Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kubsoleon na pewno musi dostawać więcej odpoczynku, max 60-70 min w meczu, lub wejścia z ławki ok. 60 minuty.
Zobaczymy czy ferran podtrzyma swoją formę z poprzedniego sezonu i gdzie swoje miejsce znajdzie rashford
0
@Adik22 peselu nie oszukasz, Lewy strzeli w tym sezonie ok. 30 bramek ale na to wszystko będą pracować nasi skrzydłowi , pomocnicy A przydałby się napastnik który sam potrafi wypracować sytuację lub stworzyć innym
Na chwilę obecną nie ma kim go zastąpić, więc musi zostać bo na bombę typu Ishak czy Alvarez nas raczej nie stać.
2
@Trojanek23 akurat półfinały z Interem pokazały że nasza największa bolączką jest gra obronna, bo nastrzelac tyle bramek Włochom w dwumeczu to wyczyn ale popełnić również w tym samym dwumeczu tyle błędów w obronie to też wyczyn ale negatywny
5
@BulaKG zachwycił w meczach za czasów xaviego i to jako LO, zeszły sezon był zmarnowany , flik na niego nie stawiał, tylko eksploatował Kounde aż ten doznał kontuzji w najważniejszym momencie sezonu
0
@Kubsoleon szybkościowo ferran go już zjada( weźmy sytuację z pucharu Hiszpanii z Realem gdzie ferran doszedł do piłki do której lewy nie miałby szans dojść) Przydałby się napastnik szybszy i żeby miał drybling a nie tylko do dołożenia głowy, nogi. Lewy to goaleador ale zamiast zachwycać się że dał nam ponad 40 bramek w zeszłym sezonie należy też trzeźwo spojrzeć ile też nie wykorzystał sytuacji. W Laliga od października do marca strzelał tylko jedną bramkę na miesiąc. Wieku nie oszuka zresztą Flick już w Bayernie go oszczędzał i wtedy było widać też efektywność lewego
1
@Adik22 zasługi zasługami ale Lewy ma swój wiek i swoje coraz większe ograniczenia. Lewy z czasów Bayernu w zeszłym sezonie by ustrzelił że 20 bramek więcej. kwota powyżej 25 mln myślę że jest akceptowalna, jedyny problem ze za bardzo nie ma kogo kupić, bo ani Isaka ani Alvareza nie wyjmiemy. Na pewno zwolnienie pensji Lewego dużo by pomogło w FFP
13
Jak dla mnie to nie etyczne, mając hasło "więcej niż klub". Na tych pieniądzach. Jest krew , wyzyskiwanych , mordowanych, wygłodzonych ludzi
1
@AndreSantos raport na pewno uwzględni też fakty że to kolejna operacja Matsa i spojrzy mu w metrykę przy okazji ( a w tym wieku to i z się tak szybko organizm nie regeneruje), myślę że spokojnie mu dadzą 4 miesiące przerwy
1
Nie stać nas było na niego ale wydaje się że dobrze na tym wyjdziemy bo przepłacilibyśmy za niego , a nie jest wart 75 czy 85 mln,
3
Wypożyczyć chłopaka na dwa lata z opcją przerwania wypożyczenia po roku. Na pewno nie może oze zostać w rezerwach
0
Sytuacja jest trudna ale trzeba pochwalić Laporte że mimo olbrzymiego kryzysu w tym czasie zdobyliśmy dwa mistrzostwa i puchary a nie pogrążyliśmy się w kryzysie też sportowo. Za rok powinniśmy już funkcjonować w miarę normalnie
7
@Kapitan9 że co ? Moline za 20 mln?, przecież on połowy nie jest wart
A poza tym Llorente to nie prawy obrońca
1
Sprzedać Martina a postawić na LO choćby na Torrentsa
0
Jak to atletico musi nie przepłacać wynagrodzeń zawodników skoro się mieszczą w FFP tebasa. W tym okienku tylko real i atletico się zbroją reszta kombinuje jak znaleźć się w FFP
3
To wypożyczenie to jedyne na co nas stać obecnie i to pewnie przy znacznym obniżeniu zarobków Rasfhorda
0
@Herbert lepiej zagrać np. w takim Maroku gdzie mają blisko niż na stadionie 6 tys kibiców.
