z piłką. Lewy z przed 5-7 lat z tylu okazji co miał w tym sezonie w samej lidze by strzelił ze 40 bramek. W kolejnym sezonie znów straci na szybkości, czasie reakcji, kondycji. Weźmy np bramkę Ferrana w PK z Realem, Lewy już by nie dał rady pójść jak to zrobił Ferran, wieku nie oszukasz. On nam da 20 -25 bramek ale ile zabierze ?

3

Niby mamy mocny skład , nastrzelalusmy dużo bramek ale mamy tylko jednego atakującego z dryblingiem gdzie PSG ma co najmniej 4 na wysokim poziomie.
Niby mamy obronę a daliśmy sobie nastrzelac tyle bramek Borussi , interowi, villareal, niby mamy mocna pomoc ale w ofensywie bo w defensywie nie dojeżdża i nie zabezpiecza obrony przy naszej wysokiej grze linii obronnej pozwalajac grać wiele piłek.
Niby mamy doświadczonego trenera który mając 5 minut do końca zamiast wprowadzić obrońcę lub gaviego to wstawia Lewego by ten podbił sobie staty ilości występów w LM

0

@Cule1797 dokładnie, grę ciągnie nam yamal , bez którego to byśmy byli w Laliga na 3 miejscu.
Lewy z przed 5-6 lat miałby tych bramek co najmniej 10 więcej. Cały zespół pracuje na Roberta. Lewy na rezerwowego ok ale już nie pierwszy skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?