0

Bez pedriego gramy dużo szybciej , piłka chodzi znacznie szybciej między formacjami, nie ma tyle cholowania piłki w poprzek boiska

0

@Faro jak gramy bez pedriego to yacyra jest dużo szybsza, często to holowanie piłki , spowalnianie gry spowalnia nasz atak pozwala by przeciwnik się ustawił. Tak jak jesteśmy uzależnieni od pedriego jak i od yamala a nawet bardziej od yamala, zwłaszcza w tych trudnych meczach

0

@RumbleDelivery Tunkara to ten w bluzie xD

3

Nie zgodzę się z tak zawyżoną notą Raphinhi, tak słabego Raphinhi to w tym sezonie nie widziałem, max 3,5, spowalniał rozgrywanie jak już dostawą piłkę, widoczny bym w kilku akcjach brak umiejętności gry 1na 1.
Podobnie z kounde który od początku wyglądał jakby nie zmroził oka przez noc, nie wiem co się z nim dzieje ale gościu chwilami jest nieobecny na boisku... Chyba że Dembele zostawił mu konsole i kounde nagina do rana.
Wreszcie doceniono grę Fdj.
Eric staje się liderem naszej obrony, pisałem przed jego wypożyczeniem do Girony że Eric ma potencjał tylko brakuje mu ogrania, bo wyprowadzanie piłki jako śo na najlepsze u nas, jemu potrzebne były minuty by zdobyć doświadczenie

0

@Peciak jak dla mnie to Robert z braku swojej mobilności to tworzy zbędny tłok przed bramką przeciwnika.
Mimo że to Polak , swój chłop to niestety jego czas przeminął, widać znaczny spadek jakości do tego co było w zeszłym sezonie czy dwa lata temu

0

@Eto'o9 R10 Leo z miłości do klubu może zostać naszym ambasadorem za pół charytatywnie czyli za 50 mln rocznie xD

1

@severius olmo tyle nie wytrzyma bez kontuzji,

0

@addept ale za to lepiej niż Raphinha i Kounde

0

@SirChuck co do Kounde pamiętając go jeszcze z czasów Sewilli i u nas to w każdym sezonie ma okresy słabych meczy i fatalnych błędów, ten sezon to pod tym względem jest "wyjątkowy". Te jego braki koncentracji, odcięcia myślenia są o tyle dziwne że kounde podobnież dobrze się prowadzi, profesjonalnie podchodzi do obowiązków więc z czego to wynika to nie wiem.
Natomiast Balde najbardziej brakuje inteligencji boiskowej , cwaniactwa.

0

Quim Junyent fajnie się zapowiadał dwa lata temu i w zeszłym presezonie w pierwszej drużynie, być może najlepszym rozwiązaniem było przedłużenie umowy wypożyczenie na 2 lata lub sprzedaż z opcją odkupu

0

Jego czas w Barcelonie minął, mamy pedriego , fdj, fermina , olmo, gaviego , casado bernala ,
Nam trzeba środkowegobobrońcę , bocznych obrońców co posądza dotychczasowych lub wymusza na nich lepszą grę , środkowego napastnika i lewoskrzydłowego z dryblingiem

0

@SirChuck nie potrzebujemy bocznych obrońców do rotacji, potrzebujemy ich do pierwszego składu - Balde stanął w rozwoju a wręcz się cofnął , kounde ma fatalny sezon , co mecz kilka błędów

0

@QbAlca lewą to jego lepsza nogą , zdecydowanie lepsza, brakuje nam po drugiej stronie kogoś podobnego do Yamala, który będzie miał kiwke oraz brakuje nam obydwu typowych bocznych obrońców, którzy będą wchodzić w pole karne , bo o ile kounde ma przebłyski to Balde powoduje że się tęskni za alba który umiał chociaż piłkę zagrać, wrzucić a nie jak Balde którego wszyscy blokują

1

Kounde w zasadzie cały sezon gra piach, nawet wtedy jak strzelił dwie bramki do w obronie grał slabo
Rashford zbyt wysoka nota, jakim sposobem nie ma odnotowanej żadnej straty, miał ich okolo 5-6 plus holowanie z piłką i wstrzymywanie akcji, poza bramką i jednym dosrodkowaniem słaby mecz, wciąż nie rozumie się z kolegami , nie czyta naszej gry
Zdecydowanie za wysoka nota Balde który o ile potrafi minąć przeciwnika na naszej połowie wykorzystując swoją szybkość i tyle przy polu karnym przeciwnika biega wolniej niż lewy, ten Świdnik się nie rozwija , ma problem z podejmowaniem decyzji ( jak rashford), przydałby się Grimaldi na tą lewą stronę
Również Olmo za zmarnowane sytuację i kupę niedokładnych podań , złych przyjęć powinien dostać notę max 2