Mogłoby być to przynieść zysk ok 5 mln
Tylko że o tym mogli pomyśleć miesiąc temu
1
To nie jest budowa domu tylko olbrzymiego stadionu, tam pracuje ponad około 3 tysiące osób, nawet było podawane że około 3,5 tysięca od poniedziałku do piątku 24 h i w sobotę 10 godzin. Planowanie meczu o puchar Gampera było nierozważne gdyż powoduje przerwanie prac, stratę nawet kilkunastu tysięcy godzin. Zapewne zbyt dużo prac jest jeszcze nie ukończonych by miasto wydało zezwolenia. Jestem dobrej myśli że LM zagramy od września na camp Nou
3
Szczerze to głupotą było planowanie tego meczu na camp Nou bo wiadomo że to opóźni, ograniczy prace.
To jeśli puchar Gampera nie może odbyć się na camp Nou to zorganizować go poza Hiszpanią, np. w marocco tak by zarobić kilka mln euro za mecz.
To do pierwszego meczu i siebie zostanie nam jeszcze ponad miesiąc, wątpliwe by Barcą chciała grać poza camp Nou , zwlaszcza mecze ligi mistrzów
4
Jakby się uda pozbyć Romeu , Penie , Matsa, Victora to starczy na wypożyczenie Rasfhorda.
Swoja drogą tylko real i atletico stać kupować , pozostałe drużyny w Laliga w kryzysie
10
Rozegrać puchar Gampera w Maroko i wpadnie za to ok. 5 mln euro ,
I problem z głowy
13
Pozbywanie się de Poula dziwne, bo to mocny punkt atletico, są tam inni do odpalenia,
Ogólnie atletico robi dobre transfery tego lata, będą się bić o mistrza do lutego/marca xD
1
@ali3gator kasy to my za niego nie dostaniemy, bardziej się obawiam że przy rozwiązywaniu umowy zapłacimy mu kilka , kilkanaście mln
0
Szkoda utraty Kospo, nie powinniśmy tracić kontroli nad nim, można było odsprzedać 50% praw i zagwarantować odkup za kilka mln.
2
@VinDiesel powinni dać zakazy transferowe a nie dowalać 15 mln i grozić kolejnymi 45 mln.
To nawet tebas przystaje na naszą kreatywna księgowość a UEFA widzi to inaczej i z nimi nie ma gadania.
Barcelona ze względu na bycie klubem socios na znacznie gorzej niż inni bo nie może się dokapitalizować jak robią prywatne kluby, no chyba że by zrobili zrzutkę wśród socios. W dodatku do FFP liczą się Barcelonie wszystkie sekcje sportowe.
Miejmy nadzieję że Nasze problemy się skończą za rok jak w pełni wrócimy na nowy stadion, który będzie generował spore przychody
1
Szkoda chłopaka , bo ciekawie się zapowiada
0
Głupoty, wątpliwe by miał najwyższą pensje no chyba że przy podpisywaniu kontraktu w poprzednich latach duże kwoty zostały przesunięte na przyszłe lata kontraktu i teraz go zaczęli spłacać
3
Bardzo dobra decyzja , zostanie w rezerwac na przyszły sezon to krok w tył w rozwoju, oby wygrał rywalizację i był pierwszym bramkarzem
4
W tym okienku raczej nikogo drogiego nie kupimy , bo najpierw musimy kogoś sprzedać, teraz nie problemem będzie FFP tebasa a FFP UEFA, bo tam grożą nam kary finansowe , znacznie większe niż 15 mln które dostaliśmy teraz.
Swoją drogą jaką to jest głupota by biednego karać finansowo
1
@kinioo nie wywalimy 80 baniek bo nas nie stać a po za tym z tego co pamiętam to byśmy złamali zapisy ugody z UEFA i była by kara sporą. Jak nie sprzedamy to nikogo nie kupimy
2
Szkoda że brak Quima Junyenta , to bardzo ciekawy , zawodnik , który rok temu w presezonie fajnie się zaprezentował. Ciekaw jestem jak zagra Roony Bardghji, to chłopak z dość dużym doświadczeniem, co prawda w lidze szwedzkiej ale i też na arenie europejskiej. Może nie kupienie Nico wyjdzie nam dobrze sportowo , bo na pewno finansowo tak.