Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamiętać należy tylko że Cancelo jest dobry na ogórków z mocnymi ekipami nie ma gościa w ofensywie a w obronie popełnia błędy
0
Na przyszły sezon najlepsza opcją było by sprzedanie Torresa za ok 50 mln oraz nie przedłużenie umowy z Lewym. Potrzebujemy napastnika który sam zrobi akcje , wygra nam mecz , wykreuje sytuację kolegom. Samym Yamalem plus walecznym Raphinha nie wygramy za dużo
0
@kanver_ no tak do końca tak nie jest , bo Robert z przed dwóch czy trzech lat nie dałby się tak uprzedzić , wyprzedzić , wsadził by głowę , nogę i byłby gol,
Chciałoby się by lewy grał jak pierwszym sezonie ale to już nie wróci
13
W takich meczach jak ten chciałoby się zobaczyć wcześniej Bardjiego , dobrze by było by złapał rytm meczowy by był wartością dodana jak wchodzi na boisko
0
Flick wnie lubi mieć zbyt szerokiej kadry, woli grać 14-15 zawodnikami przez co w zeszłym sezonie pod koniec sezonu pojawiły się kontuzje,
W tym sezonie Flick też odciął się bardziej od rezerw , nie wprowadza nikogo z młodych z rezerw jeśli nie wymagają tego kontuzje. Odpylil kuzynów Fernandezów.
Również nie odgrywa Roonego a na siłę trzyma Yamala na boisku
0
To jest dopiero przypadek, ramadan nastał i wszystkie mecze gramy o 16.
Swoją drogą należy unikać zbytniej ilości zawodników z Afryki ( że względu na styczniowy puchar Afryki , gdy zabierasz zawodnika na ponad miesiąc) oraz praktykujących ramadan, bo widać u tych zawodników osłabienie w tym okresie
0
Raphinha w zeszłym sezonie miał ażurowy sezon, którego już nigdy nie powtórzy a w dodatku w tym przytrafiają mu się urazy , Lewandowski - tutaj natomiast na spadek goli nakładają się kontuzje oraz PESEL, widać po Lewym jak porównamy jego grę , poruszanie się rok do roku że wiek daje znać o sobie i lepiej już nie będzie.
Yamal jako jedyny z tej trójki osiągnie liczby lepsze niż w zeszłym sezonie. Niestety w wielu meczach chłopak nie ma wsparcia kolegów i grę ofensywna opieram zbytnio na 18 latku. Na pewno miałby lepsze liczby jakby miał większe wsparcie od kolegów z ataku.
5
@Oster273727 w ataku pozycyjnym Balde nie istnieje , jedynie przy kontrach. Brakuje mu boiskowej inteligencji choćby takiej tak mi alba. Póki co nie zbliżył się do poziomu alby, sprzedać i dać szansę kolejnemu młodemu
5
Od zeszłej wiosny zrobił ogromne postępy, z chęcią bym go zobaczył z powrotem w Barcelonie w przyszłym sezonie, chłopak wygrywa dużo pojedynków 1 na 1 , jest szybki , dobry w małej grze, zdecydowanie wolałbym go niż przepłacone go Rashforda.
12
Nam brakuje wyrachowania , cwaniactwa boiskowego takiego jak maja piłkarze Realu czy choćby interu
0
@Uven i zostaje to protokole i w nagraniach i wtedy jest większa podstawa do rozliczenia takiego sędziego.
Ogólnie jestem za tym by było rozróżnienie na sędziów var
1
Ok var nie widział ale zgłaszali piłkarze Barcelony i Flick i wtedy główny sędzia powinien się spytać , panowie czy tam na Varze nic złego nie widzicie!!!