0

A mogło się wydawać że Girona zrezygnuje z tego transferu bo od kilku tygodni wrescie sporo punktują i wydostali się że strefy spadkowej. Fajnie jeśli będzie mógł zagrać przeciwko nam( w końcu jest taki cienki jak większość tu sądzi to spokojnie dopiszemy 3 pkt xD)

5

6 mln do kasy i niech Flick bierze kolejnego młodego do dynamiki pierwszej drużyny, mamy wielu młodych zdolnych. Jedyna szkoda że odchodzi A tylko 6 mln a nie np 10-15 mln, chłopak jeszcze nic nie osiągnął to jego pierwszy sezon w dynamice pierwszej drużyny, niestety jego menadżer trochę mu zamieszał w głowie, to chyba nie pierwszy raz gdy de La Penia tak robi z młodymi z La masii

2

Nie mamy kasy a kupimy kolejnego bramkarza i to na rezerwę , tytuł tylko by klikać

7

@Pussy Patrol
Juan i Carlos Padrós to katalońscy bracia-biznesmeni, którzy odegrali kluczową rolę w założeniu i wczesnej historii Realu Madryt (pierwotnie Madrid Foot Ball Club), działając w Madrycie pod koniec XIX i na początku XX wieku. Juan był pierwszym oficjalnym prezesem klubu od 1902 roku, a jego następcą został brat Carlos (1904-1908), który sędziował pierwszy finał Copa del Rey i zorganizował pierwszy mecz.

Jakby nie patrzeć real to klub madrycki założony przez katalończyków, połowa ich kibiców jakby się dowiedziała to by się chyba załamała xD

0

@addept wypożyczą go do jakiegoś słabszego klubu lub może jak z simonsem kierunek holenderski.
Szkoda że przepadł Junyent, świetnie wyglądał w zeszłym presezonie.
Obecnie jest za dużo pomocników w pierwszym zespole i młodzi szukają sAny poza Barceloną.

5

Rashford od początku a po przerwie za niego Olmo bo nie wróżę by coś Anglik wniósł do naszej gry

1

@Adam065 super pomysł, mając fermina w gazie i w nie najgorszej formie olmo obydwu posadzić na ławce

0

Jak dla najsłabszy element drużyny - Rashford, od momentu powrotu raphinha ten gość nie daje nic Ania ataku a tym bardziej w obronie, ciało obce jak w sierpniu. Jego współpraca z Balde wygląda tragicznie, jakby grali pierwszy mecz ze sobą

2

@malypuzon dokładnie, Bernal, casado , Eric czy Gabi nam tego nie dadzą co może dać nam fdj, Eric będzie lepiej bronił , ale nie wyprowadzi piłki od obrońców , nie poradzi sobie z pressingiem przeciwnika, można narzekać na fdj ale nie mamy go kim zastąpić póki co

0

Bo więcej Girony nie stać zapłacić a Barcą chce pozbyć się Matsa ale ten nie chce opuszczać Katalonii, alternatywna opcja - espanyol, to już ta Girona lepsza, może Mats się zrzeknie Części wynagrodzenia?

1

Szkoda że Joan Garcia w pierwszym składzie a nie Wojtek czy Mats oraz że Bardhji na ławce

1

Rasistowska gra, wy..bali że składu Viniego z czarną kartą

0

Real zagrał słabo , przegrywali pojedynki 1 na 1. Łunin to gwarancja goli xD

0

@Guillegavira podzielam, odkąd rashford jest rezerwowym nie daje liczb , które go broniły jesienią, jego gra wygląda tragicznie

0

@BulaKG Juventus zapłacił by za niego 1,5 , max 2 mln , choć bardziej realny 1 mln, to są Włosi a oni na e lubią płacić. To dla 500 tys bez sensu tracić takiego grajka

0

U Rashforda widać znaczny spadek formy, w obronie nie pomaga a w ofensywie dalej gra bezmyślnie,, zdecydowanie jest przeciw kupowania go. WchodAc na końcówki nic nie daje drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?