2

Z. Lewym tak ale z przed 2-3 sezonów

1

Jedyny minus sędziowania to brak żółtych kartek za faule atletico i puszczenie kilku fauli atletico. Pedri yamal i Raphinha było wiele razy faulowani bez reakcji sędziego

2

Po tym co Balde pokazuje w tym i poprzednim sezonie to deco powinien pomyśleć o jego sprzedaży, słaby w obronie i jeszcze gorszy w ofensywie

0

@LukaszFan jeszcze casado na prawej może i trzeba pomyśleć o kimś nowym z rezerw na ławkę, ( Torrents kontuzja więc ktoś świeży)

0

@Arekvip obawiam się że Martin będzie jeszcze słabszy w ofensywie niż Balde, Martin zdecydowanie lepiej na ŚO choć to też nie jest zawodnik na Barcelonę.
Co do Kounde to się zgadzam , ma dobre interwencje ale bardzo dużo błędów popełnia. Za kounde moglibyśmy wziąć około 60-70 mln za Balde ok 30mln.
Ja bym widział z Borussii Dortmund Reyrsona na prawą plus Fort a lewa ktoś że szkolki plus Grimaldo a resztę kasy przeznaczyć na 9

2

Ten dwumecz pokazał że Balde może być co najwyższej rezerwowym obrońcą choć lepiej byłoby go sprzedać. W obronie słaby a w ataku jeszcze gorzej.
Szkoda że nie sprowadziliśmy Pubilla , była okazja dwa lata temu za ok. 5 mln,

0

Balde jest za słaby , jak będzie bokazja to należy go sprzedać nawet za 20 mln , szkoda że nie udało się pozyskać Grimaldo ,

6

Granie z tak słabym napastnikiem w składzie robi swoje. Trzeba nam prawdziwej 9 , szkoda że lewy nie mógł zagrać w takim meczu byłby bardziej przydatny

0

@kaamil1910 bo w samym tym liczeniu FFP nie ma sztywnych reguł, to trochę widzi mi się Laligi, sposób ich interpretacji pewnych przychodów , kosztów

3

Dobrze że nie uszkodził mu kolana,
Takie akty bandytyzmu powinny być karane również po meczu , powinien dostać max karę bo to recydywa bo akcjach z rzucaniem w sędziego

0

Już dawno byśmy byli w 1:1gdyby nie pomysły z superligą i Perezem

0

@turhiay ostatnio Balde w obronie ok, ale zarówno jeden jak i drugi raczej nie da rady zagrać całego meczu, Cancelo bym zostawił na drugą połowę.
Gorzej z pomocą bo Pedri jest w stanie zagrać ok. 70 minut,

2

@axegrinder olmo nie raz grywał jako fałszywa 9 w Barcelonie i w reprezentacji, Rashford na 9 będzie raczej zbyt statyczny, to już bardziej bym tam widział Raphinhe a Anglika na skrzydło ale wtedy zabraknie nam gdy defensywnej Raphinhi

1

Postawiłbym na Skład z olmo:
Garcia
Kounde Araujo Cubarsi Balde
Pedri Bernal
Yamal Fermin Raphinha
Olmo

Rezerwa : Ferran, Rashford , Bardhji, casado , Martin , Cancelo,

Ewentualnie cancelo na Balde

7

Będzie ciężko ale możliwe
Garcia
Kounde Araujo Cubarsi Balde
Pedri Bernal
Yamal Fermin Raphinha
Olmo

Rezerwa : Ferran, Rashford , Bardhji, casado , Martin , Cancelo, Szczęsny, Marques

Nieobecni fdj , Lewy, Eric , Gavi

0

Tak to powinno wyglądać , w czasie meczu nawet najlepszy przyjaciel czy nawet brat grający w drużynie przeciwnej jest wrogiem.
Nawet na orliku jak gramy stosujemy tą zasadę , mimo że w meczu jest gorąco to po zakończeniu meczu emocje opadają i nikt do nikogo ale nie ma

3

Oglądam i nie dowierzam ile czasu muszą sprawdzać na var tak oczywiste sytuacje , czy tam zatrudniają ślepych, dysponują obrazem z wielu kamer , mogą przewijać , cofać akcje a schodzi im parę minut , chyba że w przyspieszeniu oglądali ostatnie 5 minut akcji by się do czegoś przyczepić,

1

@Kismeth to nie był odpad, bardzo wartościowy piłkarz, mogący grać na ŚO, LO i w pomocy

5

Oj taki napastnik by nam się przydał teraz , walczak jakich obecnie mało , a w zasadzie nie ma.

3

A u nas jakby został teraz miałby szansę rywalizować z Ferranem i lewymbi byłby jak dla mnie na wygranej pozycji.
Jak się chciał rozwijać to mógł iść do Porto benfiki sportingulub do Niemiec oprócz Bayernu.
To najlepsza wychowana u nas 9 od lat.

1

@Cules69 to nie że mu nie podają tylko często lewy jest spóźniony , daje się uprzedzić,, to jest napastnik żyjący tylko z podań , nie dający juz rady rywalizować na wysokim poziomie przez cały mecz,
Trzeba nam napastnika młodego , z szybkością , dryblingiem , który będzie wzbudzał strach i obrońców drużyny przeciwnej

14

Przejechaliśmy się olbrzymich kontraktach Messiego i reszty. Jedynie pique miał gest i sie zrzekł sporej części swojego kontraktu.
Koszt Messiego to nie tylko koszt samego Leo ale zawyżone kontrakty pozostałych 20 zawodników. Bajeczne kontrakty Suareza, alby busquetsa, longleta , grizmana , umtitiego, neymara, Coutinho, Matsa, czy nawet Roberto , Braitwhita, i nas wszyscy zarabiali dużo za dużo

1

Jak to jest że wielcy trenerzy , eksperci piłkarscy chwalą fdj za grę , a tutaj znawcy mają całkiem inne zdanie ...

0

Świat schodzi na psy, nie długo za spojrzenie samo będą karać,

0

@gracianho7 ale ty tak nie na poważnie?

0

Powinni być wyjaśniane wszystkie sporne sytuację w meczu, dobrze by było gdyby klubu mogły zgłaszać takie sytuacje do wyjaśnienia,
drugą sprawa to sędziowie główny i z Var powinni tez brać udział w konferencji po meczu i wyjaśniać swoje interpretacje spornych , kontrowersyjnych sytuacji,
Trzecia sprawa to zapis audio powinien być udostępniany w całości
I po czwarte należy wprowadzić Var na życzenie trenera po np. 3 na mecz dla trenera

2

@slayer z tym akurat nie będzie problemu, gorszy problem to jest że my nie potrafimy grać o tej godzinie

0

@MrJanKo w tym ataku jakby umiał podać w tempo i celnie i przede wszystkim myślał to ze swoją motoryką powinien mieć z łącznie kilkanaście bramek/ asyst. Najlepszy jego sezon 2022/23 zwiastował że będziemy mieli jeszcze lepszego LO Niż Alba ale on Jordiemu to może nosić buty

0

Z Balde nic nie będzie, ten chłopak nie ogarnia gry w ofensywie , zresztą w defensywie też. Każdy kolejny jego sezon jest słabszy

1

I to powinien być nasz nowy zawodnik, już go w Realu nienawidzą a mogą jeszcze bardziej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?