3

Super Fort i Fati w pierwszym składzie

0

Dobrze by było żeby nasza podstawa odpoczęła dziś, a w razie potrzeby ich wpuszczac,
widziałbym bym to tak:
Szczęsny
Araujo Eric Chriestiensen Fort
Fdj gavi
Torre Fermin Fati
Ferran
Bardzo odważny skład ale Mallorca przyjeżdża bez swoich najważniejszych zawodników i myślę że na pierwszą połowę mozna zaryzykować i zobaczy co z tego wyjdzie
A jak będzie trzeba to wpuścić pedriego, Olmo yamala raphinhe kounde

0

@gaq podobnie bym chciał zobaczyć z tym że zamiast cubarsiego i Martineza araujo i Eric(chriestiensen)
Nasi ŚO muszą odpocząć

0

@MagdJanko to być może zagranie w meczach bez lewego może nam wyjść na plus, gdy będzie więcej ruchu, mobilności , wymiany pozycji. Byle by Pedri , yamal, fdj i olmo byli zdrowi

0

Ściągnąć go i wypożyczyć wewnątrz laligi na dwa sezony, ewentualnie do 2 Ligi

2

Dobrze by było by w meczu z Mallorca odpoczęli Kounde Martinez Pedri Yamal Raphinha
Szczęsny
Araujo Cubarsi Chriestiensen(Eric) Fort
Fdj gavi
Torre Fermin Fati
Ferran
W razie potrzeby wchodzą
Yamal Raphinha olmo Pedri Eric/ Kounde

Mallorca będzie bez swoich najlepszych i dobrze by było by nasz pierwszy skład też odpoczął przed meczem z Realem

1

Zemściło się wczoraj pchanie i trzymanie na siłę Lewego by strzelił bramkę by uciekł mbappe. Lewy miał dwie dobre sytuację by strzelić ale nic nie wykorzystał.

3

Martin dziś Zagrał beznadziejne , po wcześniejszych meczach widać było progress u zawodnika a dziś w przodzie bezużyteczny w obronie brak, spóźniony.
Niech zagra Fort z Mallorca

0

@MagdJanko pamiętaj gra się tak jak przeciwnik na to pozwala,
W tym sezonie pokonaliśmy wiele mocnych drużyn w LM,

14

Nie wspomniał nic o braku kartek za faule za lewym, yamalu, pedrim , fdj, victorze.

0

Otoczenie Roberta? Anka L.?

0

Sędzia dobry mecz Iglesiasa,
Mecze z celtą to zawsze dużo emocji

12

Sędzia słabo , pozwalał na faule na lewym , be konsekwencji dla celty , faul na cubarsim nie odgwizdane , pozwalał na grę na czas celcie,
Brak reakcji na faul na victorze
Aż dziwi że dał 8 minut dodatkowego czasu bo spodziewałem się że da 3 mi uty , tak by Barcą straciła pkt

2

Lewy dziś zaczął bardzo dobrze był pod grą, niestety sędzia pozwalał na wiele fauli na Robercie, miał lewy dwie szansę , szkoda zwłaszcza tej na początku, dziś Robert dobrze pressowal.
Po mojemu lewy w takim meczu powinien być przewidziany na max 60 minut bo widać że brakuje mu sił po godzinie grania.

0

Świetny mecz do oglądania, wielką ilość błędów naszych piłkarzy , począwszy od Szczęsnego, Martina , Martineza , cubarsiego fdj pedriego.
Bardzo słaby mecz sędziego który pozwalał na wiele fauli celty , zwłaszcza te na lewym , cubarsim, victorze, yamalu, pedrim, a w drugą stronę gwiżdżąc faule za faule lewego , cubarsiego.
Dziejszy mecz pokazał że z Marcinem w składzie gramy w 10, chłopak nic nie wnosi w ataku a w obronie jest nie obecny , wszystkie ataki celty to jego strona. Trzeba dać szansę Fortowi już gorzej niż Martin nie zagra