0
@SeWo77 tamten miał gorsze uzębienie, ale tak to podobny xD
0
Musimy posiadać rezerwowych na odpowiednim poziomie Pedri fdj Bernal Casado i Gavi plus ktoś z młodzieży , sezon jest długi i będą kontuzje oraz nie wiadomo co będzie z Gavim czy wróci do grania i jak będzie wyglądał
1
@zalo88 zasłużone? Pierwszy to bardzo minimalny kontakt , takie karne tylko w Hiszpanii bo nawet u nas ekstraklasie by tego nie gwizdneli nie wspominając o bundeslidze i premiership, drugi karny to jeszcze większy przekręt bo tam nie ma żadnego kontaktu po rzęs upadkiem viniciusa, sędzia mógł się pomylić ale var powinien na to zareagować
0
@Ziperro nie ma dyskusji bo vinicius położył się przed kontaktem z obrońcą , powinna być kartka dla viniciusa za symulkę
1
Wystarczyło dawać jesienią minuty Dro , tak by widział że ma szansę tu grać. Druga sprawa że z tymi kontraktami mieli już je poprawić po odejściu z Marca Guiu do Chelsea
0
@Laminedependencia w Hiszpanii zawsze jest klauzula odejścia w kontrakcie i jak zawodnik który otrzyma kasę od jakiegoś klubu ją wplaci to może odejść i klub nie ma nic do gadania ( kasę musi wpłacić zawodnik, nie klub),
Wpłata musi być gotówką , w całości, jednorazowo
5
Wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał że nie powinno być miejsca w pierwszym skladzie a może i w Barcelonie w przyszłym sezonie dla Ferrana, Lewandowskiego, Balde i Kounde. Kounde ten sezon ma tragiczny co mecz wiele błędów, Balde każdy kolejny sezon gorszy. Jeśli nie funkcjonuje pressing , szybki doskok do przeciwnika pomocników i napastników to nasza wysoka obrona stwarza przeciwnikowi wiele sytuacji
1
@krystus48 mamy Na bramce Garcie( dziś babol ale wiele pkt mu zawdzięczamy) Pedriego , Yamala ,Raphinhe Fermina FDJ i Olmo, którzy ciągną ta drużynę grając na swoich pozycjach.
Bo nie oszukujemy się że możemy kogoś straszyć Ferranem , dziadkiem Lewym , Balde , Roonym, Martinem.
Popełniającym błędy Kounde , Cancelo, cubarsim.
Większość naszych to takie drewniaczki nie ma Barcelonę. Balde który trzy lata temu dobrze się zapowiadał każdym kolejnym sezon gra gorzej , kounde w tym sezonie to mnóstwo błędów , jak trafimy w LM na PSG to na zloja 5-0 czy nawet więcej , gramy bez jaj , i nie czytamy gry przeciwnika
0
Jak patrzę na naszą słabiutka ławkę a i zresztą pierwsza jedenastkę , jakim sposobem z takich słabych grajków są takie dobre wyniki
6
Myślę że każda oferta powyżej 15 mln za Martina powinna być zaakceptowana , który mimo iż zrobił ogromne postępy to nie jest to poziom Barcelony
0
Ciężko znaleźć goleradora, zwłaszcza jak w naszym skarbcu pusto, Alvarez drogi , Oshimen z którym coś nie tak , doświadczony Lautaro ( który pewnie nie będzie chciał odejść z i teru), Słaby Vlahovic, drogi Issak
0
@Romariofcb w latach 90 był trudniejszy dostęp do takich informacji , dostęp do meczy
Teraz są wyspecjalizowane firmy które świadczą takie usługi na rzecz klubów piłkarskich i można kupić raportowy i drużynach , piłkarzach , sędziach.
13
Odkąd zdobyliśmy przewagę nad Realem to w każdym meczu przy 0-0 czy naszym prowadzeniu 1-0 lub gdy przegrywamy sędziowanie pozostawia wiele do życzenia, niepokyktowane karne, błędy że spalony i na naszą niekorzyść , brak kartek dla przeciwników za faule, o dziwo gdy już prowadzimy 2 czy 3 bramkami to sędziowanie staje się bardziej przychylne dla nas. Podobnie było w czasach Messiego gdzie też za ewidentne faule nie dodawał sny karnych przy wyniku 0:0 ale jak już prowadziliśmy 3 czy 4 bramkami nagle sędziowie dawali nam miękkie karne
11
Kounde w tym sezonie zawodzi w zasadzie w każdym meczu, brakuje mu często koncentracji, co się z nim stało w tym sezonie.
Jan Virgili bardzo dobra pierwsza połowa. Ten chłopak od zeszłej zimy zrobił ogromny progress
2
Jedynym wyjściem by Europa nie potrzebowała tak ogromnych pieniędzy jest ograniczenie pieniędzy , zarobków piłkarzy, kwot transferowych , prowizji od transferów. Bo nic tak nie popsuło piłki jak pieniądze
0
@asmutny Palestyńczycy nie ludobójcami, żydzi codziennie zabijają dziesiątki Palestyńczyków, dzieci , kobiety, starców, tam ludzie umierają z głodu, to co robi Putin to jest nic przy okrucieństwie izraela
1
Fajnie że Bernal, Araujo, Martin , cancelo , Rashford od początku , szkoda że Yamal nie usiadł na ławce , mógłby odpocząć i wejść w razie czego koło 60 minuty , oraz że casado na ławce.
Olmo powinien być oszczędzany bo jak będzie grał co mecz to nie długo złapie uraz
0
Ostatnia szansa by młodzi, zmiennicy dostali szansę ale pewnie mają co ja to liczyć. Dziś w pierwszym składzie powinni wyjść Ropny , casado i Bernal