Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@45 Obecnie na koniec i tak wygrywają pieniądze, zwłaszcza w Ameryce południowej gdzie prawa do zawodników mają agencje, rodziny piłkarzy, nie wiem kto ma największe wpływy w Meksyku ale pewnie też kasa zdecyduje
0
@xavi890 powinni zagrać od początku casado i Bernal( lub fdj, choć lepiej żeby też odpoczął trochę)i dopiero w drugiej jak będzie trzeba wpuszczać fdj i Pedriego
1
Dobrze by było jakby poszedł na wypożyczenie na dwa lata, Borussia to świetny kierunek ale czy przy wypożyczeniu będą w niego tyle inwestować, musielibyśmy im go sprzedać za jakieś 5 mln a później mieć prawo odkupu za 25-30 mln,
Mamy trochę zdolnej młodzieży , i wszyscy nie będą grać i nas albo potrzebują czasu na wypożyczeniu by się ograć rozwinac i wrócić jak choćby Fermin
0
Będzie cię,ko z Realem
O ile w obronie brak kontuzji - to forma obrony słaba
W pomocy przemęczony Pedri i podobnie fdj, mało grający casado i wracający po kontuzji Bernal . Na ofensywnym wróci po kontuzji Fermin i w nim duża nadzieja
Najgorzej w ofensywie yamal i jego zdrowie i forma zagadką
Raphinha prawdopodobnie nie zdąży lub usiądzie na ławce i wejdzie na końcówkę
Lewy kontuzja,
Zostają nam Rashford i Ferran ( który też ma przeciążenia i powinien w sobotę odpoczywać)
Miejmy nadzieję że yamal, Pedri Fermin i fdj będa zdrowi plus Rashford , który powinien mieć przestrzenie w tym meczu.
W realu wszyscy poza rezerwowym Mendyk i Rudigerem powinni wrócić.
Oby i nas nikt dodatkowy nie wypadł
0
@Coveta ferran na skrzydle da jeszcze mniej niż Rashford, zostało wybierać mniejsze zło, pora sięgnąć po kogoś z rezerw na skrzydło, z pośród Dani Rodriguez, Nomoko i Diarra a na ofensywnym pomocniku musi też zagrać ktoś z młodych Dro/ Toni Fernandez
Najważniejsze by Pedri wreszcie odpoczął, miejmy nadzieję że dziś po godzinie go zmieni
0
@Coveta problem rozwiązany Lewy kontuzja,
Istny szpital w przodzie, niech go ci idzie po rezerwy
0
Gramy z dość słaba Girona i Ja bym to widział tak:
Szczęsny
Eric Araujo Cubarsi Balde
Casado FDJ
Bardhji Dro Rashford
Lewandowski
Nawet bym się zastanawiał czy nie wpuścić Bernala za fdj od początku
Dobrze by było by Kounde Chriestiensen Pedri Ferran odpoczęli i weszli tylko jeśli będzie potrzeba
Bez sensu jest wpuszczać fermina od początku
0
@cules100pro musieli gdzieś zagrać mecze z Valencia i getafe bo muntujac było wtedy niedostępne
3
@nowy19pl bo choćby to że chcieli zaksięgować loże VIP , w innym przypadku Laliga nie pozwoliła by im na to
1
My za bardzo nie możemy rywalizować z innymi klubami z TOP czy to z Realem , czy z drużynami z Anglii , Niemiec, Francji
1
@Barcaa12 kiedyś był artykuł o tym jak wielu ludzi real ma we władzach, strukturach uefy, zanim Real ogłosił Superligę było w LM wiele meczy w których real po kontrowersjach wygrywał.
Zbyt często w ostatnich 3 sezonach byliśmy okradani w LM, dziwne obsady sędziowskie , VARu tam nic nie dzieje się bez przypadku.
Wierzę że będzie z nami lepiej w stosunkach z uefą
6
Bardzo dziwna i zła decyzja, dobrze wystartowali w lidze , remis z MC jedynie wpadka w lidze mistrzów z Belgami , prawdopodobnie to jeden z głównych powodów zwolnienia. Szkoda bardzo bo fati tam odżył, trener na niego stawiał, po pierwsze zrobili fatiemu przygotowanie do sezonu przez co zaczął grać dopiero we wrzesniu,
1
Na pewno fajne by to było do oglądania
Barcą , real atletico Porto benfica sporting,
Niestety poza pre sezonem brak miejsca w kalendarzu
0
Musimy jak najszybciej pozbyć się szklanych piłkarzy zarówno olmo, araujo i chriestiensen to zawodnicy na których nie można liczyć przez większość sezonu.
0
@partymaker to nie był transfer deco a Laporty, potrzebny był crack a to był jedyny którego dalo się kupić w ratach
2
Po pierwsze ferran nie może grać na skrzydle bo nic tam nie daje, niech gra tylko na środku bo to mu najlepiej służy.
Lewy i ferran lepiej jak nie grają że sobą
Gdy gra olmo to bardzo słabo wygląda nasz pressing, odbiór piłek, przeciwnicy posyłają więcej prostopadłych piłek
Rashford na środku może się przydać z przeciwnikiem grającym wysoko.
