4

Zły kierunek, tam nie pogra, musi zostać w Hiszpanii nawet w segunda ale żeby grał w pierwszym składzie

7

Całe to FFP powoduje że kluby hiszpańskie z sezonu na sezon są co raz słabsze , sprzedają taniej niż by to czynili normalnie, bo inni wiedzą że muszą sprzedać by się mieścić w FFP, kluby stać kupić zawodników ale nie zarejestrować

10

Wypożyczyć chłopaka bez opcji wykupu

1

@kendiii91 ale zagrał słabo , bardzo wiele błędów. Dembele potrafi kiwnąć fajnie a później w łatwej sytuacji popełnić co błąd na poziomie trampkarza
Przypomina się mecz z Liverpoolem i jego zmarnowane setki .
Jeżeli takich piłkarzy jak vinicius czy Dembele rozważa się pod kątem złotej piłki to jest to upadek piłki

7

Dembele wrócił do formy z Barcy xD
Tottenham wygląda zdecydowanie lepiej, widać różnicę w przygotowaniu.

0

@novy1899 to miejmy nadzieję że Martina sprzedadzą i nie będzie trzeba go rejestrować

3

Wypożyczyć go na 2 łata, wtedy klub postawi na niego w większym stopniu a zawodnikowi da stabilizację

1

@fantom102 błąd na sofie był, gavi grał do końca

6

Bylibyśmy idiotami gdybyśmy chcieli sprzedać fermina czy Casado.
Mamo bardzo młody ale już doświadczony skład: Yamal, Fermin, gavi , Pedri, casado , Balde , Cubarsi , Eric plus kolejni młodzi w kolejce

3

Z Rasfhorda i jego szybkości możemy mieć wiele pożytku. Będziemy mieć 3 znacznie różniących się środkowych napastników( lewy , Ferran i Rashford) a w razie czego jest jeszcze olmo , Raphinha

0

Za jakieś 5 lat będziemy grać ligowe mecze : że dwa w USA , jeden w Chinach , jeden w Japonii , że l trzy u arabów i jeden w Afryce, w końcu trzeba zdobywać rynki i liczy się tylko kasa kasa kasa

0

To może Como jeszcze weźmie Forta na wypożyczenie

0

@Michal112233 z tą pomocą byłbym ostrożny czy mamy za dużo , jest tam olmo który co najmniej pół sezonu będzie kontuzjowany , jest Bernal który nie wiadomo kiedy wróci na 100%,
Zostają Pedri , casado fdj Fermin gavi.
A wiadomo że będą też jakieś inne drobne i dłuższe kontuzje.
Jeśli chcemy walczyć o wszystkie trofea to musimy mieć taką kadrę

3

@Michal112233 biorąc w dotyku pod uwagę częstość urazów w ostatnich latach i biorąc pod uwagę że zeszły zagrał prawie cały to można spodziewać się że za niedługo jakiś uraz złapie zwłaszcza że lata lecą.
Szkoda że taki Inigo nie przyszedł do nas parę lat wcześniej, bo potrzebni są ludzie z charakterem w drużynie

1

Miał poprzedni świetny sezon choć nie uniknął błedów, ma swoje lata , jeśli mielibyśmy dostać za niego nawet 5 mln i odliczając jego pensję to może to być dobra sprzedaż, Inigo młodszy nie będzie choć w tym sezonie by się jeszcze przydał

0

Fajnie by było żeby do jego odejścia nic nie dołożyć, by nie trzeba było wypłacać mu żadnego odszkodowania itp.

0

Byle nie do Milanu i do Włoch, tam zespoły mają bardzo szerokie kadry i tacy jak fort przepadają,
Najlepsza opcja to Borussia i Ajax , chociaż u Michela w Gironie też może się rozwijac ,

4

Sprzedać do Almerii 50% praw za 3 mln z odkupem 6 mln, tam powinien mieć miejsce w składzie i grać

0

@Nightraider jeszcze by przedłużyli kontrakt fdj co też by pomogło

0

@LinekMichal bo olmo powinien grać max 60 minut i co trzeci czy czwarty odpoczywac

0

@Messibestplayerintheworld oni razem to jak jeden zawodnik i to jeszcze dorzucając Olmo.
Tylko oni często łapali razem te urazy i obydwaj byli niedostępni

0

@Uven z Pedrik mi się wydaje że jest znacznie inna sytuacja on poprostu został przeforsowany w tym swoim pierwszym sezonie, gdzie grał wszystko wszędzie później wracał zbyt szybko.
Olmo podobnie jak araujo i chriestiensen są szklani.
Ważne by takich zawodników mieć jak naj mniej w składzie

0

Odeszli Victor , Torre Longlet i dalej nie możemy nikogo zarejestrować.
Czy odejście Romeu, Peni coś zmieni w tym temacie?
Na pewno pomogła by sprzedaż Martina i Chriestiensena/ Araujo

0

Jeśli mamy walczyć na wszystkich frontach to pomoc w składzie fdj Pedri casado bernal olmo fermin Gavi się przydadzą bo pamiętać trzeba że Olmo w trakcie sezonu złapie że 3 urazy i z Z1/3 sezonu będzie nie dostępny.
Należy sprzedać Martina, Matsa, Penie , Romeu i kogoś z dwójki araujo/ chriestiensen

0

Sprzedać to możemy Martina , Penie , Romeu, Matsa i jednego ze szklanych ŚO araujo/ Chriestiensena.
Szkoda że klubów nie zmienili Trincao, Mingueza i Abde bo łącznie by dali przychód kilkunastu mln

3

Sprzedaż casado za kwotę poniżej 50 mln euro była by głupotą.
Należy też pamiętać że po reformie w lidE mistrzów teraz się gra do końca i oprócz pkt liczą się na koniec też bramki. Zresztą nie dawanie odpoczynku kounde dało znać na finiszu rozgrywek gdy był potrzebny w decydujących meczach

0

Sprawa Romeu , Penii powinny być rozwiązane na początku lipca, bez sensu jest przeciąganie tych spraw

3

Nie możemy się pozbywać młodych zawodników którzy stanowią wartość dodaną i nie są zbytnim obciążeniem dla budżetu.
Fort, Cubarsi, Balde , casado , Bernal , Fermin , Gavi , Pedri , yamal to siła zespołu na lata

6

Najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbyć się:
-Martina a postawić na Torrentsa i Forta ,
- pozbyć się Romeu , Penie
- Matsa wysłać na powyżej 4 miesiące L4 tak by w jego miejsce zarejestrowac Garcię
- pozbyć się kogoś z dwójki szklanych obrońców Araujo/ Chriestiensen
Należy pamiętać że Olmo w trakcie sezonu złapie że 3-4 urazy, Bernal będzie wracał bardzo powoli , najpierw obciążenie na treningach później po woli wejście w mecze.

0

@Trojanek23 fdj jest do gry dwoma pomocnikami a nie jednym SPD.
miejmy nadzieję że Bernal będzie drugim busquetsem i nie będzie trzeba kupować nikogo z zewnątrz.
Drugi yaya Torre nam się nie trafi choć by się przydał ktoś taki z taką siłą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?