0

@prodigy ale już w zeszłym sezonie Enrique pozwalał by araujo dostawał piłkę i rozgrywał upatrując szansę na przechwyt ( zresztą tak się stało)
Jeszcze rok temu nikt nie wyobrażał sobie obrony bez Araujo, a teraz sytuacja się zmieniła znacząco.
Już też Flick zmieniał araujo bo chciał lepszego rozegrania od tyłu

0

@xavi890 no właśnie porąbało się w tej piłce jak nie vinicius to Raphinha. Obydwaj to nie poziom na złotą piłkę

0

Bardzo bardzo słaby mecz Raphinhi który podejmuje złe decyzje na boisku, piłka mu przeszkadza, popełnia proste błędy techniczne, tak słabego Raphinhi w tym sezonie nie widzieliśmy.

0

To czego brakuje Araujo to wyprowadzenie piłki, inteligencja na boisku, nie trzymanie linni, bardzo słabe długie piłki .
Z tymi warunkami fizycznymi i motoryką to powinien być top10 ŚO,

0

@Pussy Patrol mecz w cdR jest trzecim realu kolejno z atletico , getafe , Barcą (CdR) , celtą, Barcą
Więc trzy by wystarczyły.
Ogólnie jest taka głupota że jak sędzia napisał E przy walce o piłkę to nie mogą tego zmienić

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 a zobacz w tym, byliśmy liderem i a to faule nie gwizdanie na nas a to karne też nie odgwizdane , real wskoczył na lidera i też nagle błędy sędziów i też nie odskoczyli i my znów liderami.
Weźmy choćby ten mecz z espanyolem.
Teraz jeden mecz kary dla mbappe bez którego real nie będzie v miał szans z Barcą.
Zbyt duże pieniądze to są by był przypadek

0

Tutaj nie chodzi o wpływy realu a dobro Ligi, zauważyć należy że od kilku sezonów lider nigdy nie może odskoczyć w trakcie sezonu na więcej pkt drugiej drużynie, bo było by to że szkoda dla laligi.
Tebas i reszta wie że bez mbappe real byłby skazany na pożarcie z Barcą w PK czy w lidze.
Tu nic w lidze hiszpańskiej nie dzieje się przypadkiem

0

Komentarz usunięty

1

Najlepsze : awans i solidny występ Martina
Najgorsze: błędy Szczęsnego przy karnym, słaby występ araujo, brak kontroli w środku , brak skuteczności

1

@zytko3 liczbowo do Raphinhi nie można się doczepić za np . Styczeń, luty , marzec
W lidze mistrzów wykręcał liczby w superpucharze też strzelał ale w jego grze widać spadek jakości do tego co było w pierwszych trzech miesiącach

0

@Gibbon_FCB z tym że jego gra wyglądała słabo i te bramki asysty zakłamywały rzeczywistość, świetny dobrze podejmujący decyzję Raphinha to był przez pierwsze trzy miesiące.
Tylko że nikt nie będzie pamiętał jak grał , ale zostaną liczby które nie dają pełnego odzwierciedlenia gry
Po ostatnim zgrupowaniu kadry wygląda fatalnie i fizycznie i mentalnie

2

@Gibbon_FCB jakim sezonie?
Raphinha mi ale świetne sierpień - wrzesień - październik a później jeszcze tylko dobre występy w lidze mistrzów. Marzec w jego wykonaniu zwłaszcza w lidze to katastrofa

3

Dziejszy mecz, dzisiejsza przegrana może okazać się dobra , bo sprowadzi zespół na ziemię, zejdzie też trochę presji z zawodników.
Na dobry plus dobry występ Martina

0

@BatistutaGOL tylko że Fermin i gavi nie cofali się fdj na rozegranie piłek , i nie miał takiej możliwości jak z pedrim E sobie wychodAą do podań, rozgrywają, wielu chwilach fdj był osamotniony w pomocy.
Widać że dziś przegrywaliśmy fizycznie z przeciwnikami.
Widać że duze zmęczenie u Yamala, Kounde i pedriego.
Dobrze że zaczął na ławce Pedri bo by nie doczlapal do końca meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?