Rashford mimo wszystko ma lepszy drybling niż Raphinha.
Raphinha dużo bardziej sie angażuje w obronę, lepiej pressuje niż Rashford.
Podsumowując
Zestawienie naszej ofensywy powinno zależeć od danego przeciwnika i potrzeb na boisku. Lewy się przyda ale nie grający 90 minut bo na tyle nie ma sił i to w dodatku mecz po meczu
3
Jakby Barca wróciła szybciej do ECA to by nas tak nie przekręcili z interem, w tym wszystkim nie ma przypadku
6
Należy wziąć pod uwagę w jakich ci piłkarze grają klubach, Bayern dominuje w bundeslidze, a taki athletic to tak na prawdę drużyna środka tabeli,
Mimo wszystko dla mnie kolejność jak poniżej:
Nico
Diaz
Rashford
1
Może poprostu przygotują drugi filmik bo w tych dwóch meczach było więcej kontrowersji niż w pozostałych meczach kolejki,
Kluby powinny zgłaszać decyzje sędziego do wyjaśnienia, tak by po każdej kolejce wszystko było wyjaśnione , każda taka sytuacja
3
Fajnie by było jakby się odrodził, świetnie się zapowiadał aż do kontuzji w meczu z betisem, jest to zawodnik stworzony do małej, kombinacyjnej gry
1
Akurat Rodrygo ma coś brazylijskiego czego nie ma vinicius, wydaje mi się że trzeba mu klubu gdzie będzie gwiazdą , gdzie będzie zawodnikiem pierwszej jedenastki
2
@xavi890 na chriestiensena nie ma co liczyć bo on nie zagra 2 meczy w tygodniu, nie przy sposobie gry naszej obrony. Problemem naszej obrony jest że co mecz gra w innym zestawieniu.
Stracone ostatnio bramki to nie tylko winy naszych ŚO ale też bocznych oraz pomocników którzy nie pressuja i to zazwyczaj piłkę prostopadła dostają nie napastnicy a zawodnicy wchodzący z drugiej linii.
Dużo lepiej to wygląda jak gra Fermin zamiast olmo
0
Oglądając niedzielny mecz z Sevillą miało się wrażenie że ogląda się nasz rodzimą ekstraklase pod względem kultury gry.
Cie,ki mecz do oglądania jazdy aut , ja,dy wolny , każdy faul , wznowienie przez bramkarza , wszystko celebrowane bardzo długo.
Sędziowie nie kontrolują ile bramkarz trzyma piłkę, jak długo jest wznawiany aut, ile w między czasie zawodnik przechodzi z piłką , ile czasu ktoś się zwija z bólu mimo że nie dostał.
Przy aucie powinien sędzia, wskazać grę pasywna i trzy sekundy i strata piłki, tak samo przedłużanie wznowien przez bramkarzy, z zagraniem że grają na krótko , ustawiają się a następnie po skradbiexiu kilkudziesięciu sekund decyzja że wykop, w tej sytuacji bramkarz powinien bezzwłocznie wykopać piłkę nie Czekając aż obrońcy podejdą pod linie środkową
4
Jakby udało się pozyskać Guéhiego i Schloterbecka co będzie trudne , bo inni nas pewnie uprzedzą i pozbyć się araujo, chriestiensena( który pewnie i tak odejdzie za darmo po sezonie) i Martina( mimo postępów to nie poziom Barcelony).
Wymarzonym transferem byłby gvardiol ale ciężko do wyjecia z MC chyba że podpadnie Guardioli. Trzeba by się zastanowić nad przyszłością Kounde, gość potrafi grać super a później kilka mecY potrafi być nie swój , mieć zawieszkę, być ciałem obcym , jak w meczach z Sevillą , PSG czy sociedad
5
Zdecydowanie za wysoka nota dla kounde u którego od meczu z sosiedad brakuje koncentracji i odcina chwilami myslenie na boisku, coś podobnego z kounde dzieje sie co sezon, taki jakby nie dospany,
Tak słabego meczu Barcelony nie pamiętam od czasu xaviniety
2
Wina za porażkę jest Fkicka.
Widząc jaka jest temperatura wystawił piłkarzy przemęczonych, pedriego , fdj, Kounde ( które od trzech meczy gra tragicznie), Olmo, mając na ławce Casado, Dro.
Wystawia obok siebie od początku meczu ferrana i Lewego, wiedząc że Lewy tego meczu nie wytrzyma całego jak i ferran zresztą też.
Prosili od początku meczu dać Erica zamiast Kounde , Casado za fdj lub pedriego Bardhjiego za Ferrana.
Dro lub Toniego za olmo.
Tymczasem Flick wystawił pierwszy skład nie biorąc pod uwagę zmęczenis
2
Jak dla mnie u nas Eric
U nich Ukrainiec
3
Zamiast Erica widziałbym bardziej Chriestiensena a Eric lepiej jakby został na końcówkę na zmianę za Martina
1
Gramy 5 w obronie , jeden dodatkowy Cubarsi się przyda xD
0
Mecz z Valencia?
Czyli ludzie ocenili po wyniku a nie po grze , poziomie trudności przeciwnika