Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo -10 mln - zwiększy jego załamanie, lepiej niech nie czyta tego xD
Bellingham 160 mln, Valverde 120 mln , vinicius 150 mln olmo 60 mln Guler 90 mln.
To nie ma żadnego związku z rzeczywistością
7
Jeśli ktoś przeszedł chorobę nowotworową lub ktoś z jego bliskich to wie że dalsze życie tej osoby jest jak życie na bombie. Niestety nowotwory maja do siebie to że wracają , dają przerzuty. Rodzic nigdy nie pogodzi się ze śmiercią dziecka, małego dziecka ...
0
@martool2 poważnie?
Lepiej to on wypadł z betisem.
Lewy jest legendą, najlepszym polskim piłkarzem, o ile na ligę hiszpańską drużyny poza pierwszej czwórki się nadaje o tyle czy to z Realem , atletico, czy w LM już, nie daje rady, wieku się nie oszuka to nie jest ten lewy z przed 2 lat a nawet roku
1
@KibicBarcy84 panowie Robert ma 37 lat i widać czy to z taką Chelsea czy dziś że nie daje rady, z gośćmi o 15 lat młodszymi, metryki się nie oszuka, młodszy już nie będzie
0
Fdj za Erica lub za cubarsiego i Eric idzie do obrony oraz ferran za lewego
Bardzo słabo grają nasze boki obrony, niby kounde i Balde z przodu ale nic to nie daje nam
1
@Dawiddd1213 ale Ferran się przemieszczał, był aktywny , lewy gra zbyt statycznie,
9
Dla takich drużyn to szkoda że nie jest grany mecz i rewanż , zagranie dla nich na stadionie Barcelony, Realu , atletico to było by wielkie wydarzenie
4
Nie powinien jechać na wycieczkę a trenować, by znaleźć się w formie
Jego odsunięcie od zespołu działa jeszcze bardziej na jego szkodę
0
@ElKamil tylko w MU była banda nie pasujących do siebie zawodników , kupionych bez zastanowienia plus ego niektórych pseudo gwiazd
3
Sędziowanie kobit jest jeszcze gorsze niż w męskiej La Liga
7
To real w kolejne kolejce zagra w obronie
Valverde i camavinga na bokach
4
Około 60 minuty statystyki fauli 2 faule realu a 4 celty co pokazuje że nie było w tym meczu walki , fauli, dopiero ostatnie 30 minut przyniosło więcej fauli
0
A kto przy pierwszej bramce dla betisu zostawił Antony'ego?
1
Rashford zdecydowanie za wysoka nota, nic szczególnego nie pokazał a w dodatku zmarnowane dwie świetne sytuacje a zwłaszcza ta od fdj gdzie nie trafił w bramkę w sytuacji 1:1.
0
@severius Elche nie stać by go kupić a na jego pensję tym bardziej.
0
@Dzieniu mimo dobrych liczb Rashford tutaj nie pasuje, nie ma y niego pressingu, bardzo wiele strat, co prawda ma uderzenie i strzelił kilka ważnych bramek ale to nie zawodnik dla nas
1
@th@les z Balde chyba nic lepszego nie będzie , on ma blokadę na poziomie głowy, inteligencja w grze nie grzeszy, zwłaszcza w ofensywie i obawiam się że już taki bezproduktywny zostanie
0
Jakie pobicie, tam było tylko jedno uderzenie i tyle,
0
@Xonar nie pobicie a jedno uderzenie
15
Kounde należy o winić za pierwszą bramkę gdzie dał się najpierw ojechać Abde a później złamał linię spalonego i karny znów za faul na Abde
2
Z jakiej okazji kounde ma tak wysoką notę, Abde robił z nim co chciał. Pierwsza bramka to dwa błędy kounde plus karny. Jak dla mnie kounde max 3,5.
Dziś należy wyróżnić Bernala, miał kilka dobrych zagrań, to chyba jego najlepsze minuty w tym sezonie
0
Fajnie że Ropny zagra , bo jak zaczął co raz lepiej grać to go Flick posadził na ławce, szkoda że w pomocy Eric a nie któryś z pomocników ( casado/Bernal)
0
Lewy daje nam bramki ale niestety zabiera ich więcej,braki ktoś jak Lewy mógłby być w zespole na przyszły sezon ale w roli rezerwowego , przy czym tym pierwszym wyborem nie może być Ferran bo jest za słaby na to
0
@626 bo zagrał w miarę w meczu z Alaves? Czy tu połowa ludzi ocenia zawodników biorąc pod uwagę tylko ostatni mecz
0
@lukasoon15 bo dla większości nie ma różnicy w jakości przeciwnika Chelsea a Alves. Martin robi postępy ale bym go zbyt nie przeceniał
1
Joan García
Koundé - Eric, Cubarsí - Balde
Casado, Pedri
Yamal, Olmo, Raphinha
Lewy
0
Kontrakt do czerwiec 2027, nie stać nas póki co
0
@partymaker to był zawodnik wychowany pod naszą grę, aż tak wolny nie był, umiał się utrzymać przy piłce , miał w miarę odbiór, dobre podanie. On był liderem w zespołach młodzieżowych, rezerwach. Nie fortunnie wybrał getafe, nie pasujący do jego gry. Został u nas przygaszony przez dwa sezony, wiadomo że trafił na najmocniejsza Barcelonę w historii.
0
Bernal wracający po kontuzji i roku nie grania i Casado grający sporadycznie , czegóż się można było spodziewać, niech zagtaja 4-5 meczy ze sobą i wtedy oceniać.
Eric dziś słabo. Nie róbmy z Erica też PO, popadanie w średnica jak Sergio Roberto.
Największy pozytyw to Joan Garcia, choć w takiej drużynie jak Barcą nie powinien musieć tyle razy interweniować i ratować zespół. Dziś Raphinha Wyglądał dobrze ale będzie wyglądał dobrze jeśli są przestrzenie na boisku. Potrzebujemy LS z dryblingiem
1
Zdecydowanie Joan Garcia, gdyby nie jego interwencje mogło by być bardzo źle